eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KSKli ÖZGÜRün cenazesıne katılmak isteyenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:29

Sevgili Alper;

Sağlığın gülü'nün diğer mesajlarına bakarsan yazım stilinin bu olduğunu anlarsın. Art niyet sezinlesek mesajını silerdik. Ve de atardık. Alpaslan Dikmen başlığında yazdıklarından dolayı bir sürü adamı attık, onu da affetmezdik. Ama önceki mesajlarını incele, stilinin bu olduğunu görürsün.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:35
şuan ÖZGÜR'üz hepimiz... artık kan dökmek yok özgürüm merak etme... en son senin kanın döküldü tribünlerde artık yok başka kan dökülmesi... o senin kanın birleştirdi hepimizi artık hep beraberiz sen yanımızdaydın gerçi ama senin bedenini uğurlarken görmüşsündür... bu zamana kadar kanlı bıçaklı olduğun göztepeliside esesliside arkandan geldi... eminim görmüşsündür bunu... senin canın bütün tribünleri birleşti biliyomusun özgürüm... Nur içinde yat canım kardeşim
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:45
Alıntı yapılan banner

Sevgili Alper;

Sağlığın gülü'nün diğer mesajlarına bakarsan yazım stilinin bu olduğunu anlarsın. Art niyet sezinlesek mesajını silerdik. Ve de atardık. Alpaslan Dikmen başlığında yazdıklarından dolayı bir sürü adamı attık, onu da affetmezdik. Ama önceki mesajlarını incele, stilinin bu olduğunu görürsün.

Sayin Banner ,kusura bakmayin yasliligima verin yazim stili nedemek?Bilmiyorum farkindamisiniz ama TAZIYE dileginde bulunmasi gereken biri hakaretvari bir sekilde yazi yaziyor ve siz buna yazim stili diyebiliyorsaniz lafin bittigi yerdeyim.Saygilarimla............
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:52

Hakaret nerde biri bana açıklasa da bende rahatlasam. Çok üzüldüm, geçmiş olsun demiş. Ofsayt kelimesi bakalımmmm diye uzatmak. Adamın mesajlarına bakın çoğunu o şekilde bitirmiş zaten. Mesajları o kadar ayrıntıyla incelemeye kalksak bu forumda yazılan mesajların yarısını silmemiz lazım.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 00:15
Eğer kardeşimiz, vefat etmiş biriyle ilgili başsağlığı dilerken:
"Çok üzüldüm ya geçmiş olsun bakalımmm" tepkisi veriyorsa, yani hasta ile defnedilmiş biri arasındaki farkı bilmiyorsa ben yanlış anladım; genç kardeşimden ve size gösterdiğim tepkiden ötürü özür dilerim. Yemin olsun ben dalga geçiyor diye düşündüm..

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 01:07
özgurun cenazesıne katılmak hem insanlık hemde trıbun kulturu acısından bır borctu orda esesımızı en iyi sekılde temsıl etmeye calıstık daha kalabalık olmak ısterdık ama cenazesının hafta içi olması sayımızı etkıledı1 kişide olsak 5 kişide olsak orda armamızın olması ksklı arkadasların uzuntusune ortak oldugumuzu gormelerı bırazda olsa acılarını azatmıstır umarım......
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 03:06
başımız sağolsun, acınız acımızdır.

Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır