eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 14:55
Kayseri,Sivas,Bursa falan hikaye..Biz onların yaptığını zaten fazlasıyla 40 yıl önce yaptık.Anadoluda bu saatten sonra şampiyon çıkacaksa bizden başka kimse olamaz bu.Nedeni önceki 12 sayfada işte.Bizden başka kimse bunun hayalini kurmaz.Lider olan bir Anadolu takımı,acaba kaç hafta sonra düşeriz liderlikten diye düşünür.Kaldıramaz bunu.Ancak biz lider olsak,lig bitimine kaç hafta var diye düşünürüz.Bize bu şampiyonluk rüyaları,hayalleri emanet.Belki 10 sene 20 sene daha hayal olarak kalabilir.Belki 5 sene içinde gerçek olur,bilemeyiz.Ancak biz göremesek babalarımızdan miras aldığımız inancı çocuklarımıza bırakırız.

Liderlik maçını yaptığımızda ben okulu-işi artık ne olursa o zaman bırakırım büyük ihtimalle.Kendime bir süre tatil veririm.Lider olduktan sonra Eskişehirde diğer maçın gelmesini beklerim.Şampiyonluk maçıysa,işte o zaman neler olur tahmin etmek kestirmek çok güç.Bu taraftar adı konmamış 3. ligden 2.lige çıkarken,süperlige çıkarken bile İngiliz gazetelerine konu oluyorsa,ülke gündemini 1 ay işgal ediyorsa,şampiyonluk maçında olacakları kestirmek imkansız.Ben söyleyecek kelime bulamıyorum.Şehir yıkılır,stad yıkılır vs.. Bunlar kifayetsiz şeyler.Allah o günleri görmeyi nasip etsin bize..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
eses_ilker Liste gör
Yazar

ilker
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 15:46
şuan için hayal arkadaşlar kendinizi böyle işlerle yorup da üzmeyin.
efsane.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır