eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 - Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:06
Bu maçı alırsak playoff garantilenir.Bu kadro için büyük başarı!!!
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:18

Artık sadece izleyelim destekledik bu hale geldik.Premier Lig misali gol kaçınca aahhhhh gol olunca golllll başka bir şeyi haketmiyor bu adamlar.Şans haftalarında bu takımın ayakları çalışmıyor.Şimdi bu maçı aldık gene 3 rakibi bekleyeceğiz puan kayıpları için bu saatten sonra bir önemi yok ; ayağına kadar gelen fırsatları tep sonrada play off tan çıkarız.Böyle bir pişkinlik içerisinde umut dağıtmaya çalışan futbolcular arasından nasıl bir başarı çıkar merak ediyorum.Takımdaki gruplaşmanın önüne geçilememiş otorite ortadan kaybolmuş ve normal ticari şirkette olan yönetim tarzı sergilenirse iş buralara kadar gelir.Bu yüzden son 3 haftayı ve kalabilirsek playoff maçları sadece izleyelim yönetim ve değerli usta ayaklar ne yapabiliyor görelim. 

Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:33
belki öyle olacak ama büyük ihtimalle biz görmeyeceğiz. Muhtemelen ordu maçı seyircisiz oynanacak. iki kendinibilmez sarhoşun yüzünden
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:35
Bana büyük ihtimal ceza alacağız ve maç seyircisiz oynanacakmış gibi geliyor. Federasyon Başkanı'nın gözü önünde koltuklar kırıldı, olaylar çıktı, Cuma'ya kadar belli olur.

Kombinem var ama stada gidesim gelmiyor, seyircisiz olarak ceza alırsak hiç olmazsa mazeretim olur, yok seyirci açısından ceza gelmezse yine dayanamayıp maça gidecem yine üzülecem. Çünkü bu takımın bu oyunla, bu moral bozukluğu ile Ordu'yu yeneceğine inanmıyorum, beraberlik alırsak iyidir, çünkü Ordu'da ilk 6 için saldıracak...

İlk defa takım ceza alsın, maçı seyircisiz oynasın diye istiyorum, hiç olmazsa strese girmeyiz, rahat bir haftasonu geçiririz...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:38
bu maçı ne izlicem nede radyodan ordan burdan takip edicem

yeter artık ya yeter ağlamak istemiyorum.....

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:45
Ordu maçında yönetim tam kadro olsun protokolü doldursun. Kemal abilerinide çağırsınlar maça. Kurtarıcı olarak getirdikleri Nejat amcalarıda takımı ile bu macı alsınlar ve bundan sonraki maçlarını ben artık yokum playofflar dahil gitmiyorum maçlara yeter 43 yılımın 33 yılını bu takımın peşinden koşmakla geçti artık yoruldum. Dünde maça gitmemiştim sonu hüsran olursa ne yaparım diye nitekimde öğle oldu. Kasımpaşa 1.000 kişiyle nasıl şampiyon olduysa bunlarda olsun gelsinler İstanbuldan. Gerçi Konyadan ve Ankaradan biz alıp geldik şampiyonluğu hatta ondan önceside var Alisamiyen den de Beykoz macında aynı şeyi yapmıştık yeter artık horlanan ve hep hedef tahtası olan taraftar olmak istemiyorum. Taraftarsız ne yapacaklar görelim bakalım eminim ki Ordu macına benim gibi düşünen çok fazla gönüldaşım olacaktır. Destek, destek nereye kadar. 
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 09:51
                Sapla samanı karıştırmamak lazım.Kocaeli maçında takım etkili olamadı ama bariz penaltı verilseydi şu an aynı kadroya destan yazıyorduk.Ferhat,defans dörtlüsü,Doğa,Ömer Közen ve her zamanki gibi Serdar maçda ellerinden geleni yaptılar.Bu adamları küstürmemek lazım.Sergen,Coşkun ve en çok şaşırdığım da Gökhan Bozkaya Esesi eksik oynattı.Bu kadro playofda da en güçlü adaydır.Artık sakin olup,daha önce defalarca yaptığımız şeyi birkez daha yapmanın yollarını aramalıyız.
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 10:19
bu maçta   kesinlikle sergen ve coşkuna yer vermemek lazım. ikiside birbirinden isteksiz. arkadaş 8 haftadır düzelmeyen şanssızlık mı olur. bu ikilinin şu ana kadar eses e sağladığı zararlar  bence verdikleri katkıları geçmiş durumda. 10 puan bu ikili sayesinde almışsak inanın 20 puan da kaybetmişizdir. yüzlerinden okunuyor bizden hayır yok diye. belkide playoff taki maçlarda bu ikiliden birisi veya ikisininde katkılarıyla süperlige çıkacağız. fakat ikisinin yerine 8 hafta kulübede bekleyenlere sabretseydik 2 genç yetenek kazanmış olurduk. bize 90 dk yürüyen hatta resmen yatan adam değil 90 dk koşacak hırslı onurlu adamlar lazım. Lütfen biyediç hocam yanlışta ısrar etme sergen ve coşkuna kulübeyi göster.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 10:35
ilk iki şansımız kaf dağının ardında. ancak ilk altı elimizin içinde.

bundan sonra oynayacağımız ordu ve karşıyaka maçları ilk altıya kalacak diğer takımları belirlemede etkili olacak. ordu maçını kazanıp ilk altıyı garantiye almalıyız.

ordu maçını kazandıktan sonra üstteki üç takımın tökezlemesini az bir ümitle bekleyeceğiz.

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
akıncılar Liste gör
Yeni Yazar

AKIN
  Alıntı akıncılar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 10:49
Sevgili ESKİŞEHİRSPOR taraftarları ORDU'dan hepinize saygı ve selamlarımı gönderiyorum...
Ben bir ORDUSPOR taraftarıyım sizin gibi bende takımı mı çok seviyorum bu hafta gerçekden çok zor bi mücadele olacak yanlız şununet bi şekilde ifade etmeliyim ki ister seyircili olsun ister seyircisiz bu maçın mutlak favorisi ESKİŞEHİRSPOR'dur.
ORDUSPOR kolay yenilmeyen bir takım çok koşan ve mücadeleyi sonuna kadar bırakmayan ama bununla beraber kolay gol yiyen bir takım.Eğer ESKİŞEHİRSPOR ilk yarı gol atamaz ise ORDUSPOR istediği sonuçla evine dönebilir.
Bizim takımımızın en büyük eksikliği gol gibi görünsede kanat eksikliği forvet hattındaki oyuncuyuda yansımakda ve haliyle sezon başından bu yana 2 farklı galibiyet alamamıza sebep olmuştur.Attığımız gollerin büyük bir bölümü karambol ve ölü tolpardan dır.
Orta sahada ERSİN,SERDAR,DOĞA gününde olursa rahat bir şekilde maçı kazanabilirsiniz.
Ben bir futbolsever olarak ve altını özellikle çiziyorum ve heryerde de bunu savunan biri olarak ESKİŞEHİRSPOR'un hem şehir olarak hem de potansiyel olarak mutlak bi şekilde SÜPER LİG'de olması gerektiğini hep sölemiş ve istemişimdir.Siz değerli ESKİŞEHİR taraftarı buna ne kadar inanırsınız bilemem ama ben futbolun bir temaşa içinde olması gerektiğini ve bununda seyircisi olan takımlarla olmasından yanayım.
Bu maçda ESKİŞEHİRSPOR ve ORDUSPOR'başarılar diliyorum. Hak edenin  istediğini alması dileklerimle...
SAYGILARIMLA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır