eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Onlıne Fifa08 Turnuvası..

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Onlıne Fifa08 Turnuvası..
    Tarih: 14/Eyl/2008 saat 00:43
Arkadaşlar onlıne fifa08 turnuvası yapmamız güzel olmazmı...16 veya 32kişilik gibi...eğer katılım çıkarsa nasıl oynanacağınıda söylerim ben vede turnuvamıza başlarız..  vede ilginizi çekerse turnuvayı geliştirme çabalarındada bulunabilirim..Turnuvaya Sponsorda İlaç Gibi Olur..
                                                                                                                                               Forum Yöneticilerinden İzin Almadan Boyle Bir Konu Açıp Hatada Bulundu İsem Affınıza Sığınıyorum..
                                                                                                                      Kayıtlarımızı Nick-Msn Şeklinde Alt Alta Yapabiliriz...     
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
akayaalp_eses Liste gör
Yazar

Gerçek ESESLİ
Yer: Turkey
  Alıntı akayaalp_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 00:48
Bencede arkadaşımız güzel düşünmüş neden olmasınki çok süper olur ama nasıl olacağını bılmıyoruz ama eğer olursa ben şimdiden varım not edın :)
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 00:56

Online fifa nasılmı oynanır Gelin Öğrenelim Hemşerilerim...:)

1.adım

Fifayı oynamamız icin gerekli olan hamachi programını indiriyoruz.

[size=11pt">İNDİR[/color">

rar sifresi:www.fifadevil.com

2.adım

Hamachiyi kuruyoruz.Kurlum 1 kac dakika sürebilir.Kurduktan sonra otamatik açılacaktır yada baslattan girebilirsiniz.

Hamachiyi acıyoruz

İsatledigim butona tıklıyoruz ve hamchide durumumuz cexrim ici oluyor.

Ağ menusunde varolan ağ katıl dıyoruz herhangi bir ağa girebilirsiniz.Ekledikten sonra diğer kisiler gozükecektir.sohbet penceresinden konusabılırsiniz.

3.adım

Daha sonra fifa08 i acıyoruz ve game modes-multiplayer-direct ip diyoruz

Daha sonra new secenegıne tıklıyoruz karsıdakı kisinin ip adresını ip address yazan kısma yazıyoruz name kısmına ısmını yazıyoruz entere basıyoruz.
Daha sonra oyuna gireceginiz zaman ısmının ustune tıklayıp connect te basıyoruz ve oyunu bağlanıyoruz.

Host olarak baglanma ise sızın bırıncı olarak gosterdıgımızın karsı tarafı yapması yanı sadece sızın hosta basmanız yeterlı olucaktır.

Hazırlayan:EsEs_irsadinho

Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır