eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalıbu sene en büyük transfer ATATÜRK STADI

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: bu sene en büyük transfer ATATÜRK STADI
    Tarih: 28/May/2010 saat 17:42

Özür diliyerek bir başlık daha açıyorum.Bu sene ben en büyük transfer olarak ATATÜRK stadının MODERNİZE edilmesini görüyorum.2016 avrupa şampiyonasını alamayınca yapılması planlanan stadda rafa kalktı taki 2020 yılına adaylıgımızı acıklayıncaya kadar.Biz büyük eskişehirspor taraftarı olarak türkiye süper ligınde en berbat stadın futbolda izlesek o stad bircok tarıhı olaylara tanıklık etmıs ve bırcok yuregı ESKİŞEHIRSPOR sevgısı ıle doldurmustur.Forumdakı 2 baslıktada herkesın ortak gorusu artık bır eylem yapılması dogrultusunda.Bızler büyüğüz de desek EFSANE'YIZ de desek nedense eskişehirspor taraftarını ilgilendıren konuların hıcbırınde BİRLİK ve BERAVERLİĞİ saglıyamadık.Bu yuzden de klup basına gelen ıdarecıler ve yonetıcıler ıstedıklerı gıbı at kosturup istedıklerını yaptılar.Biz büyüksek,biz EFSANEYSEK artık BİRLİK oldugumuzu gostermemız gerekıyor.Masaya yumrugumuzu vurdugumuz zaman basımızda bulunan yonetıcıler yapacagı ısı 1dusunecegı yerde 10 kere dusunup oyle karar verecektır.Meydan boş olmadıgını biz istedık mı  VEZİR'i REZİL DE  KRAL DA yapacagımızı gösterme zamanı geldi.Bu işin ucundan tutacak kişiler bizleriz.MUSTAFA abi ye DAİMİ abi ye seslenıyorum.Artık bizler bırbırımızle KAVGA degıl bızler bırbırımızle OMUZ OMUZA oldugumuzu göstermenın vaktının geldıgını gostermelıyız.Haydı ESKİŞEHIRSPOR TARAFTARI KONGREDEN ONCE  akıllarının baslarına almalarının geldıgını ve mevcut stadın bu sene MODERNIZE edılmesı gerektıgını  OMUZ OMUZA gelerek gösterme vakti.En kısa zaman cumartesı aksam yada pazar gunu  aksam saatlerınde organıze edılecek bır eylem ıle baslamalıyız..

Zaten konuyla alakalı bir sürü başlık var, lütfen ordan devam ediniz. MOD
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır