eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biz Taraftar Değil miyiz?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:54
Alıntı yapılan mr zenco

@Ati_Kaan

Biletleri dağıtan sen değilsin veya tribünde olay çıkaran da sen değilsin, üzerine alınmana ne gerek var? Daha çok hakkettiği düşünülüp bilet verilen adamların içeride neler yaptığını gördükten sonra bedeli karşılığında 10 bilet isteyen kardeşlerimizin dışarıda kalması insanı üzüyor. Sözümün kimlere gittiği gayet açık. Bütün çapulcular, kavgacılar, en ufak şeyde gözünü kırpmadan kendi taraftarına vurabilenler üzerine alınsın.

Biletleri dağıtan ben değilim.Ama benim abim,kardeşim de değil.Nefer'in mensubu olan hiçbir insan değil.Neler yaşandığını hepimiz gördük.Benimse söylemek istediğim senin yorumunda da geçiyor.O yüzden bende dedim ki hedef gösterin hepimizi zan altında bırakmayın Smile

Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Kusura bakmayın abi tayfa gelmeden önce, açık kale arkası bize küfür edince alkışlarla karşılık vermiştik. Tabii bu olması gereken tepki gerçekleşince kısa sürede sustu onlarda. Ne zaman ki tayfa geldi, anama küfür edince ben susacak mıyım dendi ve küfüre küfürle cevap verildi. Sonra olaylar bu duruma geldi. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz ama şahsen ben onların ettiği küfürü zerre kadar umursamıyorum. Onlar kim oluyor ki? Ben olayları bu şekilde gözlemledim ama tabii yanlış gözlemlemiş de olabilirim. Saygılarımla...

Kapalı Kale arkasından gelen küfürlere ve açık tarafın da eşlik etmesine alkışla karşılık verdik.Ama taa ki bir avuç Ankaragüçlü olan gereksiz insanlar bize yakın tarafa geldikten sonra başladı her şey.O an ne kontrol edilebilir bir tayfa vardı ne de tribünü kontrol altına alacak bir ağabey.Maça girmeleri ise devre arasına kadar sürdü.

Her ne kadar davul tarafından şahsım adına ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya çalışsam da bana göre sağ üst tarafta kendini tribüncü zanneden "kamil" kişilikler bana el kol yaptılar.Aynı hareketi tayfamız girdiğinde de bekledim.Fakat çoktan ortalıktan kaybolmuşlardı.Tıpkı ortalığa mahal verip dışarıda görülemeyen güçlüler gibi...
Nefer
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 07:28
Burda kaan na katılıyorum gercekden mac başlasıya kadar kimse yokdu haatta ortamı yatıştırmak için bende çaba gösterdim kaanın dedigi gibi onlarda oldugu gibi bizdede vardı bana bile sen kim oluyon deme cüretini gösteren ler oldu bunlar eskişehirden gelenler degildi eskişehirden olasaydı saten beni tanırlardı he olaya kavgada ede bilirdim ama bana yakışmazdı üstelik yanımda kızım vardı ama kendi tarafımıza kızmıyorum ag liler ortamı bozmak için ordalardı mac başladıgında ise 30 tane türbün lideri oldu neyse olan oldu artık bundan sonra daha da tetbiri alır herkes

Semih hocanın aslında istedigi veya anlatmak istedigi şeyi kimse anlamamış adam bana bedava bilet ver demiyor yada bedavadan otobüs ver demiyor paramla alacagım diyor ama malesef oda ona cok görülüyor burda hiç bir gurup yada kişileri hedef göstermiyor

Korktugu şeyse cogaldıkca götürdügü insanları konturol edemekden korkuyor icimizden biri bir taşkınlık yaparsa yada birine bişe olursa ben annelerine babalarına ne diyecem diye korktugu şey bu yoksa semih hoca yine deplasman yapacak ama sayıyı azaltacak gücüne gidense şudur bizi neden ayırıyorlar götürdügümüz kardeşlerimiz neden dışarda kaldı diye

Not
Birde bursadan kimse gelmedi felan denildi teksas türbün lideri selim geldi ve acıklama konuşma bile yaptı ona ve bazı iyi niyetli bursalı arkadaşlarıda görmemezlikden gelmek bence nankörliükdür ag liler ortamı bozmak için elerinden geleni yaptı bunu herkes daha dogrusu erken iceri girenler gördü
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:03
biz 5 kişi en erken gidenlerden biriydik bursaya vardık bilet yok dediler Allahını seven söyLesin bu mudur böLünmezdik bu mudur bütünLük ??? nasıL biter daha burda 50 kişi yok dediğimizde sizin biLetLeri arkadan geLenLer toptan aLdı dediLer yine de bişi demedik pes etmeyip eyv.. abi deyip gittik bursa tarafından biLet aLıp girdik onLarın kaLe arkasına; ordan poLisLer vasıtasıyLa kendi tribünümüze girdik ... ben bu kadar çileli bir şekilde tribüne girip 90 dk bağırıyorum ama o kendisine biLet ayrıLan renktaşLarım rahatça maça giren renktaşLarım öyLece maç izLiyor (onların kim olduklarını herkes gördü ve biliyor söyLememe gerek yok)
Allah ÜniESESLi kardeşLerime ve bizLere sabır versin...
Ama vazgeçmek yok .
saygıLarımLa...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 01:51

Bir gerçek daha varki misal 1000 kişilik yere 1100 kişi gelirse illaki dışarıda kalan olacaktır, illa birilerinin canı yanacaktır...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır