eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

16 Mayıs'da Tüm İşyerleri Tatil Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 13:09
Alıntı yapılan ashanye

Kent yöneticileri 18 mayısta Eskişehirden ayrılamıyacaklar sanırım.Aynı gün başbakan ve bakanları Eskişehire gelecekler.

Boşuna gelmesinler ESKİŞEHİR bomboş olacak...18 Mayıs'ta tüm kent İstanbul'da olacak...Orada stada gelsin başbakan ve bakanları...!!!LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:06
Kesinlikle iş yerleri tatil olmalı,okullarda öğrencilere izin verilmeli.İmkanı olan tüm Eskişehirli bu maça gelmeli.Hazırlıklara şimdiden başlansa iyi olur.Öyle bir çıkarma yapmalıyızki Konyada kırdığımız deplasman rekorunu egale etmeliyiz.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:22
artık gerçekten çıldır şimdiden bu işi kesinleştirmeliyiz,mahşer gibi yansın istanbul romayı yakanlardan daha ateşli olacağız...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:22
Alıntı yapılan emrESES_26

16 Mayısta final'im vardı. Çok dua ettim Allahım finallere dek gelmesin şu playy of diye.
Gitti finallere dek geldi. Ama aradan 1 hafta geçti. Değişiklik yaptılar Bizim rektörlük açıklama yaptı ingilizce final sınavını 14 Mayıs'a aldıK dedi Big%20smile Big%20smile 
Artık yapılması gereken tek şey İstanbul'a akmak ve Süper Lig'e çıkmak.
İş yerleri tatil olmalı , okullarda da sınavı olan ögrencilere sonra yapılmalı.
(Geçen seneki playy oflarda hiç unurtmam 2 tane sınavm vardı. Edebiyat ve Tarih sınavları. Gittim dedim hocam ben maça gidicem biliyosunuz ne kadar fanatık oldugumu. 0'da versenız gidicem ama sizden ricam beni sonra sınav yapmanız  dedim. Hocaaların verdiği cevap :" Lig A'ya çıkmadan gelirseniz 0'ı basarım. Lig A'ya cıkıp gelin seni tekrar sınav yapacam. Big%20smile )

Cumhuriyet Lisesinde okuyanlar benim selamımı söylersenız hocalara size yardımları dokunur maç konusunda. Az kavga etmedik EsEs için Big%20smile

Emre Abicim bu konudaki Desteklerini yaklaşık 50 kişilik bi grup olarak bekliyoruz LOL

Rahmi Hoca İstanbula 2 Otobüs Big%20smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:24
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ashanye

Kent yöneticileri 18 mayısta Eskişehirden ayrılamıyacaklar sanırım.Aynı gün başbakan ve bakanları Eskişehire gelecekler.

Boşuna gelmesinler ESKİŞEHİR bomboş olacak...18 Mayıs'ta tüm kent İstanbul'da olacak...Orada stada gelsin başbakan ve bakanları...!!!LOL

Valla isterse Bush gelsin 18 Mayıs'ta Kadir Çalışıcı İstanbulda olur adım gibi eminim hiç tınlamaz bile LOL
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ziYa Es-Es Liste gör
Yazar

Ziya S.
  Alıntı ziYa Es-Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:36
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ashanye

Valla isterse Bush gelsin 18 Mayıs'ta Kadir Çalışıcı İstanbulda olur adım gibi eminim hiç tınlamaz bile LOL
Bence çok emin olma..vali babanın büyükşehirden adaylığı konuşuluyo basbakan bakanlar burdayken maça gelmesi zor gibi..
Sampiyonluk bize yakışır...
Yukarı
AtiFatih Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Fatih
  Alıntı AtiFatih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:40
Alıntı yapılan ziYa Es-Es

Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ashanye

Bence çok emin olma..vali babanın büyükşehirden adaylığı konuşuluyo basbakan bakanlar burdayken maça gelmesi zor gibi..

Vali ßaßamız İstifa eder qene qelir o maca Wink VoLkanın dedii gibi tınlamaz LOL
N E F E R
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 15:03
Herkeste 15haziran öss heyecanı var ben de 16-18 mayıs playoff heyecanı,Big%20smile
Eskişehir bekliyor uyumaz gece... 
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı saeedES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 15:03
Biran once kulup yoneticileri ve yetkili kisiler harekete gecmeliler. Bence Erdem abi bir sablon mail olusturalim herkes arcelik e, tusas a valilige her yere mail atalim ki ne kadar cok istedigimizi gorsunler. Taraftar olarak ne kadar israrci oldugumuzu gosterelim. Bolu macinda gerekli baskiyi olusturmak lazim. Sakarya gazetesinde manset "Taraftar izin istiyor!" olmali. Forumda birseyleri baslatalim bence. Espark, NeoWink kapali olsun cuma gunu! Belediyeler buyuk destek vermeli! Ozel tren seferleri ayarlanmali. Hem de 5 tren bize calismali! Bence harekete gecmenin tam zamani!

Haydi EsEsliler, yine sira bizde!!!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 15:08
TCDD'den vagonlar kapatalım...
O günlerde Başbakan mı bakan mı artık kim gelecekse birer de maç bileti hediye edelim..
Maçı da Olimpiyat stadına aldırdık mı tüm Türkiye görür stadın nasıl doldurulacağını...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır