eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 18:11
Nebi başkan görevi layıkıyla yapmıştır. Teşekkürüde hak etmiştir bu takıma köstek değil destek olma zamanı.

ClapClapClapClap 
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 18:40
Her ne olduysa ve yaşandıysa Hatipoğlu zamanında eses süper bi tesisle süper lige çıkmıştır.Teşekkürden başka bi şey denmez.Teşekkürler Hatipoğlu ...... 
Yukarı
cancan Liste gör
Yeni Yazar

ömercan
  Alıntı cancan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 18:46
tesekkurler hatipoglu.gorevi en ıyı sekılde yaptın.
esesımsın sen bızım canımız
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 19:44
Alıntı yapılan estuna

rıdvan çakırgözün her kelimesinin altına imzamı koyuyorum.

HATİPOĞLU DEĞİLMİYDİ BUNDAN BİR SENE ÖNCE İSTİFA EDİP GİDERKEN SİYASİ DESTEĞİ DUYUNCA KIVIRIP DEVAM EDEN.

BURADA VE BİR KAÇ SİTEDEDE HATİPOĞLUNA TEŞEKKÜR KONULARI AÇILMIŞ. BUNLARI ŞİDDETLE VE ESHEFLE KINIYORUM.

SÜPER LİGE DİREK CIKABİLECEK SÜPER BİR KADRO KURULDU.(Kİ BU KADRODAKİ FUTBOLCULARIN BONSERVİSLERİNİ UNAKITAN ALDI BİRTEK TAKSİT ÖDEMESİ KALDI AMA O ONUDA BECEREMEDİ TAKIMIN 2.YARI BİR ANDA FOR DÜŞÜRDÜ. VE PALYOFFLARA GİTMEK ZORUNDA KALDIK.) O KADRO SİZCE İLK YARIDAKİ BİR KAÇ ŞANSSIZ MAÇ DIŞINDA SÜPER LİGE CIKMAYI DİREK HAKETMİYORMUYDU?? 

ESKİŞEHİRSPOR CAMİASINA TAKIMINA EN GEREKTİĞİ YERLERDE SAHİP CIKMADI. İSTENİRSE BUNLARIDA YAZARIM. HEP KENDİSİNDEN YANA OLANLARA EL VERDİ. KENDİ EGOİSLİĞİ ACEMİLİĞİ YÜZÜNDEN TAKIM 2YE BÖLÜNDÜ. Kİİ TESİSLERE ANTREMANI SEYREDİP FORMA İMZALATMAYA GİTTİĞİMİZDE BUNU GÖZLERİMİZLE COK NET GÖREBİLDİK. 

HATİPOĞLU GİTTİ İYİ OLDU... ALLAHA YAKIN BİZE UZAK OLSUN. REKLAMINIDA YAPTI; ESKİŞEHİRSPORU KULLANDIYA BEN BUNU HİÇ UNUTMAM!

ne bu perhiz ne bu lahana tursusu  şimdi 
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2008 saat 22:12
Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

iyi de iki hafta önceki bir konuyu bugün sulandırmanın anlamı ne yani...

bazı forum üyeleri eski başkanımıza teşekkür etmek istemişler ve bir konu açmışlar. ben konuya girip bakmadım bile. çünkü bana göre de faydasından çok zararı dokunmuştur. ha bi teşekkürü hak etmemişmidir? tabii ki de etmiştir. ama ben tıpkı lig a ya çıktıktan bir süre sonra bir restaurantta karşılaştığım halil ünal beye teşekkür ettiğim gibi, nebi beyle de bir gün karşılaşırsam teşekkür ederim.

ama şu anda bu konuyu açmanın ne yeri ne de zamanı. üstelik tüm mesajınız büyük harfle yazılmış. hatipoğluna egoist demişsin. ama sesini duyurabilme ve hatta başkalrının yaptıklarını sindiremeyip bastırma amacıyla büyük ve kalın harflerle yazdığın bu mesaj ile en büyük egoistliği yapmışsınız.

lütfen buranın isteyen herkesin üye olup fikirlerini tartışabileceği bir forum olduğunu unutmayalım ve lütfen forum kurallarına uyalım.

saygılar...

büyük harfle yazmak benim egoisliğimden değil. Hala hatipoğlu gerçeğini görmeyenlere veya inadına görmek istemeyenlerin gözüne sokmak için 

sunu hiç unutmayın hatipoğlunu sadece bir 90 dakka kurtardı. yaa kaybetseydik. teşekkür yazanlar yinede teşekkürler başkan derlermiydi. 

ben şimdi üsteki arkadaşıma soruyorum BU NE PERHİZ NE LAHANA TURŞUSU

HERKEZ RENGİNİ BELLİ ETSİN

ben hatipoğluna teşekkür etmeyenlerin tarafındanımki rıdvan çakırgözün konu başlığı altına yazı yazdım. hatipoğluna teşekkürler konu başlığının altına değil << DİKKAT ÇEKERİM >>

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2008 saat 22:15
inandığım, doğru bildiğim, doğru gördüğüm ve kalıbına uymayan her neyse sonuna kadar kendi doğrularımla sovunur yılmam. bu ister arkadaşım ister başkan ister belediye başkanı olsun. siyaha beyaz demek inançlarında ve doğrularımda yok kusura bakmayın.
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2008 saat 22:33
dikkat çekerim...(bu cümleyi büyük harfle yazınca daha mı çok dikkat çekiyor?)

polemik yaratmamak için cevap yazmıyorum...ama unutmayın bu taraftar salak değil...neyin ne olduğunu çok iyi biliyor...yeri geldi mi sezarın hakkını sezara verir...yeri geldimi de brütüsleri alaşağı etmesini de bilir...

saygılar...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2008 saat 22:35

[/QUOTE] Alıntı yapılan estuna

HERKEZ RENGİNİ BELLİ ETSİN

ben hatipoğluna teşekkür etmeyenlerin tarafındanımki rıdvan çakırgözün konu başlığı altına yazı yazdım. hatipoğluna teşekkürler konu başlığının altına değil << DİKKAT ÇEKERİM >>

[/QUOTE]

nedemek herkes rengini belli etsin.. burası siyah-kırmızı.. sadece siyah yada sadece kırmızı değil..
burada kimse sizin gibi yanlı değil, eskişehir taraftarı.. eskişehire hizmet edene teşekkür eder, etmeyeni Allaha havale eder.. herkes olaya kendi penceresinden ve bakış açısından yorum yapar.. ama kimse bu tarz bölücü slogan atmaz.. nedemek rengini belli etmek..
seven sever sevmeyen sevmez.. herkes taraf olmak zorundada değil..
hatipoğlu doğrusuyla yanlışıyla bir başkanlık dönemi geçirdi.. sağolsun en nihayetinde, onun başkanlığı döneminde süper ligteyiz.. bugün var yarın yok.. şimdi hepimizin gönlü halil ünaldan yana.. hatipoğlu-çakırgöz kavgasında yanlarındamıydınız ki bu denli tarafsınız..

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
  Alıntı safter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2008 saat 22:51

Es Es için en ufak fayda sağlayan kişinin bu camiada ayrı yeri ve sevgisi var...kişilerin adı Rıdvan olmuş, Halil olmuş, Nebi olmuş farketmez.  Hele hele   bu kişi 12 yıldır süren çileyi sefaya dönüştürenlerin başında geliyorsa (yanlışı yada doğrusuyla) haydi haydi yeri var.

Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 13:14

bu konu başlığı altına son kez yazıyorum. bundan sonra ister anlar ister anlamazsınız.

herkez rengini belli etsin. nedemek biliyormusun.(ben sonuna kadar siyah-kırmızıyım bunu tartışamazsınız bile) ben açıca yazdın hatipoğlu değil çakırgözden yanayım. bu anlaşıldı dimi birdaha yazmama gerek varmı???? bir arkaşaım sromuş hatipoğluya çakırgözün yanındamıydın. biz neyin ne olduğunu biliyoruz ya. yanlarında olmama gerek yok heleki herşey bu kadar açıkken. 

neye isterseniz ona inanırsınız. üstüne basa basa altını derin derin cize cize yazıyorum ben nebiye inanmadım hiç bir zaman güvenmedim teşekkür etmiyorum. (nokta)bu takımı süper lige taşıyan içerde dışarda takıma destek olan; istanbula; diyarbakır, bolu maçlarına giden karşılıksız çıkarsız seven çefekar taraftarımızdır.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır