eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 394041
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 14:08
fazla dıllendırmemek lazım. herturlu o maca gıdecegız.
DK
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 14:13
Antalya daha yolun çok başında. Aşması gereken çok şey var. Hatırlıyorum eskiden ülkedeki çoğu takım böyleydi. Ama Bursa biz gibi takımlar bunu aştı. Takıma destek vermenin önemli olduğunu, takımı ateşlemenin mantıklı olduğunu anladık. Çok eskilerden de böyleymiştik zaten. Küfür ile bir yere varılamayacağını, hatta zararı olduğunu anladık. Sahada oynayan kişilerin küfürün umurlarında bile olmadığını, o halde takımımıza itici güç olmak gerektiğini fark ettik. Rakiple uğraşmanın onların seviyesine inmek olduğunu da anladık. Antalyada bunu aşacaktır.

Yani onların gittiği yola asfaltı biz döktmüüştük.

He küfür olmuyor mu? Oluyor. Makara yaparken hiç te fena olmuyor. MAç öncesinde, maç sonrasında, maçta da nadiren. O ayrı :)
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 14:44
Biz Arkadaşlarla izledik güldük geçtik adamlara :) Adamlar takım desteklemesini bilmiyorlar zaten , bizede küfretmeseler organize olamayacaklar. Buraya gelince onları yine fazla tınlamamak. Çünkü onlar bizim tribünlerin organizasyonuna bayılıyor ve kıskanıyorlar adım gibi eminim.Kocaman Eskişehirspor taraftarı sadece küfretmeyi bilen adamlarımı kaideye alcak.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 15:33
Boşuna dememişler : Düşmanları kardeş yapan,ESES...Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
hkamber26 Liste gör
Yazar

hakan
Yer: ESparta
  Alıntı hkamber26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 19:56
Hiç kendimizi yormaya gerek yok bence stad desen stad deil gittik gördük.bir avuç adam kendi çapında ancak küfür etmeyi biliyorlar.unutmasınlar ki ESKİŞEHİR TARAFTARI BÜYÜKTÜR KÜFÜR ETMEZ AMA .....   
ESparta...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 22:10
Alıntı yapılan armani26

1996 senesinde olanları unutamamışlar heralde belki de ondandır kuyruk acılarıLOL

Ne olduysa o yıl oldu adamlar tuturmuş çicek allah cicek yav topu toplam 5 kişiydiniz cicek parasınamı yandınız be bunlara cicek parası toplayalımda kesinler aglamayı

Sahi burdan benim yazılarıda takip ediyolarmış yapılacak pankartı cok merak etmişler

Birde arkadaşlar yapılacak besteye bana yardımcı olacak arkadaşlar lazım toparlamaya isteyene özel msjdan gönderim yapılacak işleri ama kesinlikle sitelerden paylaşmak yok
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
züğürt Liste gör
Yazar

Tuğrul
Yer: Turkey
  Alıntı züğürt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 11:42
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan armani26

1996 senesinde olanları unutamamışlar heralde belki de ondandır kuyruk acılarıLOL

Ne olduysa o yıl oldu adamlar tuturmuş çicek allah cicek yav topu toplam 5 kişiydiniz cicek parasınamı yandınız be bunlara cicek parası toplayalımda kesinler aglamayı

Sahi burdan benim yazılarıda takip ediyolarmış yapılacak pankartı cok merak etmişler

Birde arkadaşlar yapılacak besteye bana yardımcı olacak arkadaşlar lazım toparlamaya isteyene özel msjdan gönderim yapılacak işleri ama kesinlikle sitelerden paylaşmak yok

İnşallah onların Eskişehir'de açtığı iğrenç pankarta benzer bir şeyler tasarlamıyorsundur.

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 16:39
Maçtan öncede dedim antalya bizim üzerimizden prim yapmak isteyecektir diye.
Onların seviyesine düşüpte küçülmemek gerek,salın gitsin.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 22:46
TRT3 suan tüm maci tekrar yayinliyor.........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 20:32
Alıntı yapılan züğürt

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan armani26

İnşallah onların Eskişehir'de açtığı iğrenç pankarta benzer bir şeyler tasarlamıyorsundur.

Daha beterini sadece pankart olsa iyi beste ve en son olarakda kücük bir tiyotro oynayacagız buda liglerde ilk olacak tabiki bunu tüm arkadaşlarla paylaşdıkdan sonra uygun görülerse
Anadolu takımlarına bu tür şeyler yapmak istemezdim ama onların anladıgı dil o yakışır onlara
Sahi onlar beni iyi tanıyor cünkü ben onların babasıyım ben ne dersem o olur yucelbabaTongue
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 394041

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır