eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nin Kirmizi Simsekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 18:56
Eskisehirspor USA olarak bu seneki gecemizi gerceklestirdik.
Eskisehirimizin ve Eskisehirporumuzun Gururu Mithat Korler esliginde unutulmaz anlar yasadik.
Gecemize istirak eden herkese sonsuz Tesekkurler.

http://www.turkishny.com/new-york/60-new-york/122496-eskisehirspor-usa-dernegi-3-geleneksel-balosunu-gerceklestirdi#.UZMM1m2SPYQ.facebook
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 19:13
ESKISEHIRSPOR USA

Bu haftaki son macimizi kazandigimiz anda SAMPIYONLUK garantileniyor. Kaybettigimizi dusunursek, tabiiki dusunmuyoruz,bizi takip eden takim Jersey Knight kalan son uc maclarinida kazanmasi gerekiyor.
Sampiyonluga az kaldi.

http://gssl.com/men/semi-pro-division/standings/
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 19:20
Çok güzel imrenerek bakdım.Hergün Halil'in yapdığı olumsuzluklardan sonra güzel bir habere rastlamak hoş.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 20:36
Alıntı yapılan Irfan-new york

ESKISEHIRSPOR USA

Bu haftaki son macimizi kazandigimiz anda SAMPIYONLUK garantileniyor. Kaybettigimizi dusunursek, tabiiki dusunmuyoruz,bizi takip eden takim Jersey Knight kalan son uc maclarinida kazanmasi gerekiyor.
Sampiyonluga az kaldi.

Amerika da ES ES rüzgarı estiren tüm ES ES lilere selamlar saygılar.Şampiyonluk yolunda yürekten başarılar. Şampiyon olsanızda olmasanızda farketmez bizim gözümüzde , gönlümüzde ESKISEHIRSPOR USA her daim Şampiyon zaten.
Yanlız linkte ki ESKISEHIRSPOR USA nın amblemi, formanızdakinden daha farklı.Demek bu amblem işleri Amerika da bile karışık : )
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 22:15
Alıntı yapılan ES ES ES

Alıntı yapılan Irfan-new york

ESKISEHIRSPOR USA

Sampiyonluga az kaldi.

Amerika da ES ES rüzgarı estiren tüm ES ES lilere selamlar saygılar.Şampiyonluk yolunda yürekten başarılar. Şampiyon olsanızda olmasanızda farketmez bizim gözümüzde , gönlümüzde ESKISEHIRSPOR USA her daim Şampiyon zaten.
Yanlız linkte ki ESKISEHIRSPOR USA nın amblemi, formanızdakinden daha farklı.Demek bu amblem işleri Amerika da bile karışık : )

Dogrusunu isterseniz bazi logolar Turkiyeden basili gelenler ve burdada biraz yanlis devam etmis. Ne kadar ozen gostersekte bunun bir hata oldugunun farkindayiz ve ozur dileriz, hic olamamasindan daha iyi diye kullaniyoruz. Ileriki zamanlarda bu bayrak ve flamalardaki logolari yenileriz.   
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2013 saat 22:22
İrfan Abi benim farklı dedigim amblem , bayrak flamadan daha çok puan durumunu gösteren linkte ki Amblem .Hatta bu aynı amblem Acıbadem in tanıtım kitabında sponsor oldugu takımlar listesinde de vardı .bende nerden bulmuşlar bu Amblemi diyordum Demek ki taaa Amerika dan almışlar : ) 

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2013 saat 00:36
Alıntı yapılan ES ES ES

İrfan Abi benim farklı dedigim amblem , bayrak flamadan daha çok puan durumunu gösteren linkte ki Amblem .Hatta bu aynı amblem Acıbadem in tanıtım kitabında sponsor oldugu takımlar listesinde de vardı .bende nerden bulmuşlar bu Amblemi diyordum Demek ki taaa Amerika dan almışlar : ) 

Anlasilmistir.  
Puan listesini gostereni lig nereden aldiysa bilmiyorum.
Duzeltmeyi yaptiririz.
Tesekkurler.

Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2013 saat 01:55
Yazın floridada olucam var mı orda olan renktaşlarımız :))
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2013 saat 04:07
Alıntı yapılan efsanesk

Yazın floridada olucam var mı orda olan renktaşlarımız :))

Florida bilemiyecegim..Buradan takib eden varsa eminim cevaplarlar.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2013 saat 08:10
Biz 7 ay oncesine kadar Florida'da yasiyorduk, orada ikamet ettigim 4 senede tek bir Eskisehirsporlu ile bile tanismadim. Ancak eyalet hakkinda sorularin olursa ozelden mesaj atip sorabilirsin. Bu arada Kasirga sezonu 1 Haziran'da basliyor, yaz aylarini Florida ve civar eyaletlerde gecireceklerin asagidaki siteyi takip etmelerinde fayda var: http://www.nhc.noaa.gov/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,235 saniyede hazırlanmıştır