eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Bayan Futbol Takımımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2010 saat 12:59
Alıntı yapılan es_emre26

İnsanlarda orjinal konusunda kesin bir yargı var gibi.Markalı olunca orjinal, Esstore olunca çakma mı oluyor Smile Mustafa abi demişti, en büyük hayallerimden biri takımı Esstore ürünleriyle giydirmek başka markalarla çalışmamak diye, demek ki böyle birşey olursa Eskişehirspor orjinal forma giymiyor denilecek. Big%20smile

Yapsa demek olay olacak
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2010 saat 02:47
Sol tarafta amblemimiz var, peki ya diger taraftata Esstore logosu var mi?
Formanin asagisindaki yeterli mi? Formayi sortun içine sokunca o logo görünüyo mu? Mustafa abinin dedigi baska, benim elestirdigim nokta baska. Bayanlarin üzerindekine çakma demedim ama taraftarlar için tasarlanmis bi forma oldugunu hepimiz biliyoruz. Madem ki Eskisehirspor'un Nike'la anlasmasi var, o zaman bayanlarda diger takimlarimizda Nike formayla çikmak zorunda...
Yok biz Esstore formalarla çikariz diyosaniz, o zaman formanin sag tarafina logoyu yapistirirsiniz
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2010 saat 03:16
Alıntı yapılan es_emre26

İnsanlarda orjinal konusunda kesin bir yargı var gibi.

Markalı olunca orjinal, Esstore olunca çakma mı oluyor Smile

Benim kuzende yeni aldığım puma formayı görünce ne o len çakma formayla havamı yapıyosun demişti ,
formasındaki Esstore logosunu göstererek hani nerde logo ben puma falan dinlemem demişti.LOL
Bende apışıp kaldım tabii.Shocked Bakış açısı ama gerçekten doğru olanı bu.Thumbs%20Up
Kendi markamızı yaratmak. Aslolan puma, nike, adidas vs. değil
Eskişehirspor ve onun markası Esstore.
000001
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2011 saat 17:45
Bayan Milli Takım'da bir Eskişehirspor'lu daha

Bayan takımımızdan Esra Solmaz, U16 Bayan Milli Takım kampına davet edildi. Altyapıdan sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Abdullah Baykul'un açıklamasına göre, Esra Solmaz 13-26 Haziran arasındaki U16 Bayan Milli Takım kampına katılacak, ardından Yunanistan'da yapılacak olan turnuvada milli takım formasını giyecek.
   Daha önce kulübümüzü temsilen Medine Erkan da milli takım kampına davet edilmişti.

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2011 saat 20:46
Başarılar Esra Solmaz Clap
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2011 saat 20:51
Alıntı yapılan es_emre26

Ben bayan futbol takımı için 5-6 yaşındaki kardeşimi eğitiyorum hem de solak Tongue 
ClapAllah kolaylık versin.Zor iş olsa gerek.WinkBayan Futbol Takımımıza da başarılar...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır