eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

17 Yıl Önce Bugün : Hocalı Katliamı

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 12:11
Benim hazmedemediğim bizim devletimizin başı cumhurbaşkanı gidipte ermenistan - türkiye milli maçını orada seyretmesi yazıklar olsun!.. Hocalıda şehit olan kardeşlerimize yapılan en büyük ihanettir bu...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
  Alıntı black_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 12:43
'Türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan,Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur.' Bu sözleri sarfeden insana sahip çıkıp onca ölen kardeşimizden bir haber olan ve malesef  kör siyaset yapan insanların çoğalması üzüntücü vericidir...
Allah bütün kardeşlerimizin mekanını Cennet etsin...

BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 22:15
Elin Meksikasi kadar olamadik...

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2011/12/22/meksika-hocali-katliamini-kinadi

Ama ülke basbakani olarak Fransadan ucak ismarliyabilme "serefine" nail olduk...

http://aydinlikgazete.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8161:tayypn-7nc-ucai-fransadan-gelyor&catid=35:joomla&Itemid=95

Uykuya devam......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 06:24
Eskisehirspor-Fenerbahce macinda acilan pankart (Ajansspor'dan):

**
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 10:43
Alıntı yapılan black_26

'Türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan,Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur.' Bu sözleri sarfeden insana sahip çıkıp onca ölen kardeşimizden bir haber olan ve malesef  kör siyaset yapan insanların çoğalması üzüntücü vericidir...
Allah bütün kardeşlerimizin mekanını Cennet etsin...

Malesef ülkemizde okumayı sevmeyen ve cahil büyük bir kitle var bu adam bu sözü neden söylemiş nerede söylemiş bakmadan bazı provakotörlerin oyunlarına alet olan koyun zihniyetli insanlarımız oldukça biz bu tip olayları yaşamaya devam ederiz...

Hrant Dink in yazı dizisini okunmalı önce 8 dizi olarak yayınlanmış sonuncusunda geçen bir cümle bu. Orada geçen Türk kelimesi bir olgu sen ben biz değiliz Ermenilerin zihninde oluşmuşmuş bir Türk olgusu bu olgunun Ermenilerin kanında bir zehir olarak yer aldığı belirtiliyor önceki yazı dizilerinde Ermenilerin kanında oluşan bu Türkleri kötü algılama olgusunun boşalması gerektiği yazıyor...

Anlayana Anlamak isteyene...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 17:36
  Fenerbahçe maçında Hocalı için pankart açan kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum.Özümüzü bize unutturmaya çalışanlara , bu soykırımı yapanlara el uzatanlara inat ; Türk gururuyla yaşayacağız. Karabağı biz aldık , Ağrıyıda sizin nesile bırakıyoruz diyen Ermenistan Cumhurbaşkanı gibi dik duran ve  kendini Türk hisseden bir  lider istiyoruz.
  Lütfen neye inanırsanız inanın Türk olduğunuzu unutmayın.Unuttuğunuzda Hocalı gibi soykırımlara maruz kalırız.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 19:24
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan black_26

<font face="Arial, Helvetica, sans-serif" size="3">'Türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan,Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur.' Bu sözleri sarfeden insana sahip çıkıp onca ölen kardeşimizden bir haber olan ve malesef  kör siyaset yapan insanların çoğalması üzüntücü vericidir...Allah bütün kardeşlerimizin mekanını Cennet etsin...
Malesef ülkemizde okumayı sevmeyen ve cahil büyük bir kitle var bu adam bu sözü neden söylemiş nerede söylemiş bakmadan bazı provakotörlerin oyunlarına alet olan koyun zihniyetli insanlarımız oldukça biz bu tip olayları yaşamaya devam ederiz...Hrant Dink in yazı dizisini okunmalı önce 8 dizi olarak yayınlanmış sonuncusunda geçen bir cümle bu. Orada geçen Türk kelimesi bir olgu sen ben biz değiliz Ermenilerin zihninde oluşmuşmuş bir Türk olgusu bu olgunun Ermenilerin kanında bir zehir olarak yer aldığı belirtiliyor önceki yazı dizilerinde Ermenilerin kanında oluşan bu Türkleri kötü algılama olgusunun boşalması gerektiği yazıyor...Anlayana Anlamak isteyene...

Biraz sizde mantıklı davransanız bir kıçı kırık gazeteci için sizle alakası olmayan ! birisi için bu kadar tepki koymak neye hizmettir ? 20 yıl önce bugün, ermeni soysuzları, Azerbaycan Türklerini Azerbaycanda yaşadıkları için mi öldürdü ? Türk olduğu için öldü o yiğitler. Resmi rakamlarda her ne kadar 613 kişi dense bile herkes biliyor, orada ölenlerin sayısı daha fazla. Hadi 613 bile olsa, o kadar Türk için bir ermeni ölmüş çok mu ? Amacınız ne sizin ? yoksa hala halkların kardeşliğimi ?
Eskişehirspor
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 19:56
1 can da bin canda önemlidir. Bir ermeninin ölmesi Ölen Türkleri gerimi getirdi olaylarla alakası olmayan birinin ölmesi sayesinde intikam mı almış olduk...

Benim tepkim Ogün samast gibileredir.

Renkdaşım üstüne alınmasın özür diliyorum eğer yanlış anlamışsa

Bu provakasyonlar ülkenin huzurunu kaçırmak içindir...

Kanmayalım diyorum bir dahaki sefere böyle bir yazı gördüklerinde araştırsınlar gerçekte ne dendiğini...

Bende o cümleleri görünce nasıl söylenir böyle bir laf dedim çokta sinirlendim ama işin aslını okuyunca fikrim değişti.

Velhasıl kelam okuyalım öğrenelim kendi fikirlerimiz olsun...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 20:00
Bugün güzel anılma oldu , Hocali Soykırımını unutmadık

İstanbulda baya kalabalık vardı,
kahrolsun Ermenistan
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 21:20
Ben okudum öğrendim.Milli kinim bana yol haritamı çizdi. Sadece bu olay için demiyorum ve kanaatim Türk'ün karşısında ki kim olursa olsun, ister ermeni ister arap hepsi Türk'e düşmandır. O yüzden diyorum ki Türk olmayan kim ise, ve hangi sebepten öldü iste dünya bir mikroptan temizlenmiş demektir. Kimse kardeşlik, insanlık masallarına inanmıyor artık. Barış,sadece savaşa hazırlık sürecidir. Biz Türklerde bunu yavaş yavaş anlamaya başlıyoruz. Ve bu dönemde böyle olayların olması gayet doğal.
Eskişehirspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır