eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Yıldızı Eskişehirspor 3.baskı

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Anadolu Yıldızı Eskişehirspor 3.baskı
    Tarih: 17/Eyl/2008 saat 01:50
       İlk baskıları 2003-2004 yıllarında çıkarılan "Anadolu Yıldızı Eskişehirspor"isimli kitabın 3 ncü baskısı çıkarılmıştır.3 ncü baskı 319 sayfadır.Çoğumuzun bildiği ilk baskıya eklemeler yapılmıştır.Özgür Topyıldız'ın kitabının 3 ncü baskısından almak isteyenler ates_ulker@mynet.com adresinden benimle yazışma yapabilirler veya kitabı çıkaran İletişim Yayınları ile bağlantı kurabilirler.
        BKŞ içinden,İstanbul'dan veya İstanbul dışından siparişleri toplayarak,toplu sipariş vermemiz mümkündür.Toplu siparişin bazı kolaylıkları olacaktır.Ancak bireysel sipariş de olsa,ücret havale edildikten sonra en geç 4 gün içinde kitabın istediğiniz adrese kargo ile ulaşacağını sanıyorum.
         Topyıldız kitabında Eskişehirsporun Tarihini kuruluşundan bugüne kadar özetleyerek anlatmıştır.Eski fotograflar bizim için nostalji olmakla birlikte,başkaları için kitabı ilgi çekici bir duruma getirmektedir.Baskı tekniğinin iyi olması ve fotografların da bulunması bizi kitabı hiç ara vermeden okumaya zorlayacaktır.
Ateş Ülker
Yukarı
kırmızışimşekler Liste gör
Yazar

Ercan Gümüş
Yer: Turkey
  Alıntı kırmızışimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2008 saat 10:34
Ben de kitabın 3.baskısını aldım sayın Özgür Topyıldız'dan imzalı olarak. Hemen okudum. Kendisine de söylediğim gibi, böyle bir kitabın yazılmış olması bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Bunu gerçekleştirdiği için kendisine teşşekürlerimi sunarım.
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2008 saat 12:13
gıttı gıdıyorda hala varmı acaba bılgısı olan varmı???
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
i.demir Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Ankara
  Alıntı i.demir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2008 saat 14:17
Ben de kitabı Ankara'da Ankamall D&R'den aldım ve okumaya başladım. Böyle  bir çalışmadan dolayı Özgür Topyıldız'ı kutlar, başarılarının devamını dilerim.
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2011 saat 23:17
Aradan çok zaman geçti ama bu kitabı Eskişehir'de bulabilirmiyiz acaba yada nerelerde satıldığını biliyormusunuz?Kredi kart'ı filan uğraşmayalım şimdi internetle
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır