eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

19 Haziran 21:00 MEŞALE ŞOV

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 373839
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 16:27
bu organizasyon ve kutlamalar bugun 17.45'de LigTV'den yayınlanacak
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 16:31
Görüntüleri kaydedip ,paylaşan olursa seviniriz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 17:37
Çok güzel bir gece olmuş, ancak grup atışmaları saçma bırakın bu işleri bırakın bir başka takımla uğraşmayı herşey es es için deyin artık illa böyle o böyle yaptı bu böyle yaptı mı denmesi lazım.
Mersindeki Es Esli
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 20:40
Lig Tv Çekimini eskisehirspor.com'un Resmi Facebook Sayfası olan EskisehirsporFan'da İzleyebilirsiniz...

http://www.facebook.com/Eskisehirsporfan
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan Murat Diri

Cümleten Selamün Aleyküm;
Öncelikle eğer bir çekilememezlik varsa bilelim...
İkincisi Bu organizasyon için işimizden feragat edip çok uğraştık daha güzel olacaktı bir kaç sanatçı daha çıkacaktı pasta kesilecekti falan...
Çok bilen şahıslar böyle konusma hazırlasaydı diyorlar ama biz hazırlamıştık bir gün öncesinden konuşma daha sonra şehit haberleriyle programı değiştirdik ve bir konuşmada hazırladık Murat abiyle beraber konuşmaya çıktığımda elimde de kağıt vardı fakat kağıt yerine sadece pankartımıza bakanlar olmuş demekki ayrıca aynen tekrar söylüyorum ALEM BUYSA KRAL NEFER zoruna giden varsa sıkıntısı vardır bizle diye düşünürüm...
Hiçbirşey yapmazsınız yapmak istenilen herşeyi bizler yaparız ama sonra bi şekilde sallarsınız şimdiye kadar kimseye saygımı bozmadım yok konuşma hiç hoş olmadı falan diyorlar kahve gibi demişler herkese hakettiği gibi konusuruz ilk konusmamda şehitlerimiz olduğunu belirtmiştim ona göre davranmamız gerektiğini söylemiştim fakat daha sonra migros tarafında ki çimlerdeki şahıslar ay ayol ibne bursa diye bağırınca susturdum daha sonra tekrar gecenin sonunda tık tık tık diye bağırınca çileden çıktım gerizekalılar dedim azda söyledim böyle bir gecede ŞEHİT verdiğimiz bir gecede AYNI VATAN EVLATLARINA küfür eden zihniyetlere daha farklı hitap etmek isterdim fakat bir anlık öyle oldu pişmanda değilim az bile söyledim
Tekrar söylüyorum bedavaya atıp tutmayın ESKİŞEHİRSPOR tribünleri için en çok çaba sarfeden gurubuz hem temiz tribün hemde birliktelik açısından bunu görüyoruz bu organizasyonu NEFER yapmamış olsaydı oraya bir sürü it çakal gelir hiçbirinizin önüne geçemeyeceği olaylar yaparlardı.
Emeği geçenlere teşekkür diyip ardından AMA diye başlayan cümleleriniz hiçte yapıcı değil o gün  ordan burdan bulup sakaryadan meşaleler getirttik belediyeden izin aldık emniyetten izin aldık kaç tane sanatçı ayarladık oraların süslenmesinde ses düzeninde tamamen bizler yaptık ondan sonra neden NEFER bi dahakine CEM E. Emre ANGI vb.  falan yazarız hiç hoş olmamışmış boşverin bu işleri bizce gayet hoştu. edilen küfürler hoş ama benim az bile söylediğim sözler hoşdeğil kaçkere uyarmama rağmen MİGROS tarafındaki çimlerde ki şahıslar kendilerini bilirler (Buradan onlara da söyleyeyim Odunpazardan sonra sıra onlarda) yaptığımız etkinliğe gölge düşürmek için ellerinden geleni yaptılar ben az bile söyledim bu dün gece orda söylediğimin hoş olmadığını düşünenler o gece ben orda onları durdurmasaydım oluşacak ortamdan küfürlerden ne denli haz alırlardı bilemem tekrar söylüyorum iki kez ikaz etmeme rağmen yaptıkları için öyle uyarmak zorunda kaldım pankart olayı da Murat abiyle beraber çocuklara sökün demiştim daha sonra yemek yemeye gidip geldiğimizde sökülmemişti o saatten sonra da söktüremezdim bence gayet güzel oldu ESKİŞEHİRDE bir ilki gene biz yaptık
KAtılan herkesin eline koluna yüreğine sağlık inşallah seneye daha güzelini yaparız...

Bazen yapılmış işlerin ardından neler çekildiğini bilmeden yazılması beni hakikaten üzüyor..

Ben işlerimden dolayı ancak Cumartesi günü Murat ve Daimi abi ile beraber olup bu organizasyonun son hazırlıklarında bulunabildim..

Sabah aldığımız acı haberle hepimiz sarsılmış kutlamayı iptal etmeyi dahi düşünmeye başlamıştık..Yaklaşık 1-1,5 saatlik toplantı sonucu şehirdeki hazırlığın boşa gitmemesi ve şehitlerimizide anma adına sade ve kısa bir programa karar verdik..

Saat 15:00 den sonra pankart yaptırmaya karar verdik ve Daimi abi ile Murat'ın gayretiyle 3 saatte pankartı hazırlattık..

Zaman o kadar dardı ve yapılacak o kadar iş vardıki herşeye koşturuldu ve şükürki herşey zamanında yetişti.

Murat'ın giriş konuşması en az 10 kişinin ortak düşüncesiyle benim tarafımdan yazılmıştı 3 paragraftı ve kısaydı,kağıtta elindeydi aslında doğrusunu yaptı okumak yerine aklında kalanları söyledi.

Pankart konusuna gelince ondada Murat yada başka birinin kabahati yok saat 18:00 gibi adalardan ayrılırken ben bizzat nefer'in pankartının yerine görüş açısından dolayı şehitler pankartının asılmasını söyledim.Murat'larla beraber oradan ayrıldık geldiğimizde dediğimiz olmamıştı ancak değiştirmek için geç kalınmıştı..

Murat'ın son anda öfkelenmesinin sebebi hem hassasiyeti hemde bırakın tören alanını daha oraya gelmeden Daimi abi ile beraber yolda gördükleri tüm kardeşlerimize taşkınlık olmamasını tembihlemelerinden dolayıdır..

Kısacası aslında haddinden fazla özveri ile hazırlanmış gecenin sanki öylesine yapıldığını düşünmek bu işe herşeyini harcamış insanların heveslerini kırmak ve üzmekten  başka bir şey değildir.
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
MertAydin Liste gör
Yazar

Mert
Yer: Balıkesir
  Alıntı MertAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 05:24

bu resim forumda yok galiba paylaşayım dedim, varsa kusura bakmayın.
Efsane...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 14:18
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 14:24
Çok güzel bir organizasyon, emeği geçenlere ve destek verenlere teşekkürler...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 16:31
İlk defa ve kapsamlı düşünülerek yapılan organizasyonlar her zaman zordur...
Hele bir de bu işi gönüllü yapmaya kalkarsanız işin zorluğunu tahmin bile edemezsiniz...
Bizler zengin taraftarlar değiliz,bu tür organizasyonlar için Prefosyonel anlamda yapan organizatör şirketleri bulup,arkamıza yaslanıp işin tadına vararak yaşayacak taraftar da değiliz...

Bizim Murat Diri ve Daimi Özdemir gibi kardeşlerimiz var...Bu iş için elini taşın altına altına koymuş,gönülden yapmaya çalışan,Eskişehirspor sevgisi için çalışan kardeşlerimiz var...Bu saatten sonra armudun çöpü,üzümün çöpü lafları benim için hiç bir anlam ifade etmiyor...Bu tür organizasyon yapmak için insan da çelik gibi sinir olması lazım...Ya da onları anlayışla karşılayacak bizler lazım...

Lütfen amacı çok anlamlı olan bu organizasyonlar için kırıcı kelimeler kullanmayalım...Bizler bu organizasyonda elimize düşeni yaptık mı..? Bunun en güzeli için tüm gayretimizi sarf ettik mi..? Bunları soralım kendimize....

Yaşanan tüm bu güzellikler için başta Murat ve Daimi kardeşimize ve emeği geçen herkesi kutluyor,tebrik ediyor gönül dolusu kucaklıyorum....Ellerinize sağlık...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 373839

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır