eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/ Trabzonspor - Eskişehirspor Maç İzleme Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 21:07
Alıntı yapılan khan

Alıntı yapılan taffyes

Cumartesi-Pazar çalışıcağımdan dolayı o yorgunluğa birde karşıya git geli karıştırmak istemedim.

aranızda olamayacağım.Başka bir organizasyonda görüşmek üzere.

Mesainin vur gözüne gözüneLOL
Doğru karar bu kriz ortamında fazla mesai çok iyi olur.

para lazım abi Wink
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 03:44
yav abilerimizi aramızda görmek güzel olurdu ama sağlık olsun, inşallah daha önümüzde beraber olacağımız çok maç olacak...

ayrıca gelenler benim bildiğim kadarıyla

ersoz özgür
negro levent
esoes mehmet
jam26
türker
yıldızdan alper arkadaşımız
ve itüden gelecek bi kaç arkadaş daha var

eğer taksime gelecek olanlar olurda haberleşmek için bir telefon numarasına ihtiyaç duyarlarsa bana özel mesajla ulaşsınlar...

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 12:49
Ben de geleceğim büyük ihtimalle.

ersoz özgür
negro levent
esoes mehmet
jam26
türker
yıldızdan alper arkadaşımız
ve itüden gelecek bi kaç arkadaş daha var
omer26
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 12:54
Buradan ayarlanan mekanın duyurulması faydalı olur. Eğer mekan ayarlamadıysak 17:30'da anıtta buluşmayı öneriyorum.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı sivrihisarlı2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 13:54
mac biletleri kac lira

Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 14:05
Alıntı yapılan omer26

Buradan ayarlanan mekanın duyurulması faydalı olur. Eğer mekan ayarlamadıysak 17:30'da anıtta buluşmayı öneriyorum.

ömer zaten 6 da "odakule"nin orda buluşucaz... senin numara değimediyse haberleşelim...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 16:36
ben evden çıkıyorum gençler, hadi gazamız mubarek ola, inşallah  ESES avni akerdenBİZDE taksimden bizi mutlu edecek bi sonuçla  çıkarız
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 01:31
buluştuğumuz zaman henüz bir mekan belirleyememiştik fakat herkeste ortak bir kanı vardı o da Kasımpaşa'da izlemekti. Hem kolayca yer bulabileceğimiz için hem de rahat edeceğimiz için. Sonuç olarak maçı Kasımpaşa'da izlemeye karar verildi. Erhan abiden gerekli telefonları aldıktan sonra sevgili Adem abiyi aradık. Bizi dışarda bırakmadıkları için başta Adem abi olmak üzere tüm Kasımpaşa'ya teşekkür ediyoruz....

ayrıca maçı birlikte izlediğimiz arkadaşlarıma da kendi adıma teşekkür ediyorum...
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 01:37
Evet güzel bir organizasyondu.
Ayrıca maçtan sonra bizi Kasımpaşa'da ağırlayan tüm arkadaşlara selam olsun, yarınki Sakarya deplasmanına hazırlanmalarına rağmen bizimle de ilgilendiler hepsine tekrar teşekkürler.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 14:45
Ben de kendi adıma ve diğer eşlik eden arkadaşlarımız adına Kasımpaşalı kardeşlerimize teşekkür ediyorum.. Ufuk belirtmiş zaten ama bir de ben bizzat yazmak istedim, Sakarya'ya gidecek olmalarına rağmen maç sonrası da ilgi alakayı eksik etmediler... Eyvallah...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır