eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Amatör Küme Projem

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehir Amatör Küme Projem
    Tarih: 08/Mar/2010 saat 04:01
Merhaba Arkaşalar,

Bildiğiniz üzere kendi halinde gitmekte olan Eskişehirspor Video Arşivi olan sitenin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni bir projem daha var ben şehir takımlarının arka bahçesi olan amatör kümelere her zaman inanan biriyim. Takımın geleceği buralardan çıkar hep.

Projem genel olarak;

- Eskişehir Süper Amator Ligi
- Eskişehir Amatör Kümeler (mümkün olduğunca)
- Eskişehirspor U17
- Eskişehirspor A2

Ağırlıklı olmak üzere buralardan haber, resimler, puan durumlar, oyuncu bilgileri, buranın içinden gelen asıl mesleği yazarlık olmayan amatör yazar köşeleri, videoların olduğu yani Eskişehir de futbolun bir bütün olduğunu gösterecek bir projem var AMA;

Birde işin aması var ben yurt dışındayım bu bilgileri uzakdan edinmem imkansız bu site reklam almayacak eğer gönüllüler olursa bilgi sağlayacak. Diğer bir alternatif benim bir yerel gazete ile anlaşmam gerekir bana bilgi sağlayacak sadece o gazetenin reklamı olur.

Projeme nedersiniz? Eklemek İstedikleriniz? Önerileriniz varsa lütfen? Yardımlarada açığım her konuda :) Sonuçta tek kişi zor oluyor bu tür işler. Ben sitenin teknik kısmını hal ederim o kolayda içerik olmadık ve güncel olmadıkdan sonra bir kıymeti kalmaz.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: Turkey
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2010 saat 08:13
güzel ama uğraş isteyen bir iş elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2010 saat 10:24
Bu ligleri takip edenler yardımcı olacaktır mutlaka. Başarılar Erkin AğabeyClap
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ases26 Liste gör
Yazar

süleyman
Yer: eskişehir
  Alıntı ases26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2010 saat 12:18
bu konuda resim kadro teknik heyet ve maçlar hakkında yardımcı olabilirim 
ases
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2010 saat 12:35
Teşekkür emre :) evet biraz ilk başta zorlu olacaktır ama ilerlediçe zaten ilgi artar.

Çok sevinirim Süleyman ve Ümit abi, tabiki asıl amacım yükü sizlere yıkmak deil, ya sponsor bulup; bu konuda durmadan resim ve bilgi sağlayacak birini tutmak yada bir gazete sponsorluğunda bu işi yapmak en başta bir başlangıç yapmak lazım.

21 Mart'a kadar benim kişisel master ile ilgili projelerim çok yoğun, zaten nisan başında kısa sürelikde olsa Eskişehire geliyorum, gelene kadar iyice düşünüp gelmeden önce ve gelincede bu konuda göşebileceğim ve yardım edebilecek kişilerle toplantı değilde biraraya gelip sohbet etmek isterim.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 06:54
Sakarya gazetesinde bu habere rastladiktan sonra, acaba bu mu bizim 3. 2. liglere kadar cikarip A takimimiza futbolcu kazandirma amacli pilot takimimiz diye sordum kendi kendime.

Es-Es 80’de açıldı

Birinci kümede zirvede ve alt sıralarda büyük çekişme var. Lider Eskişehirspor dolu dizgin giderken dünde son 10 dakikada iki gol bulup Yunusemre engelini 3-1´lik skorla aştı.

Devami: http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=122958&hab=Es-Es 80’de açıldı#gor 

Sonra google dan bu siteyi buldum.

http://www.amatorfutbol.org/puandurumu.php?ligID=325

1. Amatör liginde Eses isimli su an lider olan takim var.

Bu takim hakkinda daha fazla bilgisi olanlar varsa, burada paylassalar hicte fena olmaz.

Benim aklimda Eskisehir Porsukspor kurulacakti diye kalmisti. Nasil olur Eskisehirspor isminde bir takim daha kurulur pek anlayamadim dogrusu, fotografta gördügünüz gibi formalarin üzerinde amblemimiz var. Buna futbol federasyon tarafindan izin veriliyormuydu? Ya bu takim birgün misal 2. lige veya Bank Asya'ya yükselirse nasil olacak bu is, iki takim ayni isimle, biri STSL'de biri de Bank Asya'da? Hani Eskisehirspor-B isminde olsa misal anlardimda, yalniz bu ise pek aklim ermedi.

Yukarı
OsMaNGaZi Liste gör
Yazar

Cengiz
Yer: yüzü
  Alıntı OsMaNGaZi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 08:58
En sagdakiler cokuk duran atilay ustundekide Selcuk Yanılmıyorsam beraber oynamıstık ve a2 de oynuyorlardı en son.
Yukarı
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 12:06
Doğru yere yazıyor muyum emin değilim ama.
Bugün saat 12:30'da u17 takımımızın Bursaspor ile maçı var.Maç Bursaspor Tv'den naklen yayınlanacak.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 12:42
Bursa 3 0 yaptı dk 26
EsEs
Yukarı
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 14:24
Maç sonucu Bursa:3 Eskişehir:2 İlk ayrıda takım olarak silik bir futbol oynadık.Takımda sadece 5 numara ismail ve 7 numara hüseyin vasatın üstünde idi ilk yarıda.İkinci yarıya daha iyi başlayan takımımız durumu 3-1'e getirdi.Sonrasında yapılan ataklarımızda başarılı olamadık maçın uzatma dakikalarında sonradan oyuna dahil olan erkin'in golü durumu 3-2'ye getirdi.Son dakika da yakaladığımız fırsatta gol olmayınca maç 3-2 bitti.İlk yarıda kötü oynadık ikinci yarıda antrenörümüzün yaptığı değişiklikler oyunu heyecanlandırdı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır