eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nin Kirmizi Simsekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 07:34

Bu sene ilki duzenlenen Kuzey Amerika "Superliga" turnuvasinin final maci 29 Agustos Carsamba aksami Los Angeles Galaxy ile Pachuca (Meksika) arasinda oynanacak. ABD'de Ispanyolca yayin yapan Telefutura kanalindan naklen yayinlanacak mac 11:00 pm'de (EST) baslayacak: http://www.superliga2007.com

24 Temmuz'da grup maclari ile baslayan turnuvaya ABD ve Meksika'nin 4'er takimi katildi. Sampiyon olan takim 1 milyon Dolar'lik odulun de sahibi olacak. Turnuvaya gelecek sezon MLS (Amerika+Kanada) ve Primera Division'dan (Meksika) 8'er takimin davet edilmesi planlaniyor.
Mete
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 07:54
Asagidaki sitede ilgili bosluklara benzin fiyatini, arabanizin bir galon benzin ile katetdigi mesafeyi, arabanizin deposunun hacmini, bulundugunuz sehri ve gitmek istediginiz sehri girdikten sonra yapacaginiz yolculuk suresince katedeceginiz mesafeyi ve bu yolculugun size yaklasik olarak maliyetini ogrenebiliyorsunuz:
Bilgisayarinizin bir kosesinde bulunsun Wink
Mete 
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:13

Ermeni lobisinin sozde Ermeni Soykirimi tasarisini Senato'dan gecirme cabalari karsisinda bizim de sesimizi duyurabilecegimiz bir calisma asagidaki sitede yeraliyor. Sadece birkac dakikanizi ayirarak asagidaki formu doldurursaniz, ozenle hazirlanmis bu mektubu bulundugunuz eyaletin senatorlerine iletebilirsiniz:

Yukarı
es_es_lee_usa Liste gör
Yazar

Huseyin Dulger
  Alıntı es_es_lee_usa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 04:45
Her Cumartesi aksamlari  New Jersey  eyaletinde  Hali  saha macimiz  var  bir  nevi turnuva gibi ..Rakibimizi hali  saha  sahipleri  ayarliyor..Dun  aksam ustume  es-es formasini  giyip gittigimde  birde ne goreyim karsi takimdan  tam 3  kiside  es-es  formasi  vardi :)))))) ve ben bundan onceki  hayatimda  hic  gormedigim kisilerdi:)
eFSaNeLeR DoNuNCe HiKaYeLeR BiTeR..KaLSaDa SoN NeFeS YiNeDe ES-ESS
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 10:34
Alıntı yapılan es_es_lee_usa

Her Cumartesi aksamlari  New Jersey  eyaletinde  Hali  saha macimiz  var  bir  nevi turnuva gibi ..Rakibimizi hali  saha  sahipleri  ayarliyor..Dun  aksam ustume  es-es formasini  giyip gittigimde  birde ne goreyim karsi takimdan  tam 3  kiside  es-es  formasi  vardi :)))))) ve ben bundan onceki  hayatimda  hic  gormedigim kisilerdi:)

vay be sen cok sansliymissin ben burda denk gele gele sakaryalilarla denk geldim :)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
es_es_lee_usa Liste gör
Yazar

Huseyin Dulger
  Alıntı es_es_lee_usa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 04:08
Alıntı yapılan darknESS

vay be sen cok sansliymissin ben burda denk gele gele sakaryalilarla denk geldim :)
  Evet  sansliydim..Ama  sen  daha  hirsli  oynamissindir sanirim :)
eFSaNeLeR DoNuNCe HiKaYeLeR BiTeR..KaLSaDa SoN NeFeS YiNeDe ES-ESS
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 09:19

Alıntı yapılan darknESS

Evet  sansliydim..Ama  sen  daha  hirsli  oynamissindir sanirim :)

insan degisik bi gaza geliyor ozellikle gol attiktan sonra bu gaz cok daha degisik hallerde ortaya cikiyor.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 02:12
Alıntı yapılan darknESS

insan degisik bi gaza geliyor gol attiktan sonra bu gaz cok daha degisik hallerde ortaya cikiyor.

Darko, şu amarikanın büyüklüğünü sonunda kabul ettim, sana bile gol atmayı öğretmiş. LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 23:55
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan darknESS

insan degisik bi gaza geliyor gol attiktan sonra bu gaz cok daha degisik hallerde ortaya cikiyor.

Darko, şu amarikanın büyüklüğünü sonunda kabul ettim, sana bile gol atmayı öğretmiş. LOL

ooo abi ayipsin ya. benim gibi eski forvetlerden kac tane kaldi bilmem artik :) birde tabi burda saha musait kale buyuk. kisacasi teknik ekipman acisindan donanimliyiz hatta hakem bile var. onun icin para oduyoruz fazladan ama zorunluluk iste napicaksin :)
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2007 saat 09:29
2000 Yili verilerine gore Amerika'da 117 bin 575 Turk vatandasi yasiyor. Turklerin yogun oldugu 4 sehir ise New York, Newark, Los Angeles ve Miami. Iste Turk nufusunun eyaletlere gore dagilimi:

http://www.ethnicusa.com/common/img/uploaded/Markets/Map_Turkish_m.jpg

Mete
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır