eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nin Kirmizi Simsekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 10:27

Sevgili DarknESS,

cumartesi akşamları küpesiz kulağın çınlıyormu ? LOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 13:20
Amerika' nın kırmızı şimşeklerine selamlar ve bu vesileyle yapacağınız aktivitelerinizde başarılar ClapThumbs%20Up
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 11:05
Alıntı yapılan hüsnü

Sevgili DarknESS,

cumartesi akşamları küpesiz kulağın çınlıyormu ? LOL

abi kupeli olan cinliyo nedense :) ama kabul et o demir parcasini yakinstiranlar vardi :)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
Yer: Turkey
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 11:53
Helal olsun bize ya her ülkede bir kırmızı şimşeklerimiz var.ClapClapClap
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 06:19
Alıntı yapılan Ender26eses

Merhabalar,4 Eylülde amerikaya ziyarete geliyorum,sizlere bir sorum olcakti,bu yeni cikan kanun vize istenmeyen ülkelerden simdi bir formul dolduruyorsunuz 48 saat önceden.Bu formu nerden bulabilirim,ben bir türlü bulamadim,sizlerden ricam buraya yazarsaniz memnum olurum,tesekkürler..
Amerika'nin Almanya Baskonsoloslugu'nun asagidaki sitesinde (sitenin sol tarafindaki menude yeralan Visaantragsformulare link'inde) aradiginiz formlara ulasabilirsiniz sanirim:
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 12:12
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan hüsnü

Dönüşte İzmite gel,
aktivitenin allahını gör. Smile

Husnu abi donuste izmittense ben sizin koyu aktivite icin daha uygun gordum sadece kopekleri baglamani rica edicem :) lakin saglam bir aktivite yapicaz :)

Alıntı yapılan hüsnü

Onur sen her gün bir aktivite yapıyorsun zaten

abi ben yapiyorumda benimkiler hep bireysel. simdi hedefte floridayida ESES le tanistirmak var :)

sevgili darknıs. bir daha alıntı yaparken dikkatli ol. lakin hüsnü abi teknolojye biraz uzak olsa da forumda katı kuralları vardır.
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 14:17
Alıntı yapılan esestaner

hüsnü abi teknolojiye biraz uzak olsa da katı kuralları vardır.
Sevgili Taner,
kuralları az yumuşatsak,
bu darknıs hemen çift küpe takar.
Bu tip adamlara hiç taviz vermeye gelmez.
# Direnmüdavim....

Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 22:52
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan Ender26eses

Merhabalar,4 Eylülde amerikaya ziyarete geliyorum,sizlere bir sorum olcakti,bu yeni cikan kanun vize istenmeyen ülkelerden simdi bir formul dolduruyorsunuz 48 saat önceden.Bu formu nerden bulabilirim,ben bir türlü bulamadim,sizlerden ricam buraya yazarsaniz memnum olurum,tesekkürler..
Amerika'nin Almanya Baskonsoloslugu'nun asagidaki sitesinde (sitenin sol tarafindaki menude yeralan Visaantragsformulare link'inde) aradiginiz formlara ulasabilirsiniz sanirim:

Tesekkürler Mehmet bey,bana Visa gerekmiyor saten ben bu yeni cikan kanunda 48 saat önceden fir formular istiyorlardi onu sormustum.
Burdan aldigim bilet yerinden bana öyle bir sey olmadi dediler,simdilik bende pek bir seyler anlamadim(Tv text te okudum bu olayi)
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 08:04
David Beckham LA Galaxy formasi ile ilk golunu bu aksam DC United'a karsi kaydetti. LA Galaxy'nin 2-0 kazandigi bu macta, Beckham ikinci golun de asistini yapti.
**
Bu sonucla LA Galaxy, bu yil ilki duzenlenen Uluslararasi Super Liga turnuvasinda finale yukseldi. LA Galaxy finali 29 Agustos'ta Meksika sampiyonu Pachuca takimina karsi oynayacak. Kazanan takimin 1 milyon Dolar odule hak kazanacagi bu final maci, turnuvanin yayin haklarini elinde bulunduran ve Ispanyolca yayin yapan Telefutura kanalindan naklen yayinlanacak.
**
Mete
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 08:19
Alıntı yapılan matt

Biraz once PBS kanalinda Ahmet Ertegun'un konuk oldugu "American Masters" programini izledim. Iki saatlik programin son 40 dakikasina yetisebildim ama PBS'in web sitesinden edindigim bilgiye gore bu programin hafta boyunca tekrar yayinlari olacak:
http://www.pbs.org/wnet/americanmasters/database/atlantic.html
Programin icerigi hakkinda detayli bilgi veren yukaridaki sitenin sag ust kosesinde "check air dates" link'ini tiklayip zip code'unuzu veya bulundugunuz eyaleti yazarak programin tekrar gunleri ve saatleri hakkinda bilgi sahibi olabilirsiniz. Boston'da Persembe'den Pazartesi'ye kadar hergun tekrar yayini var, muhtemelen diger bolgelerde de durum aynidir.
Bircok unlu muzisyenin Ahmet Ertegun hakkinda ovgu dolu sozleri ile bezenmis bu programin DVD'sini de almak mumkunmus. PBS'in sitesinde programin bu bolumunun DVD'si henuz satista gozukmuyor ama programin sonunda DVD siparisi icin telefon numaralari veriliyor.
Mete
Yukaridaki mesaji 3 Mayis 2007 tarihinde eski forumumuza yazmistim. Sozkonusu programin DVD'si cikmis, haber vermek istedim:
Mete
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır