eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Man of the Match

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 22:40
Alıntı yapılan Gurbeteses

Bundan sonra her hafta Lig maclarindan sonra Haftanin Oyuncusunu belirlemek icin bir anket olusturduk.

Almanca hazirlanmis bulunan sitede su an Manisaspor macinda en cok hangi oyuncu begendiginizi belirliye bilirsiniz.

"Man of the Match" adinda bulunan anket altinda bulunuyor! Sitenin adressi: http://eskisehirspordeutschland.blogspot.com/

Bu ara Sezon sonunda bir fikriniz var ise, en cok oy alan oyuncuya bir hediye veya da bir hatira verebiliriz! Fikirlerinizi paylasirsaniz seviniriz.

Saygilarimla.
Beyefendi,yada kardeşim,diyemiyorum...
Arkadaşım diyeyim artık.
Arkadaş bu site ve içindkiler Türkçe konusunda çok hassasdır,keşke birde profilin belli olsaydı...
Üye dostlar daha farklı olurlardı, ama sayfa devam ederse,bizde devam ederiz Smile "bizde derken şahsım adına söylüyorum"
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 22:56
Anlamasina anladim, bende sonucta Türkcem gelissin diye her gün bu siteyi ve Türkce Gazeteleri okuyorum. Ama benim bu hazirladigim Blogu almanca yapmamin nedeni Almanlara Eskisehirsporumuzu tanitmak. Tamam burda yeni konu actigimda adini Haftanin Yildizi diye adlandira bilirdim, ama blogda "Man of the Match" yazdigi icin, konunun adini böyle koydum. Yani hic bir maksatin olacagini düsünemedim! Eger isterseniz bu konuyu silelim, ve haftanin yildizi diye yeni bir konu acabiliriz. Ben zaten kendi adima birsey yapmiyorum ki, sadece Eskisehirsporu tüm dünyada tanitmak icin elimden geleni yapmaya calisiyorum.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 23:01
konuyu açan arkadaşa çabası için teşekkürler.
 euro 2016 yı örnek vererek yabancı dilde bir blog sayfamız olsun deyip "man of the match" başlığını neden ingilizce olarak kullandığını açıklamış, bence arkadaşımız kendine göre haklıdır ama başlığı burada ve blogunda "maçın adamı-man of tne match"
şeklinde kullansa sanırım daha güzel olur ve daha az tepki çekerdi.
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 23:04
Dedigim gibi, gercekten rahatsiz olunuyorsa Adminlerden ricam, konu sapmadan silinsin o zaman. Cünkü ben hic kimsenin gururu veya baska kisisel duygulari ile ugrasmak istemiyorum. Sadece Eskisehirlilere Eskisehirsporlulara bir hizmet etmek gibi bir düsüncem olmustur. Yanlisim var ise, özür dilerim!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 23:16
Alıntı yapılan Gurbeteses

Anlamasina anladim, bende sonucta Türkcem gelissin diye her gün bu siteyi ve Türkce Gazeteleri okuyorum. Ama benim bu hazirladigim Blogu almanca yapmamin nedeni Almanlara Eskisehirsporumuzu tanitmak. Tamam burda yeni konu actigimda adini Haftanin Yildizi diye adlandira bilirdim, ama blogda "Man of the Match" yazdigi icin, konunun adini böyle koydum. Yani hic bir maksatin olacagini düsünemedim! Eger isterseniz bu konuyu silelim, ve haftanin yildizi diye yeni bir konu acabiliriz. Ben zaten kendi adima birsey yapmiyorum ki, sadece Eskisehirsporu tüm dünyada tanitmak icin elimden geleni yapmaya calisiyorum.
Gurbeteses, hani bloglar felan hazırlamışsın eline sağlık almancam yok ama eminim adımıza güzel şeyler yazıyor ama forumda hani türkçeye sahip çıkılıyo yani hoş karşılanmıyo hani isim grup ismi şirket ismi kuruluş ismi vs. vs. olmadığı sürece konuabilir bide yeni knu açılmalımı yoksa bu konu anket bölümündemi olmalı ayrı bi konu onlar admin, mod. ların taktiriSmile konuyu kapatmana gerek yok konuyu düzenleye girip başlığı değiştirebilirsin
KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır