eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür" Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 12:32
Semih Bilge olarak, deplasman organizasyonlarında görev almayacağımı diğer başlıkta nedenleri ile açıklamıştım. Fakat arkadaşlarımız referans sistemi ile deplasman etkinliklerini yapmak istediklerini söylemişlerdir. Bu yüzden elimizde bulunan ücretleri, Eskişehirsporlular Kulübü Başkanı Mustafa Özcan arkadaşımıza devredeceğim. bu kampanyadan faydalanmak isteyen ve katkı yapmak isteyen renktaşlarımızın onunla irtibata geçmesini rica ediyorum.

Sizlerin destekleri ile 50'den fazla arkadaşımızı deplasmanlara götürme şansını elde ettik. Maddi ve manevi olarak destek veren tüm taraftarlarımıza şahsım adına çok teşekkür ederim.Clap Bundan sonra da lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.Wink Emin olunuz desteklediğiniz gençler, sizleri ve takımımızı götürdüğümüz deplasmanlarda layıkıyla temsil ettiler. bundan sonra da bu böyle devam edecektir. 

son deplasmana sadece 2 kişiye 20 TL'lik destek verilmiştir. Kalan para tutarı 66 TL'dir. Bilginize arz olunur.

Mevcut Para= 66 TL 
1. Semih hoca - 10 TL
2. Murat hoca- 10 TL
3. Şahin Özmen - 26 TL
4. Behiç hoca - 10 TL
5. Ayhan Ünal - 10 TL

Ödenecek Taahhütler
1.Reşit abi - 1 kişi - 25 TL

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:23

kayseri biletleri 1 lira imiş. ne yazık ki ben maca gelemicem. hafta sonu kurs nedeniyle.

biletten benim yerimede bi tane alın. 1 liralık bileti saklamak istiyorumLOL
DK
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 14:52
Yanlış anlaşılma olmasın bizde öğrenciyiz ama ÜniEsEs'in önceden yaptığı ''Bir Öğrenciyide sen deplasmana götür'' kampanyası için 2 kişilik kontenjan ayırdık. Ankaradan Fenerbahçe maçına gelmek isteyip ama yaşadığı sıkıntılardan ötürü gelemeyen öğrenci renkdaşlarım varsa isimlerini bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler. Tekrar söylüyorum bizde öğrenciyiz yanlış anlaşılmasın sadece anadolu seyahatin bize gösterdiği hoşgörüden ötürü böyle bir karar aldık. Bu kontenjandan gelecek renkdaşlarımın isimleri sadece bende kalacaktır.
Organizasyon detaylarını
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3042&PID=624954#624954 takip edebilirsiniz
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,454 saniyede hazırlanmıştır