eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Kamber Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:07
Alıntı yapılan 26es65

cem yılmazın reklamında televizyona çıkmasaydı iyi olurdu dediği gibi önce mehmet çakır sonra kamber haberleri medyada yönetim tarafından iş bitmiş gibi lanse edilince itibarımız iyice düştü acizliğimiz ortaya çıktı. Hiç olmazsa adam gibi çıkıp paramız yok bütçemiz kısıtlı ona göre kısıtlı kadro kuracağız deselerdi. Tabi o zaman da adama sorarlar niye aday oldun diye o da ayrı
arkadaşım dediklerine katılıyorum ama Eskişehirspor'un süper ligte başkanlığını yapabilicek(her açıdan) tek kişi vardı o da halil ünal
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:33
Ben Kamber konusunda yönetimi suçlamıyorum. Çünkü resmi olarak Kamber ile ilgili bir açıklama yapmadılar.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 14:12
hadi bakalım kamber sana yakışanı göster bakalım bizde seni tanıyalım
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 14:22
Alıntı yapılan omerbihlar

Ben Kamber konusunda yönetimi suçlamıyorum. Çünkü resmi olarak Kamber ile ilgili bir açıklama yapmadılar.

Eskişehirspor, 22 Ağustos ta başlayacak olan 2008-2009 Sezonu Süper Lig maratonuna, Bolu Esentepe Otelde yaptığı kampla hazırlanıyor. Kampta ilk hazırlık maçını dün akşam Esentepe Otel sahasında Teknik direktörlüğünü Rasim Kara'nın yaptığı Azerbaycan Karadağ takımı ile oynayan Eskişehirspor, bu maçın ilk yarısını 0-0 golsüz tamamladı. Teknik direktör Rıza Çalımbay, ilk 45 dakika eski oyuncuları oynatırken, yeni transferlerden Safet, Tayfun ve Ahmet Sağlam'a ilk 11 de yer alabildi.
13. dakikada Serkan'ın ortasında Tayfun'un kafa şutu üsten aut'a çıktı. 23. dakikada ise Şakiri'nin sert şutunu Safet kornere çeldi.
İkinci yarı ise her iki takımın yaptığı bol oyuncu değişikliği yüzünden oyunun temposu düştü ve her iki takımda rakip kalede ciddi bir atak geliştiremedi. 2. 45 dakikada da gol sesi çıkmayınca karşılaşma 0-0 sonuçlandı.
SKOR DEĞİL OYUN PLANI
Teknik direktör Rıza Çalımbay, ilk özel maç sonrası yaptığı açıklamada ise, karşılaşmada skora değil, oyun planını oturtmaya önem verdiğini ve şans verdiği futbolcuları görme fırsatı bulduğunu söyledi.
Karabağ takımının iyi mücadele eden bir takım olduğunu da sözlerine ekleyen Çalımbay, "Ligin başındayız. Zaman lazım. Süreç içinde ideal kadromuzu bulacağız. Bu maçta görmek istediğim bazı oyuncular vardı. Onlara şans verdim. Hazırlık döneminde benim için skor önemli değil. Oyun planı önemli. Onu oturtmaya çalışacağım" dedi.
Transfer görüşmeleri konusuna da değinen Çalımbay, "Alternatif bir kadromuz var. Eksiklerimizi biliyoruz. 3-4 oyuncu daha alacağız. Bunun için aceleci değiliz. Son olarak Kayseri'den transfer edilen Kamber katromuza dahil edildi. Bu oyuncu da hemen kampa katılacak" dedi.
Diğer taraftan bugünü dinlenerek geçirecek olan Siyah kırmızılı futbolcular, Pazartesi günü Eskişehir BESYO Öğretim görevleri tarafından Bolu da yapılacak olan testlere girecek. Şimşekler, 18 Temmuz Cuma günü sona erecek olan Bolu kampında, son hazırlık maçını ise Bozüyükspor ile oynamayı planlıyor.

Sakarya Gazetesi 12.07.2008

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 15:39
Biliyorsunuz forumda transfer kesin olunca başlığını açıyoruz,Başkan Halil Ünal Kamber'le anlaştıklarını ve kampa gideceğini beyan ettiği için bizde başlığı açmayı uygun görmüştük.Yalnız aynı gün yapılan görüşmelerde bir takım problemler çıktığı için,kulübün menfaatinden dolayı Kamber transferi şu an için askıya alınmıştır....

Bu transfer şu an için gerçekleşmeyeceği için konu başlığı kapatılmıştır..Transferlerle ilgili yorumlarımıza transfer konu başlığından devam edelim...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,280 saniyede hazırlanmıştır