eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2010 saat 14:24
Güzel bir paylaşım olmuş ama bi tuhaflık var sanki..yani ayder grubundan ayrılma sebebi daha agresif bir yapı oluşturmak anladığım kadarıyla. Sonlara doğruda bu davranış şekillerinin, kavgaların tribün yapısını güçlendirmekten çok prestijinin düşmesine neden olduğu ve bunun önüne geçilmesi gerektiği yazılmış..e zaten ayder grubu böyle bir grup değilmiydi? yani tartışmadan kavgadan uzak efendi gibi takımı destekleyen bir grup değilmiydi? ortada bi gariplik var..hani düzgün giden bir şeyi bozup ismini ve lider yada liderlerini değiştirip tekrar düzgün hale getirmeye çalşılmış sanki..yoksa ben mi yanlış anladım?
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2010 saat 14:26
Yanlış anlaşılmasın bu arada benim kızılcıklıya bir sözüm yok bence çok başarılılar tribünde ve takımı ateşleme konusunda ama sadece ayderin eriyip kaybolma sebebi çok sığ sanki..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2010 saat 16:32
Alıntı yapılan Est.1965

Güzel bir paylaşım olmuş ama bi tuhaflık var sanki..yani ayder grubundan ayrılma sebebi daha agresif bir yapı oluşturmak anladığım kadarıyla. Sonlara doğruda bu davranış şekillerinin, kavgaların tribün yapısını güçlendirmekten çok prestijinin düşmesine neden olduğu ve bunun önüne geçilmesi gerektiği yazılmış..e zaten ayder grubu böyle bir grup değilmiydi? yani tartışmadan kavgadan uzak efendi gibi takımı destekleyen bir grup değilmiydi? ortada bi gariplik var..hani düzgün giden bir şeyi bozup ismini ve lider yada liderlerini değiştirip tekrar düzgün hale getirmeye çalşılmış sanki..yoksa ben mi yanlış anladım?

Hayatta herşey gibi düşüncelerde tekamül eder değişir ve gelişir. Aksi durum ilerlemenin önünde engeldir zaten.
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2010 saat 16:55
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Est.1965

Hayatta herşey gibi düşüncelerde tekamül eder değişir ve gelişir. Aksi durum ilerlemenin önünde engeldir zaten.

Beste üretiminde ya da tribündeki aksiyon ve şovlarda eminim ki ilerleme olmuştur..belkide yeni fikirlerin önünün açılması amaçlanarak bu tarz bir oluşum kurulmak istenmiştir...neyse ben sadece tüm grupların tek çatı altında toplanması taraftarı olduğumdan bu tarz bir yazı yazdım yanlış anlaşılmasın..birlikten güç doğar..özellikle süper lige çıktığımız şu senelerde en çok konuşulan taraflarımızdan biriside kuşkusuz tribünümüz..bu bağlamda tribün oluşumumuzun bir gençFB, bir ultraslan,bir çarşı gibi izleyenlerin ve spor camiasının zihninde yer etmesi için birlik olunması da bence şart..
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 10:07
TRT 3 suanda nostaljik maclar gösteriyor......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 10:19
EsEs-gs maci suan
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır