eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1. Lig 30 ve 31. Hafta Maç Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 00:12
kocaeli bize istediğimiz kadar yer verir inşallah yoksa yönetimin bi yanlışı daha ortaya çıkmış olur.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 01:21
Alıntı yapılan enES26

bence dspora tepkiyi yönetim vermeli diyarbakırspor hangi sebeple maç yayınını kaldırttıysa bizim yönetimde kaldırtsın..

Yonetim Bu takımın hangi hakkını aradıki burda olaya el koyacak ?Sezon basından beri hakemlerden cekiyoruz baska kulup olsa bizim yerimizde yer yerinden oynardı..Sen Dspordan bahsediyosun yonetim onlara agzını acamaz cunku para geliyo ordan onlara gore Dspor altın yumurtlayan tavuk kesemezler o tavugu hatta kışt bile diyemezler..
Yukarı
eses_sari Liste gör
Yazar

cem
  Alıntı eses_sari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 01:48
Alıntı yapılan şimşek65

bu şerefsiz kanal d ne hakla buraya erciyes maçını yayınlamaya geliyor.kafasına göre bir hafta reklam yaptığı diyarbakır maçını son anda yayından kaldıran bu şerefsizlere burada gerekli cevabı vermeliyiz.bunlar aynı muameleyi bir fb ye bir gs ye yapabilirmiydi.bizi onla bunla karıştıranlara gerekli cevap mutlaka verilmeliki bir daha bu işlere kalkışamasınlar kiminle dans ettiklerini öğrensinler.burasının farklı olduğunu öğrenmeliler.eğer tepki göstermezsek biz aynı muameleleri hakediyoruz demektir.herkesin karşısında sağlam durmalıyız sağlam.bazı şeyler şampiyonluktanda galibiyettende çok önemli.
kardeşim bizim maçımızı göstersede olur göstermesede olur, radyodanda olsa internettende olsa dinleriz o maçı. Bİzim kalplerimiz her daim esesle atar görsekte, görmesekte. tabi bi bakıma haklısın herkesin karşısında sağlam durmalıyız. ama hiç bişey şampiyonluktan önemli değildir. YILLARDIR ŞAMPİYONLUK PLANLARI YAPIP, şampiyonluk özlemiyle yanıp tutuşuyoruz.

bu d spor muhabbetine yönetimin el koyması gerekir.  ŞAMPİYON ESES
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 09:26

Kocaeli maçının Pazartesi olması iyi olmadı. Pek çok kişi işinden dolayı deplasmana gidemeyecek.

Ama daha nereden baksanız 18-19 gün var, o haftanın programı değişebilir. Federasyon daha önce yaptı bunu, 1 gün kala maçı seyircisiz oynattı, 2 gün kala naklen yayın programını değiştirdi, yine bizim Altay maçını da Pazr'dan Cumartesi gecesine almıştı. Bunu da değiştirebilir...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 10:38

erciyes macı tvden verilmesin diyen arkadaslar... gurbetteki ESESlileri de düsünün...siz sanslısınız TV vermese de stad yakın... Fırsatını bulup mac izlemeye gelmeye calıssak da sizin kadar rahat değiliz...  bunun yanında kulubümüze elbet bir reklam ve TV geliri olacaktır... lütfen sadece kendimizi düsünmeyelim... 

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 11:02
Alıntı yapılan ekukrer

erciyes macı tvden verilmesin diyen arkadaslar... gurbetteki ESESlileri de düsünün...siz sanslısınız TV vermese de stad yakın... Fırsatını bulup mac izlemeye gelmeye calıssak da sizin kadar rahat değiliz...  bunun yanında kulubümüze elbet bir reklam ve TV geliri olacaktır... lütfen sadece kendimizi düsünmeyelim... 

Ben sizin gibi düşünmüyorum.Ustelik bir tek Eskişehirspor için D-Smart aldım yani maçları evimde seyrediyorum.Ama buna rağmen diyorum ki ESESim için gerekliyse bu maçı da seyretmeyiverelim bu seferlik internetten dinleriz olur biter..Yeter ki ESESim başarılı olsun.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 11:15
Ben d smarta sordum "Hafta boyu reklam yaptınız. Neden Diyarbakır maçını vermiyorsunuz." Bana gelen açıklamada Diyarbakır-Eskişehir maçının naklen yayının daha önceden planlandığını fakat maça 2 gün kala Futbol Federasyonunun naklen yayını kaldırdığını ve Erciyes maçını yayınlamalarını söylediğini ilettiler. Kendilerinin de bu konuda yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Yorum sizin.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 11:32
maçların aynı saatte başlamaması tam bir skandala dönüşebilir. her türlü şaibeye normal şartlar altında dahi müsait olan ligimizde şampiyon ve 2. belli olmamış, ilk 6 yı birçok kulüp kovalıyor ve küme düşen de belli değilken hangi mantıkla şaibeye teşvike ve belki şikeye yol açabilecek ortamlar oluşturulur. bırakın bu haftaları son 1 aydır ayrı saatte maç yayını yanlış bir uygulama. naklen yayın aynı anda birkaç maçta uygulanabilir. illede yayın yapılacaksa iddiası olmayan takımların maçlarıda cumartesi ve pazartesi verilebilir.belki kayseri maçının sonucına göre antalya sakarya al gülüm ver gülüm oynayabilir.bu yanlış uygulamalar yüzünden tansiyon yükselmesin. canlar yanmasın.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 11:42
Alıntı yapılan ayder26

maçların aynı saatte başlamaması tam bir skandala dönüşebilir. her türlü şaibeye normal şartlar altında dahi müsait olan ligimizde şampiyon ve 2. belli olmamış, ilk 6 yı birçok kulüp kovalıyor ve küme düşen de belli değilken hangi mantıkla şaibeye teşvike ve belki şikeye yol açabilecek ortamlar oluşturulur. bırakın bu haftaları son 1 aydır ayrı saatte maç yayını yanlış bir uygulama. naklen yayın aynı anda birkaç maçta uygulanabilir. illede yayın yapılacaksa iddiası olmayan takımların maçlarıda cumartesi ve pazartesi verilebilir.belki kayseri maçının sonucına göre antalya sakarya al gülüm ver gülüm oynayabilir.bu yanlış uygulamalar yüzünden tansiyon yükselmesin. canlar yanmasın.

Çok haklısın belki beraberlik Antalya ve Sakaryanın işine yarayacak. Bu konuda zaman geçirmeden federasyona müracat edilmeliAngry
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 16:34
tabiiki özellikle gurbetteki taraftarlarımız için önemli ama bize yapılan haksızlığa suskun kalırsak saygınlığımızı zedelemezmiyiz.bu kanal eğer bir fb gs maçının reklamını günlerce yapıp son anda kaldırabilirmiydi yada bu işi federasyon yapabilirmiydi.demekki aman esesin maçı değilmi diyarbakırspor yayın istemiyor yayınlamayalım gitsin diyebildiler.bizi küçümsediler,camiamızın tepkisi umurlarında bile değildi.bunu bir istanbul takımına yapabilirlermiydi kanal d side federasyonuda bizi adam yerine koymadılar.

bu çirkinliği tepki vermeden kabullenecekmiyiz.bizi diğerleri ile aynı kefeye koymalarına razı olacakmıyız bir 90 dakikalık takımımızı izleyeceğiz diye bu büyük terbiyesizliğe sessizmi kalacağız.eğer sessiz kalırsak aynı aşağılamaları bir daha yapma cesareti vermezmiyiz bu sözleri ağızlarından başka yerlerinden çıkan adamlara.

bu tepkiyide yönetim veremez elbette çünkü onlar bu yayın anlaşmalarına imza atarken belli yükümlülükler altına girmişler dönmeleri sözkonusu olamaz.bu tepkiyi taraftar olarak bizler vermeliyiz ve o kanal d yi yayını yaptığına yapacağına pişman etmeliyiz protestolarımızla bizim farkımızı anlatmalıyız artık bu ne şekilde olacaksa o şekilde.bence bu bizim boynumuzun borcudur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır