eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.K.Ş / Samsun Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: B.K.Ş / Samsun Maçı
    Tarih: 01/Nis/2008 saat 22:49
Samsun maçı için İstanbul'dan bir organizasyon düşünülüyor mu acaba ?
Takıma bu zor günlerde destek çıkmak amacıyla gidilmesi gereken bir maç gibi görünüyor.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
Yer: Turkey
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 22:51
Ufuk arkadışıma sonuna kadar katıılıyorum.Çok önemli bir maç bizim için.Ayrıca BKŞ olarak çok suskun kaldık.Bu maça organizasyon olursa ben varım
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
ctacir Liste gör
Yazar

cem
  Alıntı ctacir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 00:30
sanırım buraya yazmam uygun olacak.
ben pazar günü istanbul da bir iş için bulunacağım. şirinevler-bakırköy tarafında kalacağım. maçımızıda televizyon vereceği için o taraflarda d-smart yayını olan  bir yer -mümkünse alkollü- bana önerebilirmisiniz.  kız arkadaşımda orda  olacak beraber izleyeceğimiz nezih bir ortam olursa çok sevinirim. 
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 01:45
Ufuk ve Tümay kardeşlerim sizlerle gurur duyuyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.
Ölümüne ESES...
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 02:12
birşey başardığımız yok ki erhan abi hep fikir aşamasında kalıyoruz..ctacir d-smart yayını çoğualkollu yerde yok.yalnız geleceğin yer bana çok yakın.ben seni haberdar ederim.irtibatı koparmayalım
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
zafer__26 Liste gör
Yazar

zafer
  Alıntı zafer__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 02:23
maalesef ben gelemiyeceğim
Unhappy
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 07:54
          Sesli düşünmek başarmanın bir bölümü sayılır.Hiç düşünmemek ve hiç yazmamak en kötü seçenektir.İstanbul'da yaşayanlar için Samsun'a gitmek kolay değildir.Ancak uçak yolculuğu düşünülebilir.Bu da 15 günde bir olursa yorucu olmaya başlar!
           Bir yönden İstanbul'dan Eskişehir'e gitmek bile zorlaşmaya başlamıştır.Çünkü otobüsler çevreyolunda gereksiz tur atmaktadır.Yolcu muavin ile "beni Pendik'te indirmedin"diye tartışmaktadır.Eskiden 5 saat süren Eskişehir yolculuğu şimdi 7 saati geçmiş durumdadır!Tren ancak 1 hafta önceden bilet alırsanız sizi çevreyolunda dolaştırmadan götürmektedir.Yakın gelecekde Haydarpaşa garının Otel olacağı ve trenin Gebze'den kalkacağı düşünüldüğünde bundan sonrası için iyi plan yapmak gerektiği anlaşılmaktadır.
             Yakın deplasmanlara ve özellikle Eskişehir'e gidişler için mutlaka grup halinde hareket edilmesi ve otobüs tutularak yolculukların kolaylaştırılması gerekli görünmektedir.Grup halinde hareket etmek ya da son yıllarda çok kulllanılan "kurumsallaşmak"deyimi bu noktada önem kazanmaktadır.
              Bu akşam düzenlediğimiz BKŞ toplantısına 34 kişi çağırdım.Bu sayının giderek artmasını istiyorum.Sayı arttıkça anlaşmazlıklar da artacaktır.Arada Kırgınlıklar olmaktadır.Bunları çözebileceğimize inanıyorum.Şimdilik amacımız birarada olduğumuzu sesli olarak ifade etmektir.Toplantı semboliktir.Amaç ,devam edeceğimizi işaret eden bir mesaj vermektir.
Ateş Ülker
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 18:08
Aslında Tümay'la baya gaza gelmiştik gitmek için, uçaklar otobüsler vs her şeyi hesaplayınca 2 kişinin bu maça gidip gelme masrafı 400 YTL yi aşıyor. Sonuçta biz de öğrenci adamlarız bu parayı vermemiz mümkün değil.
Velhasılkelam bu deplasmana gitmek de nasip olmadığına göre bize yine ESYİAD yolları göründü Smile
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan ctacir

sanırım buraya yazmam uygun olacak.
ben pazar günü istanbul da bir iş için bulunacağım. şirinevler-bakırköy tarafında kalacağım. maçımızıda televizyon vereceği için o taraflarda d-smart yayını olan  bir yer -mümkünse alkollü- bana önerebilirmisiniz.  kız arkadaşımda orda  olacak beraber izleyeceğimiz nezih bir ortam olursa çok sevinirim. 

Bakırköy de Yeşil cafe var, alkol bulabileceğin güzel bir mekan, tek sorun çok kalabalık grup olmadığı sürece maç yayınının sesini açmıyorlar, eğer organizasyon yapmazsak bende orda seyredeceğim, umarım sesi açtırabiliriz. Bakırköy Meydandan içeri girer girmez solda, tren istasyonun karşısında kalıyor.
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2008 saat 20:04
Alıntı yapılan AtesUlker

Sesli düşünmek başarmanın bir bölümü sayılır.Hiç düşünmemek ve hiç yazmamak en kötü seçenektir.İstanbul'da yaşayanlar için Samsun'a gitmek kolay değildir.Ancak uçak yolculuğu düşünülebilir.Bu da 15 günde bir olursa yorucu olmaya başlar!
           Bir yönden İstanbul'dan Eskişehir'e gitmek bile zorlaşmaya başlamıştır.Çünkü otobüsler çevreyolunda gereksiz tur atmaktadır.Yolcu muavin ile "beni Pendik'te indirmedin"diye tartışmaktadır.Eskiden 5 saat süren Eskişehir yolculuğu şimdi 7 saati geçmiş durumdadır!Tren ancak 1 hafta önceden bilet alırsanız sizi çevreyolunda dolaştırmadan götürmektedir.Yakın gelecekde Haydarpaşa garının Otel olacağı ve trenin Gebze'den kalkacağı düşünüldüğünde bundan sonrası için iyi plan yapmak gerektiği anlaşılmaktadır.
             Yakın deplasmanlara ve özellikle Eskişehir'e gidişler için mutlaka grup halinde hareket edilmesi ve otobüs tutularak yolculukların kolaylaştırılması gerekli görünmektedir.Grup halinde hareket etmek ya da son yıllarda çok kulllanılan "kurumsallaşmak"deyimi bu noktada önem kazanmaktadır.
              Bu akşam düzenlediğimiz BKŞ toplantısına 34 kişi çağırdım.Bu sayının giderek artmasını istiyorum.Sayı arttıkça anlaşmazlıklar da artacaktır.Arada Kırgınlıklar olmaktadır.Bunları çözebileceğimize inanıyorum.Şimdilik amacımız birarada olduğumuzu sesli olarak ifade etmektir.Toplantı semboliktir.Amaç ,devam edeceğimizi işaret eden bir mesaj vermektir.

34 arkadaşımızı tanımak isterim , isimleri yazmanız mümkünmü ?
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır