eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dumansız hayata merhaba

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
Online Durum: Offline
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 14:19
   arkadaş ben tam tribünlere çay servisi konulması konusunda
 yetkililere başvurmaya karar vermişken.
   o sayın yetkililer sigarayıda yasaklayarak tam bir ters köşe yaptılar bana:)))
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 16:02
Alıntı yapılan Curva_Eses

Antalya maçı esnasında anons yapıldı."Kapalı tribündeki taraftarlarımız lütfen sigara yasağa uyalım" şeklinde.Bizim stadda yasak sadece kapalı tribün için sanırım.

Staddaki yasak kapalı alanlarda yasak olmasına bağlı olan bir yasak değil galiba.Stad,okul,hastane gibi yerlerin açık kapalı heryerinde sigara içilmesi yasak.Yani açıktada yasak.Kesin bilmiyorum ama böyle hatırlıyorum.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 16:18
evet doğrusun kardeşim çünkü stadyum da okul hastane v.b. yerlerle bir tutuluyor.Hazırladıkları yasaya göre bakarsak açıkta serberst ama böyle bakarsak yasak işimize nasıl gelirse artık :))
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 17:40
bende dumansız hava sahasına katıldım iki hafta oldu insan çok rahatlıyor içen arkadaşlara tavsiyem biran önce bırakın ben ALLEN CARR sigara bırakma programını  seyrettim faydası oldu bırakmamda baya bir etkisi oldu google allen carr indir yazın yaklaşık 1 saatlik program seyredin bırakmayı düşünenlere faydası olacağı kanaatindeyim
           MERHABA DUMANSIZ HAVA SAHASI
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26lı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 17:55
evet ben bırakalı 8 ay oldu artık dumandan tiksinir durumdayım oderece rahattyım yani artık halı sahalarda bile tıkanmıyorum Çıkar Es-Es'imde bile oynarım :) :))
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 14:20
Diego Armando Maradona, Almanya - Arjantin maçı öncesi Münih'deki antrenman sırasında purosunu tüttürüyor...
kaynak:objektifanatik.blogspot.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır