eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBatuhan Karadeniz G.Antepten Ayrıldı..

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Batuhan Karadeniz G.Antepten Ayrıldı..
    Tarih: 06/Ağu/2009 saat 07:49

Batuhan G.Antep'ten ayrıldı!

Gaziantepspor'un Beşiktaş'tan transfer ettiği genç golcü Batuhan Karadeniz, takımdan ayrıldığını ve siyah beyazlılara geri döndüğünü açıkladı..

Batuhan%20G.Antepten%20ayrıldı!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla katılan Batuhan, Başkan İbrahim Kızıl'a geldiği günden bu yana destek olduğu için teşekkür ederken, artık Gaziantepspor'un futbolcusu olmadığını ve Beşiktaş'a geri döndüğünü söyledi.

Genç golcünün açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"Gaziantepspor'dan ayrıldım. Hala Beşiktaş'ın oyuncusuyum. Bazı
kişisel sorunlardan dolayı Gaziantepspor'a gitmedim. Beşiktaş'a geri döndüm şu an. Antep kulübüyle idmana çıktım. Hocam 1.5 gün izin verdi. İznimi değerlendim. İzmir'e gittim. Antep'ten kaçma gibi durumum olmadı. Beşiktaş'ta kalmak isterim. Yurt dışından da teklifler var. Mustafa hoca ile aramızda bazı sorunların olduğu söyleniyor. Böyle bir şeyin olmasına imkan yok. Sonuçta o bizden büyük. Mustafa hoca bana, 'Seni kadroda düşünmüyorum' demedi. Hocamız ve başkanımız karar verecek. Mustafa hocamla konuştuklarım aramızda kalsın. Ben Mustafa hocanın yanında çekinerek oturan bir insanım. Böyle bir ukalalık yapmam. Beşiktaş kulubüne saygısızlık yapmadım. Benim Beşiktaş'la hiçbir sorunum yok. Mustafa hocamla da ve takımdaki ağabeylerimle de sorunum yok. Eskişehir'de oynadığım sürede herkes bana sahip çıktı. Bana çocukları gibi baktılar. Eskişehir'e geri dönme şansım olur mu bilmiyorum. Başka bir yer de olabilir"

Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 07:57
Ben bu çocuğu seviyorum.Eskişehirspor taraftarı gibi biraz isyankar ama iyi futbolcu. Futbol oynayabilmesi için taraftara ihtiyacı var. O da Eskişehirde fazlasıyla mevcut. O da bunun farkında..Ben Eskişehir ya da bjk dışında bir takımda oynamam dedi , zorla G.Antepe gönderdi ama o yinede oynamadıBjk nin bu çocuğa sahip çıkacağı yok. Fakat Eskişehirspor bunu yapabilir. Hemde bu sefer kiralık değil, bonservisiyle almak için.Bu sefer bjk yönetimini de kızdırdı.Bunu kesinlikle kaçırmamak lazım..Keşke bonservisiylle alabilsek.Türkiye de Eskişehirspor da çok büyük bir futbolcu kazanır..Umarım yetkililer bu fırsatı kaçırmazlar.
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 08:08
al batuyu yönetimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 08:10
bu bence eskişehirspora gelmek için bilerek yaptı bunları, batuhan transferinide gerçekleştirirsek Allah Allah tutumazlar bizim forvetleri bu sene
Yukarı
orhanyavuz Liste gör
Yazar

orhan
Yer: Uganda
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 08:16

Antep te oynamayacagi belliydi zaten,bar yok saz yok orada...Birde sozu vardi ve sozunu simdilik tutmus oldu,Jimnastik ve ESES ten baska oynamam diye...hadi hayirlisi...

ALWAYS ESES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 08:45

Transfer başlığında son 20 sayfadaki mesajlar bu haber üzerine.

Dün aynı habere yine başlık açmışlardı!

Başlık açmaya ne kadar da meraklıyız!

KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır