eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Maç sonu espirileri

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusufs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Maç sonu espirileri
    Tarih: 29/Nis/2008 saat 18:45
güncel maçlardan sonra sonuçlarına göre hakarete varmayacak şekilde üretilen şaka mahiyetli konuları burada paylaşalım istedim uygun görülmez ise sevgili modlar silebilirler bunlardann benim aklıma gelen bir kaçını paylaşayım Diyarbakır 4 Sakarya 1 bu maç sonunda Sakarya'da yaşayan biri olarak Sakarya lı dostlarımı ve arkadaşlarımı size ülkenin 4-1 Diyar'ından selam getirdim diye gıda aldım İstanbulspor maçı sonrası istanbulun 2 yakası 1 araya Sakarya'da geldi gibi ordulu dostlarımı maçtan sonra ordu daki derelerden 2 sinden 1 i siyah 1 i kırmızı akmaya başlamış buna kızan ordulular 2 dereyi 1 leştirmişler bu defada dereler mor akmaya başlamış gibi
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 19:12

Başlığı genelleştirebilirsek daha güzel olur...Yani maç sonu değil de maç esprileri (anıları)olabilir...

Benim başımdan geçen olay geçen sene Türkiye Kupası grup maçında Ankarasporla oynadığımız maçta açık tribünde takımı destekliyoruz falan...Ordan güvenlikçinin teki sormasın mı hangisi bizim takım diye...Birden şaşırdım çünkü etrafındaki herkes siyah-kırmızı karşı takım mavi beyaz...İnsan etrafına bakar da acık mantık yürütür pes...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 19:14
Rekorlar altüst olmuş ordu yüzünden,
süper lige çıkacakmış dönmüş direkten,
o kadar büyük müsün ordu gerçekten?
güldürme ordu bizi, öldük gülmekten.

Diye de eski bi bestemiz vardı.
slogan bulamadım.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:37
Biraz tebessüm gerektirirConfused
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 20:01
en güzel maç sonu esprisi senelerce söylendi ARKAYI FENERLİYELİM BEYLER

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 18:53
bu başlık unutulmuş valla
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 20:33
Başkasını bilmem ama ben ESES maçı bitti mi gergin olurum, espri mespri kaldırmam...

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 20:38
Bu aralar takım kötü gittiğinden maç sonunda espri yerine daha çok küfür ve istifa sesleri duymaya başladık:)
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 22:25
Benimki maç öncesi olsun,yıllar önce Gaziosman paşa maçı,varmışız Estanbula kafalar kıyak,oturmuşuz bir mekana,tabii daha önce Karaköy'de çorbalarımızı içmişiz...
 Sağdan,soldan takılmalar;
-Abiler hoş geldiniz,3'den fazla atmazsınız inşallah,
-Es Es çekmeler "biz değil onlar çekiyor" falan
Velhasıl kelam,biz üç yiyip gelmiştik,"3-1 di sonuç" taşlamalarda cabasıydı,yalnız yapanlar Gop.lular değil Karagümrüklülerdi.
Zaten deplasmanlar hep gidişde şen olur,şimdilerdede aynıdır sanırım,tabii galip dönüşlerdede neşe olur ama yinede gidişlerin lezzetini vermez..
Benimki biraz konu sapması oldu ama idare ediverin daaSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 00:05
Çocuğun biri maçlara pek gelmez , sürekli maçlara giden arkadaş grubuyla maça gider. Maçta takım yenilir. Tek tük maça giden çocuğa dönülüp "Ulen sen geldin yenildik görüyomusun 2 haftadır yenilmiyodu bu takım" denir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır