eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - K.Erciyesspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor - K.Erciyesspor
    Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:22

Bank Asya 1.Ligi 30. Hafta

Eskişehirsporumuz-Kayseri Erciyesspor
Tarih : 13 Nisan 2008 Pazar
Saat : 14:00
Yer    : Eskişehir Atatürk Stadyumu
Yayın : D Spor

Foruma girdiğimden beri ilk kez konu açıyorum. Bu konuda benden olsun. inşallah kazanırız ve ümitlerimizi son haftaya kadar taşırız...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:27
bu ruhsuz futbolcular hangi yüzle ,taraftarın karsına cıkacaklar,yenselerde yenilselerde ,bu saatten sonra ağızlarıyle kuş da  tutsalar  hiç bir anlamı yok ,bu taraftarı madara edip tüm cümle aleme kepaze ettiler ya bunun hesabını bu macla beraber ödemeye baslayacaklar.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:28
inşallah bu maçla ödemeye başlarlar ve çıkışa geçeriz. haftaya antalya sakarya deplasmanına, kocaelide malatya deplasmanına gidiyor. eğer kazanırsak 2. olma ihtimalimiz yüksek gibi görünüyor.
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:29
offffff cok zor cok samsun macının 0 yada 1 bıtıcegını soyledım ve tuttu bu mac 02 bıtıcek  oynayın bu takımdakı futbolcu zuppelerıyle yola cıkılmaz arma ıcın forma ıcın trubunlerdeyız saygılar playof ıcın gereklı olan beraberlıgı alacagımızı tahmın edıyorum
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:31
ben bu macı kazanacağımızı düşünüyorum. çok mu duygusal bakıyorum arkadaşlar? bu kadar düşüş yeter, bu kadar şanssızlık yeter. bugn defansımız cok güzeldi, önümüzdeki haftaya da forvetteki sorunlar hallolursa erciyesi geçeriz. neden olmasın?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:40
Her ne olursa olsun o stadı bu büyük taraftar yine dolduracaktır fakat;

Maçı kazanamazsak taraftar ruhsuz sürüsüne kötü laf ederse SAYIN BAŞKANımız bizi suçlamasın...

Erciyes maçında kalede ferhat,savunmada ulaş,zafer,ersin,MEHMET YILMAZ (1dk bile şans verilmedi),Serkan,doğa,koray,birol,serdarla çıkalım...!!!

YA DA PAF TAKIMLA!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:42
Ben sadece ruhsuzları seyretmeye gideceğim.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 18:43
    Her şeye rağmen maçtayız...Sevinmek için,sevmedik!!...
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 19:08
Alıntı yapılan es_emre26

Her ne olursa olsun o stadı bu büyük taraftar yine dolduracaktır fakat;

Maçı kazanamazsak taraftar ruhsuz sürüsüne kötü laf ederse SAYIN BAŞKANımız bizi suçlamasın...

Erciyes maçında kalede ferhat,savunmada ulaş,zafer,ersin,MEHMET YILMAZ (1dk bile şans verilmedi),Serkan,doğa,koray,birol,serdarla çıkalım...!!!

YA DA PAF TAKIMLA!!!
Clap
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2008 saat 19:20

bu güne kadar takım kadrosu şöyle olsun hiç demedim ama playofflarda takımda görmek istediğim futbolcular şunlar:    ferhat,ulaş,zafer,ersin,birol,doğa,koray,serdar.

nejat hoca son haftalarda bu kadroya form tutturabilirse ve tekrar takım oyununu oynattırabilirse ne ala.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır