eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

16 Mayıs'da Tüm İşyerleri Tatil Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  123 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 16 Mayıs'da Tüm İşyerleri Tatil Olsun
    Tarih: 04/May/2008 saat 23:37

arkadaşlar artık bizsiz ne play off olur ne de süper lig.O yüzden şu anda en önemli görünen maçımız 16 mayısta oynayacağımız ilk maçtır.Muhtemel rakiplerimizin seyircisi istanbulda kayda değer olduğundan,geçmiş play off deneyimlerimizde şehrin ayaklanmasını ve hedefe kitlenmesini sağlayan işadamlarımızdan aynı hassasiyeti 16 mayıstada bekliyorum.Şimdiden bu işi çözüme kavuşturursak zaten final pazar günü o zaman mahşer yerine çeviririz istanbul u  desteğinizi bekliyorum....

BİZ:''BEKLE ZAFER ŞARKILARIYLA GEÇİŞİMİZİ İSTANBUL''
derken ilk önce play off ları kasdediyordukWink 
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2008 saat 23:42
Sonuna kadar katılıyorum...İstanbul'a öyle bir çıkarma yapmalıyız ki dudak uçuklatalım...Cuma günü olması sebebiyle fabrikalar zaten giderr (eti,arçelikvs.)Okullarda da maça gitmek isteyen öğrencilere kolaylık sağlanmalıdır...16 Mayıs'ta 2 tane sınavı olan arkadaşlarımız var...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2008 saat 23:43
arkadasım evet ama bunun ıcın sendıkalar valılık herkes bırlık olcaka ve tum ısyerlerıne gıdılıp ızın alınacak yoksa yıne bellı fabrıklar var onlar yapacak dıgerlerı yok varsa herkes  bırden eskisehir oraya akacak eskisehirsporu gorecek herkes
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 00:12
Sayın Valimiz bu konuda gereğini yapacaktır. Hiç kuşkum yok.
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 00:14
eskişehirde yönetim seviyesinde bulunanlar bunu da beceremeyeceklerse bırakıp gitsinler o koltukları..
Es - Es
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 03:37

Finale çıktığımızı düşünürsekki Allah'ın izni ile çıkacağız inşallah 18 Mayıs pazar günü bir sıkıntı olmaz herkes rahatça gidip gelir ancak 16 Mayıs cuma günü iş günü olduğundan sıkıntı yaşayabiliriz bu nedenle konuyu açan arkadaşımızın da dediği gibi iş yerleri ve okulların bir güzellik yapması şart EsEsimiz için.Bize ayrılan bölümü doldurmalıyız bunun için engeller ortadan kaldırılmalı.Herşey şimdiden planlanmalı geciktirilmememli bu işler.

Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 10:16

bizde şehrin her yerine ilanlar assak nasıl olur ?

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 11:21
Alıntı yapılan Fanatik26

bizde şehrin her yerine ilanlar assak nasıl olur ?

çeşitli öneriler olabilir ama olayın çok önemli olduğunu tüm ESKİŞEHİRSPOR sevdalılarının farkına varması gerek...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 11:24
16 Mayısta final'im vardı. Çok dua ettim Allahım finallere dek gelmesin şu playy of diye.
Gitti finallere dek geldi. Ama aradan 1 hafta geçti. Değişiklik yaptılar Bizim rektörlük açıklama yaptı ingilizce final sınavını 14 Mayıs'a aldıK dedi Big%20smile Big%20smile 
Artık yapılması gereken tek şey İstanbul'a akmak ve Süper Lig'e çıkmak.
İş yerleri tatil olmalı , okullarda da sınavı olan ögrencilere sonra yapılmalı.
(Geçen seneki playy oflarda hiç unurtmam 2 tane sınavm vardı. Edebiyat ve Tarih sınavları. Gittim dedim hocam ben maça gidicem biliyosunuz ne kadar fanatık oldugumu. 0'da versenız gidicem ama sizden ricam beni sonra sınav yapmanız  dedim. Hocaaların verdiği cevap :" Lig A'ya çıkmadan gelirseniz 0'ı basarım. Lig A'ya cıkıp gelin seni tekrar sınav yapacam. Big%20smile )

Cumhuriyet Lisesinde okuyanlar benim selamımı söylersenız hocalara size yardımları dokunur maç konusunda. Az kavga etmedik EsEs için Big%20smile
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 11:29
Alıntı yapılan emrESES_26

16 Mayısta final'im vardı. Çok dua ettim Allahım finallere dek gelmesin şu playy of diye.
Gitti finallere dek geldi. Ama aradan 1 hafta geçti. Değişiklik yaptılar Bizim rektörlük açıklama yaptı ingilizce final sınavını 14 Mayıs'a aldıK dedi Big%20smile Big%20smile 
Artık yapılması gereken tek şey İstanbul'a akmak ve Süper Lig'e çıkmak.
İş yerleri tatil olmalı , okullarda da sınavı olan ögrencilere sonra yapılmalı.
(Geçen seneki playy oflarda hiç unurtmam 2 tane sınavm vardı. Edebiyat ve Tarih sınavları. Gittim dedim hocam ben maça gidicem biliyosunuz ne kadar fanatık oldugumu. 0'da versenız gidicem ama sizden ricam beni sonra sınav yapmanız  dedim. Hocaaların verdiği cevap :" Lig A'ya çıkmadan gelirseniz 0'ı basarım. Lig A'ya cıkıp gelin seni tekrar sınav yapacam. Big%20smile )

Cumhuriyet Lisesinde okuyanlar benim selamımı söylersenız hocalara size yardımları dokunur maç konusunda. Az kavga etmedik EsEs için Big%20smile

hayırlı uğurlu olsun emreTongue
finallere ara play off a devamWink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır