eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251
Anket sorusu: Sizce İlk Öncelikli Transfer Yapılması Gereken Mevkimiz Neresidir?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
13 [2,76%]
223 [47,35%]
99 [21,02%]
136 [28,87%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 11:08

Vanja ıvesa mı herkes bu kaleci güven vermiyor diyor. öyle boyla olmuyor bu işler.tabi bizde 2 maçını izledik diğer maçlarındaki performansını bilmiyoruz ama videosunda topları hep elinden kaçırıyor,o kadar boy olmasına karşın yan topları çok başarısız,yönetim sadece boy için alıyorsa yanlış karar.Bu boylarda iki tane iri yetenekli defans alsak daha iyi olurdu bence.yönetim ikinci yanlışı yapıcak gibi

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 11:26
Alıntı yapılan gimp

Alıntı yapılan KaRa

Boşuna dememişler yarası olan gocunur diye. Smile

Yarısı olan gocunur demişsen kendince laf geçirmeye çalışıyorsun sanırım polemikleri seven birisin galiba.Ben fikrimi belirttim diye o adamları istiyorum anlamına gelmez ama gelirsede hayır demem fikrimide açık açık söyleyeyim.Burasıda transfer bölümü artık saçma sapan mesajları okumakdan sıkıldım.Boş mesajlar yazıcağınıza yararlı bilgiler ver ve bu boş mesajının sebibini yazarsanda sevinirim.
Mesaj gayet açık ve net. Dolayısıyla bir açıklama yapma gereği de duymuyorum. Boş mesajlar okumak istemiyorsanız, ister sayfayı kapatın, ister mesajlarımı görmezden gelin, sizin bileceğiniz iş. Anlamadığım, bunca üye içerisinden neden siz Ankalimes'in yazısına cevap verme ihtiyacı hissettiniz? Mesela ben bir cevap verme ihtiyacı hissetmedim. Demek ki; Ankalimes'in mesajında bir yere takıldınız ve cevap yazmışsınız. Ben de o mesajımda bunu belirttim, o kadar.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 11:27
Kara arkadaşım mesajları okumadın galiba kaç kişi yazdı bidaha okumanı tavsiye ederim.Ayrıca benim yazma sebibime gelince böyle hep kendim düşüncelerinden nefret ettiğim için yazdım herkezin zevkleri ayrıdır.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 11:35
Konu Başlığı yine Kahve ortamına döndüğü ve sayfa limitini tamamladığı için kapatılmıştır...

Az sonra 1 ay içindeki 3.Transfer Sezonu Konu başlığı açılacaktır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır