eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mithat Körler'den teşekkür

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 00:14
Alıntı yapılan esescnk

ya şu beyaz ın 'eskişehirspor'a da başarılar diliyoruz' lafına gıcık olmaya başladım. aynı cümle konu gelince kopyala yapıştır. ulan biraz bahset amk. izmir den geldim deyince maçtan bahset bişey yap.tamam eses i seviyor da çabuk geçiştiriyor ya.

tamamda adam Esesli değil ki, böyle dediği bile güzel
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 00:15
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan esescnk

ya şu beyaz ın 'eskişehirspor'a da başarılar diliyoruz' lafına gıcık olmaya başladım. aynı cümle konu gelince kopyala yapıştır. ulan biraz bahset amk. izmir den geldim deyince maçtan bahset bişey yap.tamam eses i seviyor da çabuk geçiştiriyor ya.

tamamda adam Esesli değil ki, böyle dediği bile güzel

Kesinlikle ... Wink Her fırsatta Eskişehir'i övüyor . Teşekkürler Beyaz , teşekkürler Mithat Körler ...
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 00:52
Allah Mithat Körler'i Eskişehirsiz, Eskişehiri Mithat Körlersiz bırakmasın...süpersin abim
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 12:09
Ben sizler gibi düşünmüyorum..tamam mithat körler eskişehir ve eskişehirspor sevdalısıdır ama malesef halil ünalın yaddaşlığını yapıyor..aynen tatar mustafa gibi...onlar klup yönetimine girdiğinde sevinmiştik en azından halile dur diyebilirler yada hesap sorabilirler diye fakat yanılmışız..hesap sormak ne kelime..bir dediğini iki etmiyorlar..bütün yönetim istifa!!!kim varsa alayı istifa!!!
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 12:53
şimdi ustacım düşün sen padişahın yanında vezirsin ya da başka bi mevkidesin padişahın verdiği buyrukları yapmazsan onun emirlerine uymazsan o sarayda barındırırlar mı seni?? işte bence mustafa abinin ve mithat körlerin kendilerince uyguladığı politika budur onlar başkanı görevden düşüremezler ancak "BİZ" bunu gerçekleştirebiliriz. onun için melih arkadaşımın bu sözlerine katılmıyorum .
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 13:45
Alıntı yapılan nahre_26

şimdi ustacım düşün sen padişahın yanında vezirsin ya da başka bi mevkidesin padişahın verdiği buyrukları yapmazsan onun emirlerine uymazsan o sarayda barındırırlar mı seni?? işte bence mustafa abinin ve mithat körlerin kendilerince uyguladığı politika budur onlar başkanı görevden düşüremezler ancak "BİZ" bunu gerçekleştirebiliriz. onun için melih arkadaşımın bu sözlerine katılmıyorum .

Kuklalık bir meziyetse bravo dediğiniz şekilde yönetimde duranlara!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır