eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Kupa Bardak

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES Kupa Bardak
    Tarih: 17/Ağu/2009 saat 12:39
Bu ürünümüz hakkında diğer başlıklarda açıklamalar mevcut.Fakat yeni bir başlık açarak sizlerden destek istediğimizi açık açık belirtiyorum.Forum yöneticilerinden bu konunun kapatılmamasını rica ediyorum.

Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak kendi adımıza düzenlenen deplasman organizasyonlarına katılmakta zorluk çekiyoruz.Bundan sonra yaptırılacak kafamızdaki ürünler,projeler hakkındada maddi anlamda oldukça zorlanıyoruz.Yaptırdığımız ürünlerden elde edeceğimiz gelirle deplasman organizasyonlarında öğrencilerin daha çok  yer almasını ve Eskişehir'deki ve diğer üniversitelerde açılan standlara,yaptırılan broşür ve pankartlara  maddi kaynak yaratmak istiyoruz.

Satılan her Ünieses ürününde olduğu gibi satışlarımız tamamlandığı zaman hesap dökümü açıklanacaktır.

Kupamızın önünde "Ünieses logosu", arkasında ise "Üniversiteli Eskişehir Sporlular "yazısı yer almaktadır.Eskişehirspolular yazısının ayrı olması konusunda hepinizden özür dilyoruz.Herkesi kendimiz gibi düşündüğümüz için ayrı yazacaklarını hiç tahmin etmedik.Bizler için buda bir tecrübe oldu.Bir daha çok daha dikkatli olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hem öğrenciler için deplasman organizasyonlarında hemde diğer yapacağımız çalışmalara maddi destek için yardımcı olmanızı bekliyoruz.
Almak isteyen herkese kupalarımız belli bir yerden veya elden ulaştırılacaktır.

Fiyat 5 TL'dir.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 19:53
sevgili üniversiteli arkadaslar öncelikle üniesesi ögrenciler daha aktif çalısarak ayaklandıracaz bunun içinde hepinizi artık aktif olarak görmek istiyoruz.

ayrıca bu kupalara lütfen ilgi gösterelim ömür boyu hatıra olarak kalacak güzel şey bunlar
www.unieses.org
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:15
Ben almak istiyorum. Nereden temin edebiliriz?
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:21
nerden alcaz
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:30
ben kütahya porselende çalışıyorum. bu tarz ürünlerin yapılmasında yardımcı olabilirim. hatta bu olayı ben koreo eses için düşünüyordum, ve gelirinden kazanılacak paraylada koreoeses projelerinde kullanmak için. ürün yelpazasi kupa bardakla kalmıyo, bir tabak içersine logomuzun yapılması, bir porselen top üzerine eses yazılması gibi gibi bir çok ürün altarnetifi var.
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 21:05
öğrenci arkadaşlarımızın bu ürün konusuna sahip çıkması ve elde edilecek gelirin nerelerde kullanılacağını açıklamaları çok güzel bir başlangıç.

"Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak kendi adımıza düzenlenen deplasman organizasyonlarına katılmakta zorluk çekiyoruz.Bundan sonra yaptırılacak kafamızdaki ürünler,projeler hakkındada maddi anlamda oldukça zorlanıyoruz.Yaptırdığımız ürünlerden elde edeceğimiz gelirle deplasman organizasyonlarında öğrencilerin daha çok  yer almasını ve Eskişehir'deki ve diğer üniversitelerde açılan standlara,yaptırılan broşür ve pankartlara  maddi kaynak yaratmak istiyoruz.
Satılan Ünieses ürününde olduğu gibi satışlarımız tamamlandığı zaman hesap dökümü açıklanacaktır."

kupaları şehirde merkezi bir, iki yere bırakabiliriz. bırakabilriz dedim çünkü kupaların tamamı murat hoca da. mehmet abinin arçelik bayii ve serkan'ın playstation dükkanı dağıtım noktaları olabilir. yarın bu işi çözelim.

sevgili hasan, projelerin içerisinde ünieses olarak bizde yer almak isteriz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 07:58
Alıntı yapılan Boraes

Almak isteyen herkese kupalarımız belli bir yerden veya elden ulaştırılacaktır.

Fiyat 5 TL'dir.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 10:25
BEN TIP FAKÜLTESİNDEYİM BANA  2 TANE 
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 12:07
sevgili nafiz, İİBF A blokta benim odamdan veya B blokta murat hocanın odasınsan kupaları edinebilirsiniz. gelin bir çayımızı için tanışalım sizinle.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır