eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2-Elazığspor:0 - Tarih: 26/Ağu/2007

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 848586
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bürke Liste gör
Yeni Yazar

bürke
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bürke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:39
eses cok sevıyorum yaralı havacı ist...
Yukarı
bürke Liste gör
Yeni Yazar

bürke
  Alıntı bürke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:40
canım sın aşkım eses im.istanbul-halkalı
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 12:46
maç sabahı gittim kıbrıs'a. içim yandı. Cry
ama sonuç güzel olduğu için sevindim. acım hafifledi. Allah'ın izniyle bir sezon hep böyle mutlu oluruz.
Es - Es
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 13:47
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan EsEsliyim

Neden küfür ediyoruz karşımızda bizi zorlayan bir takım yok, skor endişemiz yok, rakip taraftar desen süt dökmüş kedi, neden arkadaşlar lütfen edilen bu küfürlerin sebebini biri bana açıklasın?
Küfürün kötü bir şey olduğunu, takıma, taraftara, kulübe, maçı izlemeye gelen bayanlara ve çocuklara zarar verdiğini biliyorsan ve hala ağız dolusu küfür ediyorsan kusura bakmayın ben o kişilikte sorun olduğunu düşünürüm...

AngryAngryAngryAngryAngry
Küfür nedeniyle,
benim çocuklarımın,
Eskişehirsporu stadta,
izleme özgürlükleri yokki.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Bana en çok koyanda maçtan
sonra eve döndüğümde onların
maç kaç kaç baba diye sormaları !

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Eğer küfür öğreneceklerse maç yasak,
ben çocuğumun yanında utanmamalıyım.
Eskişehirsporu dört duvar içinde sevsinler.
Böyle çok iyi, biz kalaylamaya devam edelim.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

küfürün zararlarını anlayabilseler lşimdiye kadar susarlardı ama nerdeeeee
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 14:00
Alıntı yapılan ccigarr

[QUOTE=hüsnü][QUOTE=EsEsliyim]

Neden küfür ediyoruz karşımızda bizi zorlayan bir takım yok, skor endişemiz yok, rakip taraftar desen süt dökmüş kedi, neden arkadaşlar lütfen edilen bu küfürlerin sebebini biri bana açıklasın?
Küfürün kötü bir şey olduğunu, takıma, taraftara, kulübe, maçı izlemeye gelen bayanlara ve çocuklara zarar verdiğini biliyorsan ve hala ağız dolusu küfür ediyorsan kusura bakmayın ben o kişilikte sorun olduğunu düşünürüm...

AngryAngryAngryAngryAngry
Küfür nedeniyle,
benim çocuklarımın,
Eskişehirsporu stadta,

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

gerçekten arkadaşlar küfür bizlere hiç yakışmıyor  pazargünü edilen küfürün hiç gereği varmıydı şimdi gelecek para cezasından dolayı şampiyonluğa oynayan kulübümüze yazık değilmi.kimse kusura bakmasın bunun sorumluları trübün liderleri bu arkadaşlar istesin bizim statda küfür olmaz
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
emrecan26 Liste gör
Yeni Yazar

emrecan çetintürk
  Alıntı emrecan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 22:23
 http://rapidshare.com/files/52943482/bu_sehir_baska_sehir.RA R
buyrun arkadaşlar mithat korlerın sarkısının linki
alsada bu sevda canımızı hayatın anlamı siyah kırmızı www.kizilcikli.com
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 02:14
Alıntı yapılan akçelik26

Alıntı yapılan ccigarr

[QUOTE=hüsnü][QUOTE=EsEsliyim]

http://www.eskisehirspor.com/forum/smileys/smiley7.gif" height="17" width="17" alt="Angry">AngryAngryAngryAngry

Küfür nedeniyle,

benim çocuklarımın,

Eskişehirsporu stadta,

gerçekten arkadaşlar küfür bizlere hiç yakışmıyor  pazargünü edilen küfürün hiç gereği varmıydı şimdi gelecek para cezasından dolayı şampiyonluğa oynayan kulübümüze yazık değilmi.kimse kusura bakmasın bunun sorumluları trübün liderleri bu arkadaşlar istesin bizim statda küfür olmaz

Arkadaşlar şu küfürü bırakalım! Çocuklarımız ve bayan taraftarlarımızda gelsin stada!
Belki Bir Gün!
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 02:10
 Sporun gerçek amacı Barış,Dostluk,Arkadaşlık gibi duyguları geliştirmektir.Küfür,kendine güvenini kaybetmiş insanların başvurduğu ilkel bir silahtır.Küfürden vazgeçmeyen futbol meraklısı,kulübüne zarar verdiğini bildiği halde önemsememektedir.
  Küfürü ve Şiddeti önlemek için katedilmesi gereken mesafe bir hayli uzundur.Bu konuda herkese görev düşmektedir.
  Önemli amaçlarımızdan biri genç veya yaşlı,küçük ya da büyük,kız ya da erkek binlerce kişinin stada gelmesini sağlamak olmalıdır. 
  Küfür ve Şiddetin yokedilmesi ancak Sevgi ve Saygı ile mümkün olacaktır.Sevgi ve Saygı ise bu taraftarın yaygın değerlerindendir.
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 848586

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır