eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

formalar

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Online Durum: Offline
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: formalar
    Tarih: 12/Eyl/2008 saat 21:04
Arkadaslar ben yurt disinda kaliyorum ve esesim formasini siparis etmek istiyorum ama olmuyor almanyadan bulamadim . Nerden siparis edecegimi yardimci olursaniniz, memnun olurum. Arkadasimda sivas formasi siparis etmek istiyor onu nerden bularim onu yardimci olursanin sevinirim .

Mithat korlerin eses albumu ciktimi? Nerden indirebiliriz
ANTI BIZANS
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 21:06
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

Arkadaslar ben yurt disinda kaliyorum ve esesim formasini siparis etmek istiyorum ama olmuyor almanyadan bulamadim . Nerden siparis edecegimi yardimci olursaniniz, memnun olurum. Arkadasimda sivas formasi siparis etmek istiyor onu nerden bularim onu yardimci olursanin sevinirim
ne guzel nasrettın hocanın fıkrası dıle getırmıs kedı buysa cıger nerede cıger buysa kedı nerede ehehe :) bız eskısehırde oldugumuz halde formayı alamıyoruz sen oradan dunyanın sonuna kadar beklersın sanırım :)LOLLOL
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 21:06
biz eskişehirde bulamıyoruz seni düşünmek bile istemiyorum :)
şaka bi yana hafta içinde gelecekmiş orjinal formalardan buradan bi bağlantınız varsa en güzeli buradan aldırtıp kargoyla yollamak
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır