eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Vatan İçin !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fasfis_26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: yenibaglar
Online Durum: Offline
  Alıntı fasfis_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 18:55
4600 bende attım imzamı
kombine no :0510
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 19:02
burayıda ES geçmeyelim.Burayada imzamızı ekleyelim.25.232 kişi olmuş.

http://www.ozurbekliyorum.com/

Geçmişte ve günümüzde, bir çok zalim tarafından zulme maruz kalan Türkler adına, bunları yapanların ve bu zulümlere göz yumanların özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu vahşetlere göz yumamayacağımı belirtiyor, tüm Türk Dünyası adına, genç bir Türk olarak özür bekliyorum!

Mustafa Kemal Atatürk; “Binlerce çaresiz ve suçsuz ana ve çocukları işkenceyle öldürmüşlerdi. Tarihte benzeri görülmemiş olan bu vahşeti yapan Ermenilerdi” s.260-261,NUTUK

bu arada savcılık bu özür dileyenlerin sitesini niye kapatmıyor.Eğer onlar kapatamıyorsa bir türk hacker yokmu.hacklesin şunların sitesini.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 19:03
bu serefizlige suskun kalamam

4649 Kişi Olduk ... 
Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 19:12

Burnumuzun dibindeki Hocalıda zalim,barbar ermenilerce yapılan katliamda dua etmek ve lanetlemekten başka elimden bir şey gelmediği için BEN AZERİ KARDEŞLERİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
  Alıntı haydibastıresesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 02:58
Alıntı yapılan omer-es-26

burayıda ES geçmeyelim.Burayada imzamızı ekleyelim.25.232 kişi olmuş.

http://www.ozurbekliyorum.com/

Geçmişte ve günümüzde, bir çok zalim tarafından zulme maruz kalan Türkler adına, bunları yapanların ve bu zulümlere göz yumanların özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu vahşetlere göz yumamayacağımı belirtiyor, tüm Türk Dünyası adına, genç bir Türk olarak özür bekliyorum!

Mustafa Kemal Atatürk; “Binlerce çaresiz ve suçsuz ana ve çocukları işkenceyle öldürmüşlerdi. Tarihte benzeri görülmemiş olan bu vahşeti yapan Ermenilerdi” s.260-261,NUTUK

.

İlk olarak o sitenin hacklenmesi için çalışmalar yaptık ancak şerefsizlerin sitesi çok sağlam.Hiçbir şekilde giriş yapamadık, bir açık bulamadık sitelerinde.

Biz de daha sonra karşı bir site açmayı düşündük ve ozurbekliyorum.com u açtık...

bu arada savcılık bu özür dileyenlerin sitesini niye kapatmıyor.Eğer onlar kapatamıyorsa bir türk hacker yokmu.hacklesin şunların sitesini
Kalelerde eselim
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 09:32
Sözde aydınlarımızın "özürdiliyoruz" açıklamaları altında isimleri bulunan bazı kişilerin ilgisi bile yokmuş.Bu kişilerden 2 tanesi ise;
Her platformda açık açık Ermeni soykarımı yalanını vurgulayan eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoğlu ve asala tarafından şehit edilen Paris Büyükelçimizmiş.
Şehidimizin ve Tarih Kurumu Başkanımızın isimlerini oraya yazarak Türk insanını bu saçmalıklara inandırmaya çalışıyorlar.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 10:03
Alıntı yapılan Boraes

Sözde aydınlarımızın "özürdiliyoruz" açıklamaları altında isimleri bulunan bazı kişilerin ilgisi bile yokmuş.Bu kişilerden 2 tanesi ise;
Her platformda açık açık Ermeni soykarımı yalanını vurgulayan eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoğlu ve asala tarafından şehit edilen Paris Büyükelçimizmiş.
Şehidimizin ve Tarih Kurumu Başkanımızın isimlerini oraya yazarak Türk insanını bu saçmalıklara inandırmaya çalışıyorlar.

Tamamiyle şehir efsanesi ,hani sonradan çıkarmışlardır diyeceğim ama zannetmiyorum.Bu isimleri oraya yazmazlar.Birşey yazmadan önce ufakta olsa bir araştırılsa sağlıklı olur.

Ben o listede o isimleri görsem bile inanmam, yazı hatası olur.Ama onada ihtimal verilmemeli yani böyle bir listeyi günlerce kontrol edip yayınlamışlardır.

Ne yazıkki bu konuda bile savsatalara inanan ve dile getiren yurdum insanları oldukça karamsarlığım dahada artıyor.

Evet bende özürdiliyorum.Ecdadımızdan özür diliyorum.Onların kemiklerini sızlatan insanlara meydanı boş bırakdığımız için...
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır