eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri Yeni Ürün Polar

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Online Durum: Offline
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri Yeni Ürün Polar
    Tarih: 14/Kas/2009 saat 12:09
 Evet arkadaşlar ilk ürünümüz olan Atkılarımızı elimize aldık hepimize hayırlı uğurlu olsun . Resimleri Kendi Forumumuzda mevcut.2.ci üretim olarak malum soğuk kış aylarında polarımız olsun istedik. :) yaptırmayı istediğimiz ürün polar.Bunun için biraz fazla sayı gerekiyor çünkü ne kadar fazla olursa maliyeti o kadar düşük olucak.Henüz fiyatı ve modeli belli değil.Ama en fazla 30 ytl yi geçmez diye düşünüyorum.Tasarım yapabilen arkadaşlarımız uğraşsınlar buradan ulaştırsınlar değerlendirelim.Hadi bakalım gösterelim kendimizi ve listeye başlıyalım :)

1-) Özer
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2009 saat 12:52
Şimdi konuştum firmayla ve şöyle bir fiyat verdi bana.Önümüzde 2 seçenek var.

1.)Sweat polar Fiyatı 25 Lira.

2.)Mont fiyatı 45 Lira.

önce bize numune göndirilecek ikisindende biz bakıcaz kararımızı vericez ...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2009 saat 17:24
benim yeğenim size yapabilir tasarım özer  bi rica edeyim bakalım ok nasıl bir şeyler istiyorsun ilk baş onun resmini atarmısın onun üsütünde çalışsın ok
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır