eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

HE-DO 26 Numara Giyecek...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Engineer&26 Liste gör
Yeni Yazar

Hakan Namdar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Engineer&26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:31
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan Engineer&26

Alıntı yapılan vahap26

53 milyon $ 'a Toronto Raptors'a transfer olan NBA yıldızımız He-do (Hidayet TÜRKOKĞLU), 2009-2010 NBA sezonun da 26 numaralı formayı giyecek olması, biz ES-ES liler için güzel bir tesadüf olduğunu düşünüyorum... Artık Toronto Raptors maçlarında ES-ES atkı veya bayrakları görmek istiyoruz...

TURKOGLU 26

Bosh%20ikna%20etti

Böyle aptal başıkları neden açarlar yada açtırırlar anlamam . O 26 nın esesimizle alakası yoksa ne anlamı vardır . Terry de 26 giyiyor . Ne var yani . Hem Hidayet kim kardeşim eses imizn onun 26 giymesine ihtiyacımı var yada biz buna nenden sevinelim .Neresi güzel tesadüf .  Böyle saçma şeylerele milleti kendimize güldürmeyelim .

Al işte ya LOL
Terry ile Hidayeti'i bir tutuyorsanız yorum yapmıcam ama bir tutmuyorum diyorsanız bi acıklama yapayım ..
Türk olup  da sırtında 26 numaralı forma giyen her sporcu benim ilgimi dikkatimi çeker.
Eskişehir ile ilgisi olsun veya olmasın fark etmez ..
Terry ' demişsiniz ona koptum Big%20smile

Terry ninde  eses le alakası yok hidayetinde . dolayısıyla ikisininde 26 giymesi bişey ifade etmez. 26 rakamı dünyanın heryerinde kullanılır . Ama en anlamlısı eses imizin 26 sıdır arkadaşım . onların sırtlarına giydikleri 26 bizizm 26 mız değil . onu anlatmaya çalıştım . ama bu konuyu açtığına göre bunu anlayacak kapasitede yok sende.

Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:50
formada siyah kırmızı bide 26 numara ister istemez algıda seçicilik yaratmış olabilir.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:19
Hidayet 26 numaralı formayı kızının doğum günü olduğu için seçmiş.Kendisi zaten her fırsatta koyu bir fenerbahçeli olduğunu dile getiriyor.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:44

Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan vahap26

53 milyon $ 'a Toronto Raptors'a transfer olan NBA yıldızımız He-do (Hidayet TÜRKOKĞLU), 2009-2010 NBA sezonun da 26 numaralı formayı giyecek olması, biz ES-ES liler için güzel bir tesadüf olduğunu düşünüyorum... Artık Toronto Raptors maçlarında ES-ES atkı veya bayrakları görmek istiyoruz...

TURKOGLU 26

Bosh%20ikna%20etti

Böyle aptal başıkları neden açarlar yada açtırırlar anlamam . O 26 nın esesimizle alakası yoksa ne anlamı vardır . Terry de 26 giyiyor . Ne var yani . Hem Hidayet kim kardeşim eses imizn onun 26 giymesine ihtiyacımı var yada biz buna nenden sevinelim .Neresi güzel tesadüf .  Böyle saçma şeylerele milleti kendimize güldürmeyelim .

Al işte ya LOL
Terry ile Hidayeti'i bir tutuyorsanız yorum yapmıcam ama bir tutmuyorum diyorsanız bi acıklama yapayım ..
Türk olup  da sırtında 26 numaralı forma giyen her sporcu benim ilgimi dikkatimi çeker.
Eskişehir ile ilgisi olsun veya olmasın fark etmez ..
Terry ' demişsiniz ona koptum Big%20smile

Terry ninde  eses le alakası yok hidayetinde . dolayısıyla ikisininde 26 giymesi bişey ifade etmez. 26 rakamı dünyanın heryerinde kullanılır . Ama en anlamlısı eses imizin 26 sıdır arkadaşım . onların sırtlarına giydikleri 26 bizizm 26 mız değil . onu anlatmaya çalıştım . ama bu konuyu açtığına göre bunu anlayacak kapasitede yok sende.

işte bizim milletimizin en büyük sorunu öküzün altında buzagı aramak hayatın güzel ince detayları yaşandıgında hayatı güzel kılar buda o detaylardan bitanesi 26 numara bizimdir ve bu numarayı dünyanın neresinde görürse görsün bir esesli ister istemez yüzünde hafif bir tebessüm olur bu olayda onun bir özeti gibi arkadasımız bu ayrıntıdan mutlu olmus ve konu açmıs sanırım siz yenisiniz yorumlarınızı agır ithamlar kullanmadan yazınız burası saygın bir forumWink
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 03:02
kızı 26 şubat doğumlu olduğu için 26 numarayı giyecek. ama yine de hoş bir tesadüf.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır