eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

unieses.org sitesindeki problem

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 10:56
Ünieses'ten herhangi bir ayrılma yaşanmadı sevgili Cevat. Aksine üye sayımızda ciddi bir artış gerçekleşti. Facebook ortamı vesilesiyle bugüne kadar ulaşamadığımız kadar çok insana ulaştık. Şu an 38 üniversiteye temsilcilik verdik ve yeni bir organizasyonel yapılanmanın içerisindeyiz. 2006 Ocak'tan itibaren faaaliyete başlayan oluşum, ortaya çıkan yeni gelişmeler çerçevesinde şu an için yeniden yapılanıyor. Genel kurulumuz ile çizdiğimiz rota çerçevesinde, özellikle üniversitelerin şenlik zamanlarında etkinliklerimiz artarak devam edecek. Eskişehirspor'umuzu ve Eskişehir'imizi, bulunduğumuz/temsilciliğimizin olduğu yerlerde en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğimize ve bizlere yakışır etkinlikler yapacağımıza emin olunuz. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 21:51

Ben Ünieses.org'a üye oldum ve mesaj gönderdim nasıl birebir iletişime geçebilirim diye ancak cevap alamadım, ne yapabilirim?

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 21:57
Site konusunda Murat hocamla özel yazışabilirsiniz. 
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 21:59
Hocam nasıl ulaşabilirim, ben grup açısından söyledim yani üyeler toplanıyorsa ben de katılmak isterim.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:05
Lütfen sitemizi inceleyiniz ve sol taraftaki hakkımızda kısmını okuyunuz. Ayrıca facebookta yer alan sayfamızı ziyaret ederekte bir çok bilgi edinebilirsiniz.

Bu arada sitemizde yeni tema çalışmaları sürmektedir. Sizlere daha fonksiyonel ve hoş bir yapı ile ulaşmayı ümit ediyoruz.
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:10
Hocam Murat Hocamla görüşerek bilgi alabilir miyim o zaman? Ayrıca çok teşekkrü ederim verdiğiniz bilgiler için. Ben 20 yaşında ve 20 yıllık bir Eskişehir'liyim ve bu sene Anadolu Üniversitesi Hazırlık Sınıfı okumaktayım.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:43
Sercan, Anadolu hazırlıkta Emre Arslankaya var. "arslankaya_26" olması lazım buradaki kullanıcı adı. Onunla irtibata geçebilirsin. Muhtemelen pazartesi Galatasaray maçından önce buluşularak maça toplu gidilir. Orada da çoğu kişiyle görüşebilirsin.

NOT: Pazartesi dersim 6'da bitiyor. Beni Eti Park'a/Sağlık Müdürlüğüne beklemeyinSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan erman_26

Sercan, Anadolu hazırlıkta Emre Arslankaya var. "arslankaya_26" olması lazım buradaki kullanıcı adı. Onunla irtibata geçebilirsin. Muhtemelen pazartesi Galatasaray maçından önce buluşularak maça toplu gidilir. Orada da çoğu kişiyle görüşebilirsin.

NOT: Pazartesi dersim 6'da bitiyor. Beni Eti Park'a/Sağlık Müdürlüğüne beklemeyinSmile

sende gelmezsen iyice eksik olacaz zaten maç pazartesi.Big%20smile
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 00:06
Sağlık olsun Emre. Sercan benim yerimi doldururSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,470 saniyede hazırlanmıştır