eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Malıçlılar(Mihalıççıklılar) Gününde Buluşalım

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Malıçlılar(Mihalıççıklılar) Gününde Buluşalım
    Tarih: 18/Nis/2008 saat 12:30
      Eskişehir dışanda yaşayan Eskişehirliler olarak bu sene bir oganizasyona imza atmak istiyoruz.Her sene geleneksel olarak yapılan Mihalıççıklılar gününe,hem Eskişehir dışından hemde Eskişehir'de yaşayan Mihalıççıklılar olarak topluca katılalım düşüncesindeyiz.Bu sayede forumda yazan Mihalıççıklılar birbirleriyle tanışma imkanı bulmuş olur.Bu konudaki düşüncelerinizi almak isteriz.

Bu organizasyon için 2 şıkkımız var.Birincisi;2/mayıs/2008 tarihinde Eskişehir Özgüven Restaurantta gerçekleştirilecek Mihalıççıklılar gecesi.İkincisi ise;Temmuzun ilk veya ikinci pazar günü yapılacak Mihalıççıklılar Kalburcu Günü(Kiraz Festivali)

Tarihler ve diğer gelişmeler hakkındaki güncel bilgileri www.miyadder.com adresinden takip edebilirsiniz.
Kalsada son nefes yinede ES-ES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 13:49
Sevgili Ahmet bey.bende bı mıhalıccıklı olarak bu konuda bıseyler soylemek istiyorum.
babam miyadder yönetim kurulunda yönetici. ismi ARİF AVCIALP.Dernek olarak özguven tesıslerınde her sene oldugu gıbı mihalıccıklılar gunu oluyor. Orda ve burda mihalıccıklılarla tanısmak cok guzel olur.
DK
Yukarı
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 14:09
Dernek başkanı İsmail Can da benim akrabam.Onların da desteğiyle bu organizasyonu gerçekleştiririz inşaallah.Önemli olan yeterli sayıya ulaşabilmek.İstanbul'da yaşadığım için bu 'yeterli sayıya ulaşamama' korkusu bende çok oluyor.Malum,bu cümle buradaki organizasyonlarımızda çok karşımıza çıkıyor.Smile
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 14:53

Sevili ahmet abi .... güzel bir olaya parmak basmışsın.....şu olaya el attığın gibi İstanbula da bir el atta artık şu bütünlüğü sağlayalım..malum biz el attık , yemediğimiz laf kalmadı, Eskişehirli olamayan kişilerden Eskişehirli olmanın dersini aldık,Cry ben nerde Eskişehirli varsa tanışmak isterim...ve senin olduğun her yerde seve seve ourum, mihallıçıklı olmasamda....:)

Sevgiler..saygılar..
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 15:03
Alıntı yapılan Essfor

Sevili ahmet abi .... güzel bir olaya parmak basmışsın.....şu olaya el attığın gibi İstanbula da bir el atta artık şu bütünlüğü sağlayalım..malum biz el attık , yemediğimiz laf kalmadı, Eskişehirli olamayan kişilerden Eskişehirli olmanın dersini aldık,Cry ben nerde Eskişehirli varsa tanışmak isterim...ve senin olduğun her yerde seve seve ourum, mihallıçıklı olmasamda....:)

Sevgiler..saygılar..

Hakkımdaki düşüncelerin ve söylemin için çok teşekkür ederim Bahadır.Bütünlük derken,bizler birbirimizi bilen ve seven insanlar zaten gönül olarak bir bütünüz.Bunun için oluşturulacak bir oluşum sadece bir araçtır.Gerekirse o da olur kardeşim.Gerekmiyor da değil...
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 16:16
en iyisi kiraz festivali tüm malıçlılar orda olacak çünkü.....
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 21:46
Alıntı yapılan sazaklı

Dernek başkanı İsmail Can da benim akrabam.Onların da desteğiyle bu organizasyonu gerçekleştiririz inşaallah.Önemli olan yeterli sayıya ulaşabilmek.İstanbul'da yaşadığım için bu 'yeterli sayıya ulaşamama' korkusu bende çok oluyor.Malum,bu cümle buradaki organizasyonlarımızda çok karşımıza çıkıyor.Smile
İSMAİL amcayı şahsen tanıyorumSmile. malıclı eseslılerle tanısmak gercekten cok gzl olur.
DK
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 22:01
dümrek köylü varmı aranızda varsa lütfen cvp yazsın
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 23:12
ahmet abi malıççılar gününde görüşmek üzereLOL... kuzey ırakta olsa yine gelirizBig%20smile... ama abi yeri değil burasıda  allah aşkına şu kocaeli maçına bi formül bul benim için lütfen abi yaa walla olay yapıcam ewde abi sen çözersin bu işiEmbarrassed ahmet abi bana bi kıyak yapsana kocaeline benide kurtarsanaCry
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2008 saat 23:16
Alıntı yapılan Essfor

Sevgiler..saygılar..
ClapClapClap süper yazmışsın be bahadır abi helal artık şu ahmet abimin olaya el atma vakti geldi malum seneyede süper ligde çk kuvvetli bir istanbul topluluğu olmamız lazım... (ahmet abi yeri değil ama şu benim kocaeli işini bi çöz allahını seversen)Big%20smileBig%20smileBig%20smile
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır