eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES gs Maçını İzleme Org..!!

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BursaESES gs Maçını İzleme Org..!!
    Tarih: 22/Eki/2008 saat 13:15

Bursada yaşayan sevgili Eskişehirli ve Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız,gönüldaşlarımız.Geçen hafta sonu yaşanan güzel ortamımızın tadı hala damaklarımızda,bu atmosferin birlik ve beraberlğimizin bozmamak adına TSL 8.Haftada evimizde oynayacağım gs maçını izleme organizasyonu düzenlemek istiyoruz.Malum bizler stadyumdaki yerimizi alacağız ama bu maça çeşitli nedenler dolayı gidemeyecek olan gönüldaşlarımıza bu organizayonu düzenlemeyide ihmal etmek istemiyoruz BursaESES oluşumumuz adına birlik ve beraberlik içinde Bursa'da kalıp maçı izlemek isteyen arkadaşlarımızın isimlerini belirtmesini rica ediyoruz.Bilgilerinize; Saygılar;

BursaESES
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 12:53
Öncelikler herkese selam BursaESES olarak ilk mesajım  okul bittikten sonra iş için burda başladık çalıştıgım yer tam stadın dibinde Pirizma maçı 1 haftayla kaçırdık ama saglık olsun Cry

Oturdugumuz evde beşevlerde tam metro duragının karşısı  aynı ünv den 3 arkadaş kalıyoruz Wink

En yakın organizazyonda tanışmak ümidiyle

Sevgiler Saygılar...
DSİ Es Es
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 23:12

hoşgeldin Fatih kardeşim, hayırlı uğurlu olsun.

bu arada kimseden ses çıkmadığına göre BursaESES'in tamamı maça gidiyor sanırım
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 23:16
selamlar uğur abicim ben yaptım duyurumu cevapları bekliyorum.Ben,Murat abi,Okan abi,Mehmet abi maçtayız sen ne yapacaksın.?
BursaESES
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 10:08
Ben de bugün öğleden sonra çıkıyorum memlekete doğru.  Gelmek isteyen olursa yer müsait :)
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 11:03
Fener maçı için izlenecek yer belli mi

Gs maçını nilüferde formamla seyrettim cafede  bizden önce trabzon maçı vardı özeliikle trabzonlular elimi sıktı tebrik etti cafenin sahibi ilk defa es es formalı birisini canlı olarak gördüm dedi oda tebrik etti her golde zıpladım çoştum millet  bana uyuz oldu ayrıca bursada ne cok gs li varmış LOLLOL
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır