eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Nike'a dönüyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Online Durum: Offline
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2011 saat 13:24
su simsekli olana hasta oldum resmen
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2011 saat 15:42
siyah kırmızı çubukların arasında ince beyaz çubuklar olan nostalji formamız çıksın da şampiyon olduğumuz sene sırtımızda eskitelim

3es3ki2eski1es
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 03:14
şimşekli forma eskişehirspor'un ilk formasından esinlenerek Wink Clap

AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 05:56
Erkan tasarimlarin hepsi çok güzel, ellerine saglik ama gelecek sene formalarimiz Nike olmayacak. Tasarimlar üzerine çalismalarina sponsor açiklandiktan sonra devam et bence, bosuna yorulma diye söylüyorum Birinci ve düz siyah formalar çok güzeller!
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 06:56

Birinci ve duz siyah...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 01:16
Avrupa'da bir çok kulübün formalari belli olmaya basladi, sezon biter bitmez satisa sunacaklar formalarini. Insallah en kisa zamanda bizimkilerde belli olur...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 07:59
beyler hepiniz harikasınız ne kadar güzel formalar bunlar biz mi yaptırsak acaba yani laf aramızda ben bunları heryerde satarım:-)
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
kabil Liste gör
Yazar

Yücel
Yer: Ankara
  Alıntı kabil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 23:55
valla elinize sağlık harika formalar. ama bunlardan seçilme şansı yok di mi?
ben şampiyonluktan önce eski efsane olduğumuz yılları geri istiyorum,taraftarı bütün,bizans yalakası olmayan yönetim, teknik direktör ve futbolcuları istiyorum.
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 09:40
Arkdaşlar her şey yönetim dediğimiz koltuk babaarının elinde bizim mustafa abimiz bir yere kadar götürüyor ben araştırdım sordum bizim yaptığımız tasarımları çıkartıyorlar ve kendilerinin yapmış olduğu tasarımlarıda koyuyorlar gönderiyorlar en sonunda firma yetkilileri bunlar olur şunlar olmaz diyip geri dönüyor çünkü nike da kendine özgü bir duruşu var ama başka şirketler böle değil yönetim ne derse o olur bizim eskişehir de biz boşuna bağırıyoruz... ERKAN SARGIN kardeşim ellerine sağlık sen gene tasarımları yapmaya devam et biz kendimiz yaptırırız ne yapalım artık... ŞİMŞEKLİ forma isteyen varmı?
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2011 saat 08:37
Elin oglu yeni sezon formalarini tanitti bile; bizde hala tik yok...

http://www.footballshirtculture.com/

Alıntı yapılan sağlığın gülü

Arkdaşlar her şey yönetim dediğimiz koltuk babaarının elinde bizim mustafa abimiz bir yere kadar götürüyor ben araştırdım sordum bizim yaptığımız tasarımları çıkartıyorlar ve kendilerinin yapmış olduğu tasarımlarıda koyuyorlar gönderiyorlar en sonunda firma yetkilileri bunlar olur şunlar olmaz diyip geri dönüyor çünkü nike da kendine özgü bir duruşu var ama başka şirketler böle değil yönetim ne derse o olur bizim eskişehir de biz boşuna bağırıyoruz... ERKAN SARGIN kardeşim ellerine sağlık sen gene tasarımları yapmaya devam et biz kendimiz yaptırırız ne yapalım artık... ŞİMŞEKLİ forma isteyen varmı?

Lescon gibi markalar özel tasarim yapiyolar; bence büyük bir marka olmasina gerek yok, forma tasarimlari ve kumasin kalitesi iyi olsun yeter. Illa ki büyük firmalarla anlasmak zorunda degiliz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır