eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Toplantı Kararları

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES Toplantı Kararları
    Tarih: 13/Nis/2009 saat 17:30
12 Nisan 2009 günü yapılan toplantımıza katılanlara teşekkür etmek istiyorum:
Semih hoca, Mustafa, Erkan, Bora, Kadir, Levent, Erman, Kerem, Semih. Gurbetteki arkadaşlardan gelen olmadı.
Bursadan istekli arkadaşlar gelebilir diye ummuştum. Diğer şehirlerdekilerin gelmeleri biraz zordu. Sivas'tan Fatih, Erzurumdan İbrahim arkadaşlarımız toplantımızla ilgili iyi dileklerini bizimle paylaştılar.
Gündem maddeleri ve kararlar
1)Son 2 ayda üniESES'e katılmak isteyen şehirler:
Bursa - Uludağ üni
Erzurum- Atatürk üni
İstanbul - Yıldız Teknik Üni
Zonguldak - Karaelmas Üni
Isparta - Süleyman Demirel Üni
Elazığ - Fırat Üni.
Sivas'ta zaten arkadaşlarımız vardı.
Buradan bu şehirlerdeki arkadaşlara sesleniyorum:
Bu işe gönüllü olduysanız sonuna kadar desteğiniz ve bizimde size desteğimiz SÜRMELİDir. Tabii öncelikle kendinizi ispat etmeniz gerekir.
Bursadaki arkadaşlar istekliydiler, Yıldız teknikteki ve Zonguldaki arkadaşlar stant açtılar, arkasını bekliyoruz. Stant açmak isteyen arkadaşlara üniESES ürünlerinden ve Eskişehirspor bilgilendirme belge, broşür vs. elimizden geldiğince destek vereceğiz.
Stant açanlarda, katılımlarını devam ettirmeliler. üniESES adını kullanmak sürekli ilgiyi gerektirir. Gurbetteki arkadaşlar, Eskişehir'e geldiğinde benimle, diğer arkadaşlarla görüşmesini isterim. Bir görüşme yapılacaksa bu maçtan önce olmalıdır.
2)ÜniESES bardak, fular vb. yapımı için bu hafta arası ilgili arkadaşlar son noktayı koyacaklar.
3)Sitemizde köşe yazısı yazmak isteyen arkadaşlara bu köşemiz açıktır.
Kadir ve Mustafa isterlerse bu hafta içinde bana özel mesaj veya muratkiraci@gmail.com adresime yazılarını gönderebilirler. (Kendi Fotoğraflarını da koyarlarsa iyi olur)
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 19:49
Soldan sağa..Erkan(error),Levent, Erman (erman_26), Semih(esesli_aşık, Bora(Boraes) Murat Hoca, Kadir (Es_Kadir), Semih Hoca (Gakkos26), Mustafa (Mustang)
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 19:52
Soldan sağa..Erkan(error),Levent, Kerem (Genc Kerem), Semih(esesli_aşık, Bora(Boraes) Murat Hoca, Kadir (Es_Kadir), Semih Hoca (Gakkos26), Mustafa (Mustang), diğer arkadaşın adını bilemediğim için yazamadım kusura bakmayın.

Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır