eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ankaraESES Bolu Maçı Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 17:40

?> 

?>

TREN ADI

Ankara
Kalkış

Eskişehir
Varış

Eskişehir
Kalkış

İzmir
Varış

İşlediği
Günler

İzmir Mavi

18.10

21.09

21.20

07.50 (Basmane)

Hergün

9 Eylül Mavi

20.00

22.34

22.44

09.06 (Basmane)

Hergün

Karesi

18.25

22.46

22.56

10.03 (Basmane)

Hergün

Ege

----

----

07.30

18.14 (Basmane)

Hergün

Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 17:45
Yukarıdaki tren saatleri aslında boş değil, satırların üzerinde farenizle tarayarak gezdiğinizde gezdiğinizde saatleri göreceksiniz.  En iyisi İzmir Mavi ve 9 Eylül Mavi gibi duruyor.  Karesi biraz daha uzun sürüyor.
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 21:46

AnkaraESES'li büyüklerim ve dostlarım.Yaklaşık 1 aydır forumdan ve sizlerden uzakta İzmir Çiğli'de kurs görmekteyim.Hepinizi çok özledim.Umarım bir aksilik olmazda gelirseniz ve bende Manisa Akhisar'a paraşüt atlayışlarına gitmezsem hem siz dostlarımla hasret gidermiş hemde ESES'imizi desteklemiş olacağım.Sizleri çok özledim.Şimdiden hayırlı yolculuklar...(Bu arada telefonla hatırlalarını soramadığım büyüklerimden çok özür dilerim.Çünkü uçuş alanında telefon taşımak dahi yasak!)

Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 21:50
Alıntı yapılan meliheses

trenle neden gitmiyorsunuz?

Trenle  1 sefer  İzmir'e  gittim  öğlen  11.30 da  indim.Hemde  İzmir  mavi  ile.Demiryolunun  rötarları  hiç  bitmedi.Genel  olarak  kabul  edilirse  bende  katılırım,kalabalık  ve  ESES  taraftarı  olunca  rötar  farketmez.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan ayder26

şenol abi başka alternatif araştıracaksanız size bir öneri. otobüs kiralayın.doldurabildiğiniz kadar doldurun. sivrihisar kavşağından dönmeyin eskişehir kırka üzerinden izmire gidin .kalan boş koltuklarıda eskişehirden doldurursunuz. bu arada 1. sıradaki emrESES yeğenimdir. onada iyi bakın. boynuz kulağı geçmiş anlaşılan.
 Kocaeli  maçına  gittiğimiz  araçtan  haber  bekliyoruz.Olursa  aynı  şekilde  yakıt+şöför  parası  ödenecek.Hiç  kimseyi  üzmeden,şartlarını  zorlamadan  gidip  döneriz.Önümüzde  5  gün  var  bir  orta  nokta  buluruz.Oğlumun  adıda   Emre  onuda  götürürsem  3  tane  Emre  olacak.3 Emre  3 gol  atar  artık.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2008 saat 22:08
ARKADAŞLAR BEN OCAK AYINDA GİTTİM İZMİR'E HER AKŞAM SAAT 20:00'DE KALKIYOR TREN SABAH SAAT 09:30 DA BASMANE BAKIMDA OLDUĞU İÇİN ÇİĞLİDE DURUYOR ORADAN TRENLE BASMANEYE GÖTÜRÜYORLAR  
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 10:08
şenol bey 17 kişilik listeye benide ekleyin bende geliyorum izmire  ESES NERDE BEN ORDA  yüregime sevdan düştügünde beynimde şimşekler çaktı  ESESİM   bütün  Ankara  ESES lileri saygı ile selamlıyorum.
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 10:11
1-emrESES_26
2-emreses
3-Mehmet_Ali
4-ŞenolESES
5-
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 15:56
@ Şenol abi
 Minübüsle gidersek gerçekten maliyet baya bi fazla oluyor okadar fazla olacagını düşünmemiştim o şekilde bende gelemem sanırım.
Eskişehirden kalkacak otobuslere gitsek daha mantıklı gibi gözüküyor.

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2008 saat 16:18
Alıntı yapılan egunduz

?> 

?>

TREN ADI

Ankara
Kalkış

Eskişehir
Varış

Eskişehir
Kalkış

İzmir
Varış

İşlediği
Günler

İzmir Mavi

18.10

21.09

21.20

07.50 (Basmane)

Hergün

9 Eylül Mavi

20.00

22.34

22.44

09.06 (Basmane)

Hergün

Karesi

18.25

22.46

22.56

10.03 (Basmane)

Hergün

Ege

----

----

07.30

18.14 (Basmane)

Hergün

Arkadaşlar trenlere pek fazla güvenmeyin derim. Çünkü Balıkesir dolaylarında trenler çok beklemekte babam makinist olduğu için biliyorum. Ağustos ayında İzmir'e düğüne giderken 9 eylül mavi ile öğlen 1.30 da inmiştim Basmaneye. Ayrıca İzmir şehir içinde metro çalışmaları olduğu için trenler basmaneye gitmemektedir. 1 yada 2 istasyon öncesinde durup ordanda halk otobüsleri ile basmaneye aktarma yapılmaktadır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır