eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 Haziran Olağan Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 575859
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 04:35
Abicim alakasız olacak ama bende italyanca öğreniyorum Eskişehirdemisin? umarim Türkçeyi doğru kullanmışımdırTongue Şaka bir yana  haklısın,ama arkadasta ani tepki ile yazdığından mitat falan yazdı sanırım,güzel bir dille yanlışlarımızı söylersek daha yapıcı olacak ama gittikçe maalesef dilimiz acayip bir hal almaktaCry  hepimiz sahip çıkmalıyız...Bayrağımıza nasıl değer veriyosak bir okadar da dilimize vermeliyiz... 
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 05:16
Sevgili kardeşim İzzet Çolpan;güzel bir dille yanlışlarımızı söylersek demişsin ya; mesajıma lütfen dikkat et; güzel kardeşim,canım arkadaşım demişim....bir de üstüne ti amo molto.......iyi geceler sevgili İzzet......
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 05:32
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan kaansrdr

Mustafa Akgören Fethi Hoca ve Mithat Körlerin önemli alınacak kararlarda pasifize edileceğini
görev yapamaz hale getirileceklerini düşünüyorum bekleyip görmekte fayda vardır önyargılı
değilim ama fethi hocamızın röportajda(son haber) gelmiş en büyük başkan hitabınında yerinde olmadığını düşünüyorum büyük olan biz o değil kulüptür.
.................................Sayın Kaan Bey; Bence çok ön yargılısınız.Demişsiniz ki Mustafa Akgören,Fethi Heper ve Mithat Körler alınacak kararlarda pasifize edilirler.Bu yorumunuzun en azından bu arkadaşlarımıza çok büyük bir hakaret olduğununun farkında mısınız?  Efsane kaptan profesör Fethi Heper, herkesin sevdiği Mithat Körler ve içimizden tribünlerden bu forumdan gelen Mustafa Akgören'e haksızlık yapıyorsunuz.......Çok iyi tanıdığım sevgili Fethi Heper ve Mithat Körler'in bu yorumunuzu hakettiğini  sanmıyorum.Hiç tanımadığım ama röportajlarından ve tv'ler deki aklı başında ki kaliteli konuşmalarından beğeniyle izlediğim Mustafa Akgören'e de (ileride ES ES'in başında görmek istediğim kişi) büyük haksızlık yapıyorsunuz........Yönetimi sevmemenizi anlayışla karşılayabilirim ama  Einstein'ın  dediği gibi önyargılarımızı yoketmemiz keşke atomu parçalamaktan kolay olsaydı...........Saygılar.....
Yanlışlara dikilsekte,doğrulara her zaman hakkettiğini veririz, Murat beyClap
Alıntı yaptığınız arkadaşda yanlış bir ön yargıyla yaklaşmış konuya,bir zaman gelir onunda ön yargısı onunla kalır,tabiki yazdıkları zamanı gelince ayıklanıp "bunu siz yazmıştınız" denir.

Yazım gayet açık ve nettir,sizler kadar üç arkadaşımızın başarılı olmasını arzu ediyorum,formdaki yazılarımdan M.akgören'in ilk Başkan olmasını gönülden isteyenlerden birisiyim.
Hiçbir grubu savunmam doğru olanları savunurum,1. H.ü yönetimindeki bazı yöneticiler tasfiyeye uğradılar bu konularda bilgi sahibi olacağınızı umuyorum,tepkili bir yönetim vardı tepkiyi azaltmak kamuoyu önüne çıkabilmek için  kamuoyunun baskıcı sonucu listeye almak zorunda kaldılar,bu taraftarında başarısıdır.
yönetim seçiminden sonra bu üç arkadaşımız 2.başkan genel kaptan veya genel sekreter gibi kulübün dama taşı sayılacak  göreve getirilebilirlerdi onlar bizim sesimizdi  ama gelmediler hak etmiyorlar mıydı fazlasıyla hak ediyorlardı bu görev verilmedikleri için pasifize edilecekleri kanaati taşıyorum umarım yanılırım.
Bir dönem geriye gidelim 2.ligte H.Ü Başkan, Mithat Körler yönetici seçildi ve pasif görev verildi
2 ay süre sonra M.Körler istifa etmek durumunda kaldı senaryo bence aynı,her yazılan yorum hakaret değildir sporun doğasında olan gelişmelerdir,yorumum bir hakaret değil herkes gibi sadece uyarı görevimi yapıyorum.

Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 10:39
bu yönetim şimdide Mustafa AKGÖRENİ devreye sokuyolar kombine alın diye onu kendilerine benzetecekler
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 10:42
Levent ,yazinin basindaki cümleleri silmezsen büyük bir ihtimalle uzaklastirilirsin.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 10:47
Alıntı yapılan köfteci

Levent ,yazinin basindaki cümleleri silmezsen büyük bir ihtimalle uzaklastirilirsin.....
kusura bakma hüsnü abi sağol uyardıgın için sabah sabah gazeteye bi bakıyom sene sonu kapanacak yok ihale filan sinirden ne yazdığımı bilmiyom ama dediğim gibi
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 10:49
Sorun degil Levent ,hepimiz bazi seylere kiziyoruz .....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 10:53
Alıntı yapılan köfteci

Sorun degil Levent ,hepimiz bazi seylere kiziyoruz .....
birazda ols ümit vardı içimde abi şimdi oda bitti abicim
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 14:21
Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan lord of eses

Alıntı yapılan Essfor

Anlayamadığım bişey var ? Neden hep olumsuz düşünüyoruz? Okuyorum hep olumsuz....Hep kötü yönlerden bakıyoruz.....

Ya Allah aşkına birazda iyi yönden bakalım ....
hangi iyi yönden bakalım !

ha su var mustafa abinin fethi hocanın ve mitat körlerin yönetimde olması gibi bi kaç iyilik var başka varmı bizim göremedigimiz

nersinden tutsak elimizde kalıyo okadar cok kandırıldıkki zamanında artık kimse inanmak istemiyo hiç bişeye
...................Sevgili, Milano'dan arkadaşım lord of eses; io e  te , un grande amore e niente piu.........Ti amo molto caro........Belki anlayacağın gibi italyanca yazdım ama bizim forumumuzun ana dili türkçe ama senin türkçen gibi değil.......abi değil ağabey;mitat değil Mithat; bi değil bir; varmı değil var mı; su değil şu; mustafa abi değil Mustafa ağabey;   nersinden değil neresinden; kalıyo değil kalıyor; okadar değil o kadar;  cok değil çok; kandırıldkki değil kandırıldık ki; istemiyo değil istemiyor; bişeye değil bir şeye.................Eğer yorumunun bir anlamı olmasını istiyorsan ilk önce foruma saygın olacak canım kardeşim ....Ti amo molto Milano.........Buona notte.......

sevgili murat ağabey :) türkçe uyarın için çok teşekkür ederim elimden geldiğince düzgün yazmaya gayret gösteririm fakat foruma saygı konusunu abartmışsınız nedemek yani foruma saygı burda bu şeklide yazan bir tek ben değilim ayrıca kimseye saygısızlık yaptığımıda düşünmüyorum ben siz kaç kişiye ağabey diye hitap ediyorsunuz yoksa abi mi diyorsunuz ? evet mithat ve fethi olması gerektiğini bende biliyorum fakat kalvyeden kaynaklanan hatalar olabiliyor yazarken kimse burda benim türkçe öğretmenim olamaz çok şükür nerde nasıl yazılıp konuşulacağını iyi bilirim ancak konu burda güzel türkçemiz değil yönetimdir lütfen güzel türkçemiz hakkında bir konu açalım orda tartışalım bunu saygılar
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 13:07
   Arkadaşlar,
   Görüşlerimizi kırıcı olmadan ve Türkçeyi yanlış kullanmadan anlatmaya çalışalım!Hemen hepinizin benim gibi, seçilenler arasında Fethi Heper,Mithat Körler ve Mustafa Akgören'in bulunmasından sevinç duyduğunu düşünüyorum.Bazıları belki çok sevilen isimlerin zarar görmesinden kaygı duyduklarını belirtmek istemiştir.Bunu dile getirirken de arada kırıcı ifadeler  geçmiştir.Şu halde Geleceğe önyargılı bakmayalım!
    Fethi Heper'i çok seviyoruz.Onun görüşlerini ve deneyimlerini dikkatle dinliyoruz.
    Mithat Körler'i çok seviyoruz.Çünkü o her zaman bizim aramızda olmuştur.Şarkıları ile moral vermiştir.Ben şahsen, maçların devre arasında Mithat Körler'in şarkılarını 15 dakika yerine 5 dakika dinlemekten bile rahatsız oluyorum.Kuralların izin verdiği ölçüde çalınmasını bekliyorum.
    Mustafa Akgören'i çok seviyoruz.O,taraftar ile Kulüp yönetimi arasında bir köprüdür.Sevilen,sayılan,taraftar olmanın cefasını fazlası ile çeken bir kimsedir.
    Çok sevilen isimler Eskişehirsporun birer değeridir.Onların isimleri Eskişehirsporun Tarihine geçmiştir.Unutulmaları ve haksız değerlendirmelerle karşılaşmaları mümkün değildir.
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 575859

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır