eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 646566
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2010 saat 03:52
Alıntı yapılan sedefes

Bu forumda niye ucuz yırtmışız falan yazıp duruyorsunuz ki es es düşmanımısınız siz..bu formu sadece bizler okumuyoruz..akıllı olun biraz...niye ucuz yırtmışız şimdiye kadar ödediğimiz paraları hangi kulüp ödedi maçın başından sonuna kadar küfreden bir sürü takım gördük ne ceza aldılar kocaman bir hiç ...Maçlarda polis bıçaklayıp kırmızı kartlar görüp maçı tekrar oynatıp üstelik kırmızı kartlı futbolcularını affettirip maç kazanan bir üst lige çıkan  takımlar gördük biz....Bizim kadar federasyondan zulüm gören takım yoktur...Hiç de ucuz yırtmadık hiç bir şey yapmadığımız haftalarda dahi kulübe her hafta para cezası yazdı bu federasyon...

bana o aklı sen mi öğreteceksin ?? ne cüretle benim ES-ES'liliğimi yargılıyorsun? AMA SEN BİRAZ biraz akıllı olsan sadece bıçaklama olayının olduğu maç hakkında yazdım ucuz yıtmışız lafını. evet tekrar söylüyorum UCUZ YIRMIŞIZ!  senin gibi birçok kişinin yaşı kadar benim es-es maçlarına gitmişliğim var! bana ne yazacağımı ne yazmayacağımı kimse öğretemez!
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2010 saat 13:17
5 Haziran 2010, Cumartesi

Ceza tasarısı yeni sezona yetişecek

Sporda 'şiddet, şike ve teşvik'i önlemek için harekete geçen Futbol Federasyonu, hazırladığı yasa taslağını bu sezona yetiştirecek.

Süper%20Lig-Ceza%20tasarısı%20yeni%20sezona%20yetişecek

‘Şike ve teşvik primi’ suçlarında 5 yıl ile 12 yıl arasında değişen hapis cezalarının da bulunduğu taslak TBMM Genel Kurulu’nda pazartesi görüşülecek. Yasa tasarısına göre şiddet ve kötü tezahüratın önlenmesi için sadece sahada değil maçın oynanacağı yere gidiş-geliş yollarında dahi önlemi kapsıyor. Tasarıda usulsüz bilet satanlara hapis ile ceza alan taraftara ömür boyu men cezası da geliyor.

Fanatik

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 646566

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır