eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmir-ESES alemin kralını karşıladı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 22:00
Alıntı yapılan es_es_emrah

Alıntı yapılan 26-eses-26

Fotoları bekliyoruz. Takımın ruh hali ile ilgili yorumlarınız var mı, gözlemleriniz neler arkadaşlar!
Takım yol yorgunuydu ama moraller yüksek gibi İnşallah kazanacağız ben inançlıyım .

Teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi olur, ben de takımımıza inanıyorum.
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 22:04
İzmir-Eses olarak sadece 5 kişimi bu takımı karşıladı??? Ben mi yanlış gördüm fotolardan yoksa...
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 22:11
Alıntı yapılan yemre

İzmir-Eses olarak sadece 5 kişimi bu takımı karşıladı??? Ben mi yanlış gördüm fotolardan yoksa...
Biz takımı aksam 8 gibi gelecek bılıyorduk takım beklenen saatın baya bir altında geldı o yuzden işi olan arkadaşlarımız gelemedi coğu insan yetişemedi. cok fazla kalabalık degıldık  1 kişide kalsak 1000 kısıde olsak yıllardır hep varız bız kızılcıklıyız
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan es_es_emrah

Alıntı yapılan yemre

Biz takımı aksam 8 gibi gelecek bılıyorduk takım beklenen saatın baya bir altında geldı o yuzden işi olan arkadaşlarımız gelemedi coğu insan yetişemedi. cok fazla kalabalık degıldık  1 kişide kalsak 1000 kısıde olsak yıllardır hep varız bız kızılcıklıyız

bu açıklama iyi oldu, çünkü ben dahil çoğu kimse ''İzmir Es-es alemin kralını karşıladı'' linkini tıklayıp 4-5 kişiyi görünce eminim şaşırmıştır...  
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 22:32
Teşekkürler arkadaşlar.

5 kişide 500 kişide olsanız yürekten olan sevginiz nice kuru kalabalığa değişilmez.

Acaba Coşkun ve Ömer Yalçın da takımla beraber miydiler? Bu konuda bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 23:07
İzmir eses e teşekkürler alacaz maçı sizin gibi cefakar taraftarlarmızın sayesinde
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 23:16
Alıntı yapılan matador

Teşekkürler arkadaşlar.

5 kişide 500 kişide olsanız yürekten olan sevginiz nice kuru kalabalığa değişilmez.

Acaba Coşkun ve Ömer Yalçın da takımla beraber miydiler? Bu konuda bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.
Ömer dedınde onunda fotosu vardı koymayı unutmusum hemen atayım ömer vardı bızım kafile 40 kişi geldi izmire
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 23:18
img294/6901/02052008005qg9.jpg
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 23:20
Cem abi brat pitt senın yanında bok yesın en buyuk sensın.Şu poza bak beeTongueBig%20smileSmileLOLClap
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 23:20
niye hiçbirinizde forma yok.5 kişide bi atkı..

körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır