eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

22 Ocak BKŞ toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:59
 Umarim toplanti amacina ulasmistir, sahsim adina BKSden cok seyler bekliyorum, cunku bu olusumda genc beyinler ve onlara herzaman destek olan cok degerli agabeylerimiz var.
 BKS bugune kadar yaptiklariyla EStanbulda ESESimizi cok iyi temsil etti fakat var olan potansiyelin farkinda oldugun icin BKSnin daha iyi isler cikarabilecegine cani gonulden inaniyorum.
 Suan trende olan BKS fertlerinede hayirli yolculuklar diliyorum, Allah sag salim kutsal topraklarimiza varmayi nasip etsin. Sen gelip, sen donersiniz insallah..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Çağdaş_SUT_26 Liste gör
Yazar

Çağdaş
Yer: İstanbul
  Alıntı Çağdaş_SUT_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 01:04
sevgili bkş üyeleri, ben daha önceden katılacağımı bildirmeme rağmen bugünki toplantıya kötü hava koşullarından dolayı katılamadığım için özür dilerim, ben beylikdüzünde oturuyorum ve burda kar yağışı öğlen saatlerinde başladı 6'da sınava girdim 7'de çıktım ve hava inanın çok kötüydü burdan oraya gelmek belki problem olmayacaktı ama geri dönüşün benim için çok sıkıntı olacağını anladığım için yola çıkamadım, saygılarımla...
Sevgindir bizi yaşatan...!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 09:05
Değerli gönüldaşlarım;

Öncelikle kötü hava şartlarına rağmen toplantımıza katılan ve aynı gerekçe ile katılamayarak özürlerini beyan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Uzun zamandır herhangi bir etkinlikte bulunmayan BKŞ'nin yeniden canlanması macıyla yaptığımız toplantımızda büyük ölçüde bu amacımıza ulaşmış bulunmaktayız.

Toplantıya katılan arkadaşlarımızla yaptığımız tartışmalar sonucunda Teknik ve Yönetim kadrosunun tüm eksik ve yetersizliklerine rağmen desteklenmesi soncuna varılmıştır. BKŞ mensupları bireysel olarak ahlak kuralları çerçevesinde eleştirilerine devam edecekler ancak istikrar sağlanması adına hem yönetimimize hem de teknik kadromuza göreve devamları konusunda destek sağlanacaktır.

Forumumuzda Emre Angı adlı genç bir kardeşimimizin ön ayak olmasıyla başlatılan forma kampanyası takdirle karşılanmış, ilk kampanyaya gerekl desteğin sağlanamadığı tespit edilerek bundan sonraki kampanyalara daha yoğun bir destek sağlanması kararlaştırılmıştır.  Toplantımızın en ilginç anlarından birisi de bu konunun konuşulduğu an olmuştur. Biz bu konuda ESYİAD'dan da destek istememiz gerektiğini konuşurken sanki bizi duymuş gibi ESYİAD başkanı sevgili ağabeyimiz Orhan BARDA aradı. Orhan Ağabey bizlere kampanya konusunda ESYİAD olarak gereken her türlü desteğin yapılacağını belirtti. Bu olay bizlere ESES sevdalılarının gönül bağlarının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

Camiamızdaki bölünmüşlük ve kutuplaşmalarda toplantımızda gündem konusu oldu. Bu konuyla ilgili arkadaşlarımız arasında uzun süre tartıştık ve hepimizde cammız arasında birlik ve beraberliğin utlak sağlanması gerektiği düşüncesi ön plana çıkmıştır. Bazı arkadaşlarımız yıllardır bu birlik ve beraberliğin sağlanamadığını bundan sonra da salanamayacağını belirttiler. Bazı arkadaşlarımız ise, birlik ve beraberliğin sağlanmasından umutlu olduklarını belirttiler. Sonuç olarak camiamıza bu konuda bir çağrı metni hazırlanması ve bu çağrıyı forum içinde tartışmaya açılması fikri kabul gördü. Bu metin konusundaki çalışmalarımız sürüyor ve en kısa zamanda siz değerli gönüldaşlarımızın takdirlerine sunulacaktır...

Toplantımıza katılan tüm arkadaşlarıma ve özür beyan ederek katılamayanlara tekrar teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır