eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Krizi beklerken !!!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
Online Durum: Offline
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 16:47
Alıntı yapılan esesozgur

Teğet geçer .... Big%20smile

Amannn  teğet geçsin.  Delip geçmesinde...Confused
BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 17:35
anti garanti bankası ! eve gelsin dioz kart kuryeye gıdıyo arıoz kuryeyi kart yok dıolar ..bankacıya aynı yerı arattırıyoruz kart aynı yerden kuryeden çıkıyor LOL harbiden burası güzelim TÜRKİYEM :S YORUMSUZ
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
  Alıntı askavesevgiyedair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 18:06
Krizi , akaryakıt fiyatları haricinde iyi bir şekilde atlattığımızı düşünüyorum.Zorla kriz çıkarılmış bir döneme bakarak şuanki halime binlerce kere şükrediyorum.Kaldıki bu kriz küresel bir krizdi.Ayağını yorganına göre uzatmayan birisi kriz olmasada zor geçinir.Kredi kartları konusunda hala başkalarını suçlayan insanlar var.Kredi kartı mağduru diye bir kavram olamaz çünkü  zorla kimseye alışveriş yaptırmıyor kimse.
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 20:10
Alıntı yapılan campari

Erkan Bey sağolsun emek vermiş, güzel bir tasarruf listesi hazırlamış. İyi hoş da bizim ülkemiz için mi yoksa kriz eşiğinde ki yoksul ülkeler için mi hazırlamış orasını pek anlayamadım..

Oysa ülkemiz için bu tasarruf listesi herhalde sözkonusu olmamalı. Şayet olsaydı bu iktidar necip halkımızın yüksek oy oranlarıyla tek başına iktidar olamazdı.  Ülkede huzur, mutluluk, para, üretim 8 yıldır gani.

Görmüyormusunuz civanım tayyip şu ülke mutluluğu için 8 yılda ne hale geldi. Nankör olmayalım benzinin 4  lira olması bile umurumuzda mı? Yollar araçlardan geçilmiyo. Simitçinin elinde bile İnternet erişimli cep telefonu. asgari ücretli, emekli hiç bukadar mutlu olmuşmuydu?

İhracat gelirlerimiz misli misli artmış, turizm gelirleri rekor üstüne rekor kırıyor, cari açık diye bir şey lügatımızdan çıkmış, gelirlerimiz giderlerimizi sollamış neredeyse "NİRVANA" ya (mutluluğun zirvesi) ulaşmışız  ERKAN BEY' de sağolsun hiç üşenmemiş, oturmuş tasarruflaar genelgesi yayınlamış... 

Ona diyorum ki; Hadi ordan Erkan Bey!!!  Sanki 2. Dünya Savaşının kıtlık yıllarındayız..

Sabah' ın, Haberturk' un, Akşam'ın, Zaman'ın, Yeni Şafak'ın, Vakit' in bilumum matbuatın anlı şanlı, derin vukuf sahibi ekonomi yazarlarını okuyalım da nasıl  7 düvele bir kez daha meydan okuduğumuzu  öğrenelim ve şeamet tüccarlığını bırakalım....  Çünkü bizler  Muhteşem Sülüman'ın (Hürrem öyle diyo) ahfadıyız..

1999 yılında birbirlerine kitap fırlatıp milleti açlığa yoksulluğa gark eden ciddiyetsiz devlet adamlarını,

bankaları soyup milletin sırtına 50 milyar dolar borç saranlara izin verenleri,

pazar tezgahlarının altından çürük meyve sebze toplayan halkın durumunu,

15 günde 15 yasa çıkarıp bu ülkeyi abd ye mahkum edenleri,

imf den 50 milyar dolar borçalıp batık bankaları kurtaranları,

her ay % 10 çıkan enflasyonu, % 150 yi aşan banka faizlerini,

% 10000 olan gecelik faizleri,,

batan esnafları,develüasyon mağdurlarını,

hasta başbakanın elini kaldırmasıyla % 10 yükselen,indirmesiyle % 10 düşen borsayı,

elektrik sayacı gibi değişen döviz fiyatlarını da yazsaydın...

bu millete istikrarlı yönetim haram,bu zihniyete üçlü kaos koalisyonları müstehak....
nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır