eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gruplar arasında iletişim

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
benchmurat Liste gör
Deneyimli Yazar

murat tuğral
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı benchmurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 22:36
akş dende selamlar 7 aralıkta hepinizi antalyaya bekliyoruz
benchmurates tuğrales
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 09:57
pazar 17:00 de BursaESES adına ordayız inanıyorumki bütün gruplardan temsilciler orada olcaktır
BursaESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 10:09
Diğer grupları bilmiyorum ama sanırım Altes grubu orada olmayacaktır...Çünkü bildiğiniz gibi karton şov,pankartlar vs. bunlarla uğraşılacak...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 23:56
        Arkadaşlar,
        Bütün gruplardan birer temsilcinin oraya gitmesi için yardımcı olmanızı rica ederim.Bu tamamen sembolik bir harekettir.Amaç gönüllerin bir olduğunu göstermektir.Bu hareketin içeriğinde hiçbir art niyet veya çıkar sağlama hesabı yoktur!Katılmayı uygun görmeyenlere veya katılamayanlara kırılmamız söz konusu değildir.Ben de bu defa çok istediğim halde orada olamayacağım.Ama verdiğimiz söze sadık kalmak için tarihi değiştirmeyi düşünmedim.Bu noktada ben,sen ya da "birey"önemli değildir.Gönüllerin bir olduğunu göstermek önemlidir.
       Çoğumuz birbirimizi tanıyoruz.Bursa Eses'in daha ben onlara ulaşmak için zaman bulamamış olmama rağmen bir arkadaşlarını görevlendirmeleri bir güven ve sevgi işaretidir.Bu buluşma Gelecek için bir provadır.Gruplar ve bireyler arasındaki iletişime canlılık kazandıracaktır.Tribün gruplarının liderlerinin telefonlarını bilsem hepsini arayacağım.Dernek Başkanları veya temsilcileri de davetlidir.Bütün herkesin bu fotograf içinde yer alması ortak dileğimizdir.Geçmişde Eskişehir'de birlik ve beraberlik mesajı veren çok fotograf çekilmiştir.Bu defa yapılmak istenen yenilik Gurbet gruplarının da böyle bir fotografta yer almasıdır.
Ateş Ülker
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 00:04
Alıntı yapılan AtesUlker

....Bu defa yapılmak istenen yenilik Gurbet gruplarının da böyle bir fotografta yer almasıdır.

Yaşamının en güzel yılları gurbette geçmiş bir Eskişehirlinin o fotoğrafta bulunmak istemesi doğal değilmi Ateş abi ?

# Direnmüdavim....

Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 01:47
Varım.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2008 saat 12:06

Bu sembolik organizasyonda zamnının 17:00 olarak belirlemiştik.Fakat bugün bu saatin çok geç olduğunu farkettik.Mümkünse bu saati 15:00 olarak değiştirebilirmiyiz.Bu konu hakkında Ateş abiye özel mail attım fakat kendisi kongrede olduğundan bana cevap veremedi.Gelebilen KŞ oluşumları ve gruplar 15:00'da Hacıbaba çay bahçesinde olabilirler mi?

Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2008 saat 13:12
Hacı Baba Çaybahçesinde Gs taraftarının trenle gelme ihtimaline karşı, emniyet bu bölgede toplanılmasına müsade etmedi.Bu sebepten gelebilen arkadaşlar saat 14:30 da Eskişehir Restorant (Astsubay Orduevi karşısı) önüne gelebilirler.Orada olacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,436 saniyede hazırlanmıştır