eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Bursa Org. - Migros Polatkan/09:00

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 20:21
Allah yolunuzu açık etsin, Bursa'da buluşmak dileğiyle....
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 21:11
Alıntı yapılan Baba

Allah yolunuzu açık etsin, Bursa'da buluşmak dileğiyle....
      abi gügü yü haber yaptın bi de şu bilet fiyatlarını yapsan fena olmaz.kombinem var ama ben utandım bu başkandan.bursada görüşürüz inşallah...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 22:07
Alıntı yapılan gakkos26

mezun-emekli etkinliğine döndü bizim otobüs. bu zor organizasyon adına ve çalışanların çokluğuna güvenerek 403 e karar veriyorum. ilk belirttiğimiz fiyat, 15 ytl standart alınacak, aradaki farkı biz çalışanlar, gönüllüler toparlayacağız inşallah. hayırlı uğurlu olsun.

şahin abi filimler senden bu sefer. çift tv mevcut,  hemen bir dvdciye koş 2-3 tane vcd yaptır bize Big%20smile
Şimdi filmleri alıp geldim.Son haftanın filmleri.Korku,macera,aşk ve komedi.yalnız göz yaşı yok.Tüm ESES Sevdalılarına iyi yolculuklar.Big%20smileOuchConfusedDeadClap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 23:09
bende aldım geldim 2 filim (120-3 hanedan)  garantiye aldım işi ama eminim benim filimler tutmayacak heheheLOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 23:22
şahin abi hani alamadıgın lovrek formasıyla gelsem ...altımada adana şalvarımı giysem kızarmısın yarın sabah
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
  Alıntı alican_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2008 saat 08:14
biliyorum çok geç kaldım ama ünieses'in otobüsünde 1 kişilik yer var mı ?
Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2008 saat 11:53
sevgili arkadaşlar Bursaspor deplasmanında bizim organizasyonumuzu seçen herkese çok teşekkür ederiz. kaliteli insanlarla kaliteli deplasman yolculukları ortaya çıkıyor. şen gittik ve şen döndük. yaşanan tek ufak aksaklık dvd yi çalıştıramamız oldu. şahin abinin eline malzeme verdik ama ilk deplasmanda bir gün önceden gidip dvd yi kontrol edeceğim Tongue

bu arada deplasman yolculuğumuza, arkadaşı ile beraber bir bayan taraftarımızında katıldığını büyük bir mutlulukla karşıladığımızı belirtmek isterim. inşallah bu sayı her geçen gün artar ve eskişehirspor taraftarının son yıllarda zihinlerde oluşan olumsuz imajı da silinir.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
dewran Liste gör
Yazar

Devran ASLAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı dewran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2008 saat 12:34
   Bizde teşekkür ederiz Semih Hocam. Çok güzel bir deplasman oldu.
Turkcell Süper Lig'de kürESel kriz başladı...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır